بازرگانی تیدا
خانه / چای سرگل / چای سرگل لاهیجان به قیمت کارخانه

چای سرگل لاهیجان به قیمت کارخانه

چای سرگل لاهیجان به قیمت کارخانه در مرکز فروش چای شمال در حال انجام است. آیا می دانستید چای سرگل اولین تولید کارخانه در فصل بهار نام دارد؟ خرید چای سرگل لاهیجان اصل را با کیفیت بالا در کنار سایر انواع چای بهاره می توان از طریق سایت های مرجع در این زمینه تجربه کرد.

چای سرگل

گیاه چای از جمله گیاهان بی خزان و همیشه سبز است که برداشتش به سه فصل بهار، تابستان و پاییز ختم می شود. در زمستان اجازه استراحت به بوته ها جهت تجدید قوا داده می شود و رسیدن دمای هوا به زیر صفر و پوشیده شدن بوته ها با برف در این زمان اجازه رشد آفات و حشره های موذی را سلب می نماید بنابراین عدم نیاز به آفت کش ها سبب می شود تا یک چای طبیعی و خالص در بهار تولید و به بازار عرضه گردد.

 

چای سرگل

چای سرگل چیست و چرا با این نام خوانده می شود؟

در آغاز برداشت چای در اردیبهشت با توجه به تازه و ترد بودن برگ های چای، بالاترین برگ ها برداشت که خاصیت بسیاری را در خود نهان دارند و به اصلاح به چای به دست آمده سرگل، سرچین یا زرین اتلاق می شود. این چای به دلیل تازگی و سطح کیفیت بالا درجه بندی نشده و دارای قیمت بالاتری نسبت به دیگر چای ها می باشد.

  • رایحه بیشتر نسبت به چای سایر فصول
  • رنگ خاص و شفاف
  • مزه تلخ و گس
  • وجود زر در چای از جمله ویژگی های این چای است.

چای سرگل

در میان چای های ایرانی چای کدام منطقه جهت خرید پیشنهاد می شود؟

همان طور که می دانید استان گیلان بیشترین سطح پوشش باغات چای را دارا می باشد و مراکز تولید چای در این خطه به وفور به چشم می خورند که شرایط بهینه ای را جهت تهیه و تامین دست اول چای ها فراهم نموده اند. شهر لاهیجان مرکزیت تولید چای شمال را دارا است و می توان انتظار بهترین و اصیل ترین انواع چای را از این منطقه داشت. در این میان چای سرگل لاهیجان بیشترین کیفیت عطر، طعم و رنگ را دارا می باشد.

چای سرگل

چرا چای سرگل تلخ است؟

با توجه به ترکیبات موجود در برگ چای و حفظ آن در مراحل تولید و عدم استفاده از اسانس و حذف آن شما تلخی خاصی را در چای سرگل مشاهده خواهید نمود که دلیلی بر طبیعی بودن و عدم دستکاری چای می باشد و تلخی و گسی موجود خاصیت های بسیاری را با خود به همراه دارد از جمله :

  • رفع خواب آلودگی
  • آنتی اکسیدان بالا
  • کالری پایین
  • کاهش دهنده کلسترول
  • ادرار آور و کارکرد بهتر کلیه ها
  • رفع سرما خوردگی و التهابات

چای سرگل لاهیجان

چای سرگل لاهیجان به قیمت کارخانه

چای سرگل لاهیجان همیشه با آغاز برداشت بیشترین حجم تقاضا را دارا است و تولید محدودی را نیز تنها در برهه بهار به خود اختصاص داده است، لذا برای دسترسی بهتر تمام هموطنان و خریداران عمده در سراسر کشور چای سرگل لاهیجان به قیمت کارخانه اعلام و تمامی ارسالی ها مستقیما صورت خواهد پذیرفت. مرجع تخصصی خرید و فروش چای شمال از طریق اینترنتی همواره همراهتان بوده و سعی در ارائه بهترین چای طبیعی ایرانی به شما هموطنان عزیز دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

خرید چای سرگل

خرید چای سرگل بهاره چین اول لاهیجان

خرید چای سرگل بهاره چین اول لاهیجان با قیمت مناسب از طریق سایت اینترنتی چای …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام