بازرگانی تیدا
خانه / چای سرگل / قیمت خرید چای سرگل لاهیجان

قیمت خرید چای سرگل لاهیجان

قیمت خرید چای سرگل لاهیجان را از کجا و چگونه می توان جستجو نمود؟ چای سرگل بهترین نمونه چای ممتاز ایرانی است که مرغوب ترین نوع آن در شمال و شهر لاهیجان تولید می گردد. آیا به خرید اینترنتی چای بهاره سرگل که از طریق سایت ها و مراکز فروش چای در نواحی شمالی با قیمت ارزان تر در حال انجام می باشد فکر نموده اید؟

قیمت خرید چای سرگل

آیا تاکنون به این موضوع فکر نموده اید که چرا نوشیدنی چای محبوبیت بسیاری در بین مصرف کنندگان دارد؟ چرا نوشیدنی های دیگری که به بازار عرضه می شوند به مانند چای نتوانستند محبوبیت پیدا کنند؟ چای از جمله نوشیدنی هایی است که علاوه بر اینکه می تواند به صورت یک نوشیدنی گرم و مهیج مورد مصرف قرار گیرد خاصیت های بسیاری را هم برای بدن ما به دنبال دارد که شاید نتوان این عمل را در دیگر نوشیدنی ها شاهد بود. چای توانسته در صنایع دارویی و طبی کاربردهای زیادی را از خود نمایان نماید و از دیگر موارد می توان به صنایع ارایشی، بهداشتی، رنگرزی، غذایی و… اشاره کرد.

چای ها توجه به اینکه در چه فصلی برداشت می شوند نام های خاصی را دارند. در شمال ایران چای در سه فصل برداشت می شود که با اسامی چای بهاره، چای تابستانه، چای پاییزه خوانده می شوند. هر یک از این چای ها با توجه به درجه بندی که در انتهای مراحل پایانی تولید در کارخانه انجام می پذیرد به دسته بندی های مختلفی تقسیم می گردند چای سرگل نمونه ای از بهترین چای ایرانی است که قیمت خرید آن نیز بیش از سایر چای هاست.

قیمت خرید چای سرگل

برداشت چای در بهار

با پایان آب شدن برف ها از روی بوته های چای در انتهای زمستان گیاه چای شروع به جوانه زدن و تجدید قوا می نماید. وقتی رشد برگ ها به حد مورد نظر رسید در بهار هر سال برداشت چای آغاز می شود در این زمان می توان چایکارانرا در نقاط مختلف مشغول به برداشت دید که گاها این مناطق صعب العبور و دشواری های بسیاری را به دنبال دارد. برداشت توسط دست یا قیچی های مخصوص انجام و چای برداشت شده در زنبیل های برزگ قرار گرفته و پس از برداشت به سرعت جهت جلوگیری از سیاه شدن برگ ها چای ها سریعلا به نزدیک ترین کارخانه منتقل می شوند و در آن جا با نظر کارشناسان درجه بندی و خریداری می شود و در اینجاست که سرنوشت نهایی چای تولید شده رقم می خورد.

قیمت خرید چای سرگل

چای سرگل ممتاز چیست؟

به غنچه های تازه روییده چای که از انتهای زمستان و در بهار به رشد خود ادامه داده و قابلیت برداشت را دارا هستند (به اصطلاح یک غنچه و دو برگ) چای سرگل (چای زرین یا چای سرچین) میگوییم. تنها موقعیت برداشت این چای در اولین چین می باشد و در سایر چین ها این امکان وجود ندارد. رایحه این چای را می توان به جرات ۲۰ درصد بیش از چای سایر فصل ها دانست و به دلیل داشتن خاصیت فراوان تر و نادر بودن آن قیمت خرید چای سرگل را می توان بیشتر از چای ممتاز و چای قلم دانست.

 • گسی
 • تلخی
 • رایحه بالاتر
 • ظاهر ریز و درشت بدون سورت به دلیل کیفیت بالا
 • وجود زر در چای از ویژگی های بارز این چای است.

خرید چای سرگل

خاصیت چای ایرانی سرگل

چای ایرانی به سبب رشد در نواحی مرتفع و خوش آب و هوای شمال دارای عطر و خواص بی نظیری است که مصرف کنندگان این چای به خوبی به این مسئله آگاهی دارند. از هیچ سم و کودی در باغات چای استفاده نمی گردد. قاعدتا چای تابع محلی است که در آن رشد می نماید و بی شک هر چه این محیط پاک و از آب و هوای بهتری برخوردار باشد چای هم خوش طعم و رنگ تر و پرخواصی را خواهیم داشت. چای خاصیت گرم و خشک داشته و مدام‌نوشیدن آن زیان‌آور نیست. از خاصیت های چای خالص می توان به :

 • رفع خواب آلودگی
 • مبارزه با ویروس های بدن
 • مراقبت از کبد
 • کاهش دهنده کلسترول
 • رفع کننده خستگی و نشاط بخشی
 • دفع سموم بدن
 • مراقب از قلب
 • پیشگیری از سکته
 • پیشگیری از زوال عقل
 • پیشگیری از رشد سلول های سرطانی
 • ممانعت از پیری زود رس و چروک پوست

بهترین زمان جهت خرید و سفارش چای زرین بهاره

پرسش بسیاری از خریداران از زمان و موعد مناسب جهت ثبت سفارشات خرید چای چین اول می باشد. با توجه به مساعد بودن شرایط و مهیا بودن برداشت برگ ها هفته اول تا دوم شرایط برداشت چای را خواهیم داشت و از نیمه دوم اردیبهشت می توان این چای خالص را سریعا سفارش داد اما باید بدانید قیمت خرید چای سرگل در این زمان با توجه به حجم کمتر برداشت اندکی بالاتر از زمانیست که حجم برداشتش افزایش میابد.

خرید چای سرگل

دلایل ارزان تر بودن قیمت چای سرگل از طریق خرید اینترنتی

به دلیل عرضه مستقیم و حذف شدن واسطه ها در خرید اینترنتی می توان قیمت خرید چای را ارزان تر و مقرون به صرفه تر دانست، ضمن اینکه کیفیت باخلوص تر و مطمئن تری را تجربه خواهید نمود. با توجه به اینکه میزان برداشت چای اول در حجم بالا نمی باشد لذا جهت تسریع در سفارش و برخورداری از کیفیت بالای این چای لازم است تا سریع اقدام به ثبت سفارش نمایید، چرا که دسترسی به این چای و پخش عمده آن در بسیاری از مناطق با دشواری هایی خاصی همراه است و هزینه های بسیاری را دربر خواهد داشت پس مقرون به صرفه تر بوده تا آن را از طریق مراجع و مراکز معتبر فروش در شمال علی الخصوص لاهیجان تهیه نمایید.

قیمت خرید چای سرگل

قیمت خرید چای سرگل لاهیجان

افزایش قیمت چای همانند دیگر محصولات هرساله امری طبیعی و رایج بوده، اما با توجه به تولید در داخل شاید افزایش قیمت کمتری را در این حوزه شاهد هستیم. در سال ۹۸ با توجه به نوسانات موجود در بازار و قیمت خرید تضمینی برگ سبز چای از چایکاران و کنترل واردات چای افزایش قیمت چای را بیش از سال های دیگر داشتیم به طوری که قیمت خرید چای سرگل به صورت جزئی از طریق سایت ها قیمتی معادله ۶۰۰۰۰ هزار تومان و به صورت عمده قیمتی معادل ۴۷ تا ۵۰ هزار تومان را داشته است. مرکز تخصصی چای شمال به دلیل مستقر بودن در لاهیجان و با داشتن کارشناسان مجرب در این زمینه می تواند در هر زمان منبع خوبی جهت اطلاع از قیمت روز انواع چای لاهیجان باشد.

از کجا و چگونه چای بهاره سرگل را بخرم؟

خریداران و متقاضیان چای بهاره در سراسر ایران بسیار می باشند و بحث دسترسی سریع و تضمینی بودن کیفیت چای از جمله موارد مهم در افزایش سطح فروش می باشد. امروزه مراکز تولید می دانند که با عرضه مستقیم و فعالیت در فضای مجازی خواهند توانست گستره وسیع تری از مشتریان را برای خود گردآورند. برای اینکه کیفیت و قیمت خرید چای سرگل بهاره را به شکلی رقابتی و ارزان تر خریداری نمایید می توانید با مجموعه بازرگانی چای تیدا همراه شده و چای اصل و اصیل لاهیجان را متفاوت با آنچه که از بازار تهیه می کنید تجربه نمایید.

مرکز فروش عمده چای لاهیجان

مرکزیت تولید و عرضه بهترین چای در شمال ایران را می توان به شهر لاهیجان نسبت داد. بهترین انواع چای لاهیجان با سال ها تجربه تولیدکنندگان و زحمات بی وقفه چایکاران از طریق این مرکز در حال فروش می باشد. قیمت خرید چای سرگل، ممتاز، شکسته و… خالص و کاملا درجه یک لاهیجان بسیار پایین تر از نمونه های وارداتی بوده و ضمانت تولید سال و اطمینان از سلامت چای با توجه به نظارت های سفت و سخت سندیکای چای مشهود و فروش عمده آن برای افراد فعال در این زمینه هر ساله در حال انجام می باشد.

قیمت خرید چای سرگل

خرید انواع چای بهاره اصل

شما ملاک اصل بودن چای را در چه می دانید؟ به چایی که تحت هیچ شرایطی سریع رنگ نداده و در تهیه آن از هیچ سموم و آفت کش و اسانسی استفاده نگردد چای اصل اتلاق می گردد. این شرایط در انواع چای های شمال قابل رویت بوده و این اطمینان از سلامت چای ها وجود داشته و نقطه قوتی برای خریداران چای ارگانیک و طبیعی است. برای خرید انواع چای بهاره اصل لاهیجان و قیمت خرید چای سرگل بهترین چای ایرانی در حجم جزیی و عمده به صورت فله ای می توانید از مشاوره و کارشناسان مجموعه استفاده نمایید.

خرید اینترنتی چای سرگل لاهیجان

یکی از فضاهایی که این روز ها شرایط خرید خوب و آسان و سریعی را فراهم نموده خرید های اینترنتی است که سهولت در پخش و دسترس پذیری عالی را ایجاد نمودخه است تا متقاضیان بتوانند چای مورد دلخواه خود را از نقاط چایخیز خریداری نمایند. با شروع برداشت چای و دور بودن نقاط مختلف و عدم دسترسی به این چای لذا شرایط عالی خرید اینترنتی و قیمت خرید چای سرگل را به شکلی راحت و رقابتی و پاییین تر از بازار چای در فضای مجازی ایجاد و می توان با سفارش حداقل ۲ کیلو و در خرید عمده حداقل ۵۰ کیلو انجام نمود.

نحوه سفارش چای از طریق سایت

 1. بازدید از سایت
 2. ارتباط با واحد فروش
 3. دریافت لیست قیمت و بررسی آن
 4. انتخاب چای مورد نظر و ثبت سفارش
 5. دریافت پیش فاکتور
 6. واریز وجه از طریق درگاه اینترنتی سایت
 7. ارسال سفارش
 8. ارسال برگه بارنامه برای مشتری جهت اطلاع از ارسال و پیگیری بار
امتیاز
5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

خرید چای سرگل

خرید چای سرگل بهاره چین اول لاهیجان

خرید چای سرگل بهاره چین اول لاهیجان با قیمت مناسب از طریق سایت اینترنتی چای …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام