بازرگانی تیدا
خانه / چای لاهیجان / خرید چای ممتاز بهاره اصل لاهیجان

خرید چای ممتاز بهاره اصل لاهیجان

خرید چای ممتاز بهاره اصل لاهیجان را بدون واسطه مستقیم از کارخانجات چایسازی شمال با قیمت های ارزان و مناسب تجربه نمایید. آیا می دانستید فروش اینترنتی انواع چای ایرانی از طریق سایت چای شمال در حال انجام است؟ خرید چای ممتاز بهاره در کنار بهترین چای سرگل سال به صورت فله در حجم درخواستی عمده و کیلویی امکان پذیر می باشد.

خرید چای ممتاز بهاره

هر چای در نوع خود با توجه به درخواست و مصرف می تواند دارای اهمیت باشد. به لحاظ مصرف همیشه مصرف کنندگان به دنبال خرید بهترین نمونه از چای موجود در بازار می باشند تا ضمن نوشیدن بتوانند خواص آن را نیز دریافت نمایند. هرچه چای در دسترس اصل تر و بدون افزودنی باشد می تواند بسیار مفید باشد و به حفظ سلامت فردی و جامعه کمک شایانی نماید.

چای ممتاز

چای بهاره ممتاز لاهیجان چیست؟

باید بدانید که چای ممتاز بالاترین آمار فروش را ر میان دیگر چای ها درا می باشد. این چای در درجه بندی کارخانه در بهار در رتبه دوم پس از چای زرین قرار دارد و از جمله چای هایی با عطر، طعم و رنگ دلخواه است که مورد توجه اکثر خریداران قرار دارد. نوع بهاره چای ممتاز رایحه بیشتری را به دیگر چای های سال دارا است و این چای از چای هایی است که در هر چین چای موجود بوده و وجه تمایز آن با دیگر طبقه بندی چای ها پیچش دار بودن دانه های چای است و یزان ساقه کمی در این چای موجود می باشد.

خرید چای ممتاز

شناخت چای ممتاز بهاره اصل

  1. وزن دار بودن دانه ها در صورت تولید صحیح و انتخاب برگ های مرغوب
  2. رویت ساقه در چای
  3. رایحه بالا و طبیعی
  4. دیر دم و عدم رنگدهی سریع
  5. رنگ ظاهر و وجود دانه های زر در چای
  6. وجود تکه های ریز برگ سبز در چای به دلیل حرارت ندادن بالا جهت پیشگیری از تلخی زیاد

خرید چای ممتاز بهاره

تولید بهترین چای در لاهیجان

در زمینه تولید بهترین چای ایرانی شهر لاهیجان را با دارا بودن باغات چای متعدد و مراکز فراوان چایسازی می توان از برترین ها دانست. در این ناحیه چایکاران با دستچین نمودن مرغوب ترین برگ ها و سپردنش به کارخانه ها و شیوه صحیح تولید و فرآوری چای ناب و اعلای ایرانی را روانه بازار مصرف می نمایند. لاهیجان را می توان از جمله مکان های معتبر چایسازی با معروف ترین برند ها و برترین صادرکننده چای ایرانی دانست. خرید چای ممتاز بهاره اصل لاهیجان در میان خریداران محبوبیت خاصی داشته و خریداران همیشگی عمده و جزیی را در طول سال دارا می باشد.

خرید چای ممتاز

خرید چای ممتاز بهاره اصل لاهیجان

با توجه به اینکه چای ممتاز از سمت خریداران با استقبال خوبی همراه است لذا خرید چای ممتاز بهاره اصل لاهیجان از طریق فروش و سفارش اینترنتی نیز فراهم گردیده تا تمامی نقاط ایران تحت پوشش قرار گرفته و خریداران و مصرف کنندگان آن بتوانند این چای طبیعی و خالص را در هر نقطه در اختیار داشته باشند. چنانچه از افراد تازه وارد در این عرصه بوده و قصد فعالی در زمینه انواع چای ائم از انواع چای فله و بسته بندی و سرمایه گذاری در آن را دارید می توانید با مشاورین و کارشناسان مجموعه در ارتباط بوده و در نهایت سفارشات خود را خریداری نمایید.

شیوه فروش چای ممتاز

  • فروش حضوری
  • فروش اینترنتی
  • فروش از طریق نمایندگی ها

 

خرید چای ممتاز بهاره

قیمت چای ممتاز بهاره لاهیجان

قیمت چای ممتاز تحت عوامل مختلف سالانه و برداشت چین های متعدد شامل تغییراتی می شود اما این تغییرات از محبوبی آن نمی کاهد و سبب می شود تا با شناخت کیفیت بالای این چای مشتریان بهای خوبی را نیز در قبال آن بپردازند. در سال ۹۸ قیمت خرید چای ممتاز بهاره در لاهیجان جزیی ۶۰۰۰۰ تومان و عمده چیزی حدود ۴۰ الی ۴۵ هزار تومان مبادله گردیده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای ممتاز انتخاب شده لاهیجان به بهترین قیمت خرید

چای ممتاز انتخاب شده لاهیجان به بهترین قیمت خرید در بازار چای ایران عمده و …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام