بازرگانی تیدا
خانه / چای ایران / تجارت و فروش چای ایران

تجارت و فروش چای ایران

چای ایران بهترین چای خوب در بازار و ۱۰۰% طبیعی و خالص است. تجارت و فروش چای ایران لاهیجان از مرغوب ترین انواع چای ممتاز، سرگل، قلم و… را با معتبرترین مرکز تخصصی در این زمینه انجام نمایید. خرید اینترنتی چای قیمت و کیفیت تضمین شده ای را به دلیل ارسال بی واسطه دارا می باشد.

چای ایران

چای ایران

ایران یکی از مناطق با آب و هوای مختلف است که در خطه شمالی آن چای پرورش و تولید یافته و می توان چای طبیعی و اصیلی را در این نقاط جستجو نمود. گیلان مهم ترین منبع تولید چای و شهر لاهیجان معتبرترین مرکز در این زمینه نام دارد. صنعت چای ایران از عمرش بیش از یک قرن و اندی می گذرد و چای سیاه و چای سبز از برترین تولیدات به شکل سنتی می باشند. تنوع چای ها را می توان از نام و رده بندی آن ها متوجه و هر رنج و کیفیتی از چای را در سطح بازار در اختیار داشت.

چای ایران

ویژگی ها و خصوصیات بارز چای ایران

 1. دیردم به دلیل طبیعی بودن
 2. رایحه سبک و طبیعی
 3. رنگدهی عالی
 4. فاقد رنگ و اسانس
 5. عدم سمپاشی باغات چای و سلامت برگ های برداشت شده
 6. تولید تازه و دسترسی راحت بدین چای
 7. قیمت های ارزان تر
 8. خواص فراوان

برخی از مارک ها و برند های چای ایران

 • چای رفاه
 • چای تیما
 • چای تیمن
 • چای کارمین
 • چای غنچه اصیل
 • چای نادری
 • چای نوشین
 • چای گلستان
 • چای شاهسوند و…
چای ایران
Different types of tea in a wooden bowl

تجارت و فروش چای ایران

فروش چای در بازاردر تمام طول سال و روزانه در حجم بالایی در سراسر دنیا در حال انجام است. کشور ما نیز از این امر مستثنی نبوده و شاهد عرضه و تقاضای بالای چای در بازار هستیم. مقدور بودن تولید چای در ایران سبب شده تا موقعیت خوبی برای عرضه و فعالیت در زمینه این محصول فراهم گردد به طوری که هم اینک تجارت و فروش چای ایران در سطح شهر ها و بازار ها و کشور های مختلف در حال انجام بوده و فعالین این صنعت با معرفی بیشتر این حوزه و فرهنگ سازی آن توانسته اند انواع چای ایرانی سنتی را بیش از پیش در بین مصرف کنندگان ترویج و آن را به جایگاه خوب در بازار و استقبال خوبی مواجه نمایند.

خرید چای ایران خوب و درجه یک از نوع بهاره

با توجه به برداشت های متوالی چای در بهار، تابستان و پاییز هر چه به سمت پاییز پیش می رویم از لطافت برگ ها کاسته و از کیفیت ها اندکی کاسته می شود از این رو چای بهاره مورد توجه خریداران قرار داشته و بالاترین سطح خرید را دارا می باشد. برای خرید چای ایران خوب و درجه یک از نوع بهاره می توانید از اردیبهشت از طریق مرکز مقابل اقدام به ثبت سفارش بدون واسطه و قیمت های مناسب نمایید و بهترین انواع چای اصیل و مرغوب را در اختیار داشته و اقدام به عرضه و کسب درآمد در این زمینه نمایید.

چای ایران

پخش چای ایرانی ارزان در بازار

در طی سال های اخیر پخش چای ایرانی در بازار بیش از گذشته مورد توجه و اهمیت قرار داشته و خریداران همواره به دنبال چای درجه یک و اعلا بوده و این موضوع سبب شده تا با عرضه مستقیم از سوی مراکز فروش چای شمال در گیلان چای ها مستقیم عرضه و خریداران بتوانند کیفیت تضمینی و مورد نظر از چای ایران را تجربه نمایند ضمن اینکه چای های ایران دارای قیمت ارزان تر نسبت به نمونه های وارداتی بوده و اصلت و کیفیت مورد تاییدی را دارا می باشند. مرکز چای شمال در لاهیجان همواره چای خالص،اصل و طبیعی را هم برای خریداران کیلویی و هم عمده ارائه نموده و می نماید.

صادرات چای تولید ایران

چای تولید ایران علاوه بر عرضه در ازار داخلی به صادرات نیز تعلق داشته و کشور های حاشیه خلیج فارس مهم ترین خریداران و متقاضیان این چای با توجه به هم ذائقه بودن و همسایه بودن می باشند. چای سیاه ایران بالاتیرن حجم مبادلات را در سال دارا است و می توان نمونه چای های صادراتی متنوع با رنج قیمت ارزان را نیز شاهد بود . قیمت های اصلی در زمان صادرات با توجه به حجم بالای سفارشات بسیار کاسته و حاشیه سود مناسبی را برای تجار این حوزه و ارزآوری خوبی را برای کشور به همراه خواهد داشت. پس لازم است تا مدیریت بیشر و بهتری در زمینه بسته بندی چای انجام تا آن را قبال رقابت تر و مورد تایید تر با جذب بازار بیشتر در این زمینه نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

بهترین قیمت فروش برای چای سیاه فله

چای خوب چه مارکی بخرم؟

چای خوب چه مارکی بخرم؟ آیا بهترین چای خوب و خوش طعم ایرانی را می …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام