بازرگانی تیدا
خانه / چای لاهیجان / چای لاهیجان خرید تضمینی با بهترین قیمت

چای لاهیجان خرید تضمینی با بهترین قیمت

چای لاهیجان خرید تضمینی با بهترین کیفیت به قیمت درب کارخانه از شمال ایران به سراسر کشور آغاز شد. مرکز فروش چای لاهیجان مرغوب ترین انواع چای درجه یک سیاه و سبز را توزیع و پخش نموده و در صادرات چای ایرانی نیز توانسته نقش مهمی را ایفا نماید. هم اینک چای بهاره ۹۸ لاهیجان در درجه بندی مختلف سرگل تا خاکه در حال عرضه می باشد.

چای لاهیجان

چای لاهیجان

چای لاهیجان که امروزه آوازه خوبی را در بین خریداران کسب نموده است طی سال های دور توسط محمد میرزا چایکار ملقب به کاشف السلطنه ژنرال کنسول ایران در هند با آوردن مقدار زیادی بوته چای در منطقه چارخانسر لاهیجان به نتیجه نشست و با کم و کاستی ها و بی مهر های فراوان هم اینک مورد توجه بسیاری قرار گرفته و بازار صادراتی خوبی را توانسته برای خود رقم بزند. چای لاهیجان بالاترین کیفیت عطر و طعم و رنگ را داراست و در سه فصل بهار، تابستان و پاییز برداشت می شوند.
چای لاهیجان

دلایل خاص بودن چای لاهیجان

 • خوش رنگ
 • رایحه طبیعی
 • مزه بسیار دلنشین
 • دارای استاندار های خاص با توجه به تجربه تولید بالا در این زمینه
 • عدم استقاده از اسانس و مواد شیمیایی در چای ها
 • کیفیت متفاوت و بالای چای ها با توجه به شرایط جوی حاکم بر این منطقه
چای لاهیجان

بهترین مارک چای لاهیجان

در لاهیجان می توان برند های متعددی را شاهد بود که در رقابت با یکدیگر بسته های شیک و متنوع و درجه بندی مختلفی از چای را تولید و عرضه می نمایند. بهترین مارک چای لاهیجان هم اینک به طرق مختلف در حال توزیع و فروش در بازار های خاص هستند و هریک با توجه به ذائقه و سلایق بازار و منطقه توانسته اند به نوعی موفقیت خوبی را در این عرصه کسب نمایند.

چای لاهیجان

بهترین کارخانه چای لاهیجان

وجود کارخانه های متعدد چایسازی با توجه به سطح باغ های چای وسیع یک سطح رقابت خوب و مثبتی را به لحاظ کیفیت و قیمت ایجاد نموده است به طوری که به یک مکان مطمئن و امن برای خرید بهترین چای مبدل گردیده اند و سبب شده اند تا سالانه حتی مسیر اصلی بسیاری از تاجران چای دیگر کشور ها جهت خرید کلی چای محسوب شوند.

فروش عمده چای لاهیجان

از آنجا که می توان تنوع چای درجه یک و کاملا طبیعی و بدون اسانس را در شهر لاهیجان شاهد بود لذا فروش عمده چای لاهیجان از اهمیت بسزایی برخوردار است. هم اینک با راه اندازی سایت های اینترنتی عرضه محصولات برای فروشندگان کار بسیار ساده و آسانی شده به طوری که با معرفی هرچه بهتر و تنوع محصولات می توان مشتریان بیشتری را در این فضا جذب نمود. خریداران با مراجعه به سایت ها حق انتخاب بیشتر و می توانند از این طریق خرید عمده و جزیی چای خود را به خوبی و رضایت بیشتری انجام نمایند.
چای لاهیجان

قیمت خرید انواع چای لاهیجان

با توجه به کیفیت بالای چای لاهیجان و رقابت در این زمینه می توان انواع چای های درجه بندی ائم از ممتاز، شکسته، قلم و… را با توجه به نوع کیفیت با قیمت های مختلفی مشاهده نمود. عوامل متعددی در هر چین برداشت چای در قیمت چای تاثیر گذارند که برخی از آن ها عبارتند از :

 • میزان محصول به دست آمده
 • عرضه و تقاضای بازار
 • نوع برگ چیده شده و مورد مصرف در تهیه چای
 • میزان دست چرخیدن چای ها
 • خرید چای فله یا بسته بندی شده
 • حجم و میزان خرید

برای خرید ایده آل ترین راه حل در به دست آوردن قیمت اتکاء و مراجعه به مراکز مطمئن و مورد اعتماد در این زمینه در نواحی شمالی و یا لاهیجان می باشد.

چای لاهیجان

چای لاهیجان خرید تضمینی با بهترین قیمت

توجه به چای لاهیجان و تمرکز خریداران به خرید این چای سبب شده تا ارسال مستقیم انواع چای را از این منطقه به دیگر شهر ها با توجه به حساسیت در حفظ کیفیت از طریق سایت چای شمال شاهد باشیم. چای لاهیجان خرید تضمینی با بهترین قیمت، فله و بسته بندی عمده و کیلویی از طریق ثبت سفارشات در حال انجام می باشد.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای ساچمه ای بهاره

خرید چای ساچمه ای بهاره لاهیجان

چای ساچمه ای بهاره ۱۴۰۰ به چه قیمتی عرضه می شود؟ برای خرید چای ساچمه …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام