بازرگانی تیدا
خانه / چای بهاره / قیمت چای بهاره لاهیجان فله

قیمت چای بهاره لاهیجان فله

چای بهاره لاهیجان در بازار ایران مستقیم و بدون واسطه از طریق ثبت سفارش اینترنتی در دسترس قرار گرفت. قیمت چای بهاره لاهیجان فله در سال ۹۹ چند است؟ خرید و فروش بهترین انواع چای اصل، طبیعی بصورت عمده و کیلویی را در مرکز چای تیدا (مرجع اصلی پخش چای شمال) تجربه نمایید.

خرید چای فله در بازار ایران از رونق خاصی برخوردار می باشد. خریداران با توجه به این موضوع چای را خریداری اما بسیاری آن را نشناخته و در نتیجه با مشکلات بسیاری بر سر راه خود مواجه می شوند. چای بهاره ایرانی یکی از چای های با استقبال خوب در بازار برشمرده می شود که تنوع آن در دسته های مختلف برای همیشه و تضمینی از مشتری برخوردار می باشند. مهم ترین مراکز تولید و پرورش چای ایران در اسان گیلان واقع بوده و قدیمی ترین منبع اصلی تولید چای در این خطه شهر لاهیجان و به داشتن بهترین چای ایرانی مشور و مورد توجه قرار دارد.

چای بهاره لاهیجان

چای بهاره چیست؟

برداشت چای در فصول مختلفی از سال در استان گیلان انجام می گردد. (بهار، تابستان و پاییز) چای بهاره مختص به چین اول و برداشت چای در اردیبهشت بوده و پس از خشک شدن برگ های سبز در کارخانه می توان تنوعی از درجه بندی را شاهد بود، اما چای سرگل بهاره تنها متعلق به برداشت اول و در سایر برداشت ها امکان تولیدش وجود ندارد از این رو از نمونه های برتر چای بهاره نام دارد.

مشخصات چای بهاره لاهیجان چیست؟

لاهیجان از مهم ترین مراکز پرورش، تولید و خرید و فروش چای در کشور ما نام دارد لذا می توان بهترین برند و مارک چای را در این شهر و دیگر نقاط همجوار آن جستجو نمود.

 • کیفیت درجه یک
 • برداشت چین اول
 • اندازه برگ ها در کوچکترین سایز و جوان ترین برگ های بالایی
 • طعم عالی تلخ و گس
 • رنگ طبیعی و عالی چای
 • فاقد اسانس
 • برگ های ۱۰۰% سالم چای بدون سموم شیمیایی
 • وجود دانه های زرین در چای از مشخصات بارز چای بهاره لاهیجان نام دارند.

چای بهاره لاهیجان

توقع خریداران چای بهاره

 • رنگ بالا
 • رایحه خوش
 • مزه باب طبع
 • زود و سریع آماده شدن

قیمت چای بهاره لاهیجان فله در سال ۹۹

روند صعودی و افزایش قیمت ها در سال ۹۹ بالطبع سبب افزایش قیمت چای بهاره لاهیجان فله و بسته بندی گردید اما در هر صورت در قبال نرخ دیگر محصولات بسیار ارزان تر و قابل دسترس بوده و هم اینک با توزیع مستقیم با قیمت درب کارخانه در اختیار خریداران در سطح کشور قرار دارد.

نام چای قیمت مصرف کننده (تومان)
چای سیاه سرگل بهاره لاهیجان ۸۰۰۰۰
چای سیاه ممتاز بهاره لاهیجان ۷۵۰۰۰
چای سیاه شکسته ریز بهاره لاهیجان ۶۰۰۰۰
چای سیاه شکسته درشت بهاره لاهیجان ۶۰۰۰۰
چای سیاه قلم بهاره لاهیجان ۶۰۰۰۰
چای سیاه قلم لیزری بهاره لاهیجان ۷۵۰۰۰
چای سیاه دستی لاهیجان ۱۵۰۰۰۰
چای سبز سرگل بهاره لاهیجان ۸۰۰۰۰
چای سبز ممتاز بهاره لاهیجان ۷۵۰۰۰
چای سبز شکسته بهاره لاهیجان ۶۰۰۰۰
چای سبز قلم بهاره لاهیجان ۶۰۰۰۰
چای سبز قلم لیزری بهاره لاهیجان ۷۵۰۰۰

چای بهاره لاهیجان

خرید چای بهاره لاهیجان

برای خرید چای بهاره لاهیجان خریداران با راه های ارتباطی از طریق سایت ها، فروشگاه اینترنتی چای و …. آشنا بوده و طی سال های اخیر روند رو به رشدی را از طریق راه های مجازی و فروش اینترنتی و نوین مشاهده می نماییم. برای خرید تازه چای به قیمت درب کارخانه در هر نقطه می توان در سریع ترین زمان سفارشات را ثبت و خرید خوبی را تجربه نمود. بهترین انواع چای سیاه و چای سبز ایرانی در بازار چای کاملا اصل و درجه یک از طریق مراکز فروش چای شمال در دسترس قرار داشته و خریداران عمده می توانند قیمت های ارزان تر و حاشیه سود بالاتری را بدین طریق دریافت نمایند.

راه های خرید چای بهاره لاهیجان

 • خرید اینترنتی
 • خرید مویرگی
 • خرید حضوری
 • خرید از نمایدگی ها

چای بهاره لاهیجان

فروش انواع چای بهاره لاهیجان فله درجه یک

تنوع درجه بندی در رده های چای شمال لاهیجان سبب شده تا همه افراد در هر سلیقه و با هر ذائقه ای بتوانند چای مورد درخواست خود را تهیه نمایند. در مرکز چای شمال فروش انواع چای بهاره لاهیجان فله و درجه یک در درجه بندی های ائم از چای سرگل، چای ممتاز، چای قلم، چای شکسته، چای باروتی و چای خاکه به فروش رسیده و خریداران می توانند بدون دغدغه از انتخاب تا خرید و ارسال را بدین مرکز سپرده و چای سنتی اعلا و ارگانیک را به همراه خواص فراوان در دسترس داشته باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

فروش چای بهاره

فروش چای بهاره لاهیجان

فروش چای بهاره لاهیجان در تهران و سایر شهر های ایران از طریق فروشگاه اینترنتی …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام