بازرگانی تیدا
خانه / چای سیاه / قیمت انواع چای سیاه لاهیجان در بازار ایران

قیمت انواع چای سیاه لاهیجان در بازار ایران

انواع چای سیاه و درچه بندی های آن را تا چه حد می شناسید؟ آیا می دانستید انواع چای تولید شده در لاهیجان به عنوان بهترین چای صادراتی ایران به سایر کشور ها صادرمی گردد؟ قیمت انواع چای سیاه لاهیجان در بازار شهرهای مختلف ایران توسط عرضه کننده های معتبر و تخصصی ارائه می شود، این چای ها مد نظر خریداران عمده و خرده می باشند.

محصولاتی که امروزه از سوی تولید کننده های داخلی عرضه می شوند، هم از نظر کیفیت مطلوب بوده و هم قیمت آنها از تولیدات وارداتی مناسب تر خواهد بود. از این رو این تولیدات در سراسر کشور مد نظر بوده و راحت تر خریداری می شوند. چای سیاه یکی از انواع تولیداتی ست که ایرانی ها برای تهیه آن اقدام می کنند. این محصول دارای استانداردهای لازم بوده و می توان طعم طبیعی و خوب را از آنها توقع داشت. بخصوص اینکه در استان های تخصصی و زیر نظر افراد متخصص تولید شده باشند. شهر لاهیجان یکی از معتبرترین منابع تولید چای در بازار ایران است و هم اینک انواع چای سیاه و چای سبز از جمله مهم ترین تولیدات چای توسط مراکز تولید در این شهر می باشند.

انواع چای سیاه لاهیجان در بازار ایران

اسامی و درجه بندی انواع چای سیاه لاهیجان

 • چای سرگل لاهیجان
 • چای ممتاز لاهیجان
 • چای شکسته لاهیجان
 • چای قلم لاهیجان
 • چای باروتی لاهیجان
 • چای خاکه لاهیجان

 

 

انواع چای سیاه لاهیجان در بازار

چای سیاه لاهیجان درجه یک

در رابطه با انواع چای سیاه نوع درجه یک آن به شدت مد نظر مصرف کننده ها می باشند. تا جایی که اغلب خریداران سعی خود را برای تهیه انواع چای سیاه مرغوب با هزینه بیشتر نیز دارند. چای سیاه لاهیجان در بازار سراسر کشور محبوبیت داشته و در شهرهای زیر با استقبال خوبی همراه می باشد:

 • تهران
 • اصفهان
 • شیراز
 • اراک
 • تبریز
 • کرمان و…

از این رو باید قیمت روز در این شهرها اعلام شود.

انواع چای سیاه لاهیجان درجه یک

فروش ویژه و استثنایی انواع چای سیاه لاهیجان

تولیات چای لاهیجان به شکل کاملا طبیعی هستند که سبب شده تا امروزه استقبال خوبی از این چای ها شود زیرا مردم دریافته اند که مصرف چای های تقلبی و رنگ دار می تواند عوارض جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد و با استفاده از سایت های معتبر با روش های شناخت چای تقلبی از اصل آشنا گردیده اند. هم اینک با توجه به استقرار این مرکز خرید چای در شهر لاهیجان فروش ویژه و استثنایی انواع چای سنتی و طبیعی فراهم آمده و شما می توانید درخواست های جزیی و عمده خود را از این طریق ثبت و چای مورد نظر خود را درب محل کار و یا مزل خود دریافت نمایید.

قیمت انواع چای سیاه لاهیجان در بازار ایران

قیمت روز انواع چای سیاه لاهیجان

در بازار ایران قیمت انواع چای سیاه لاهیجان و دیگر مناطق کشور را شرکت های توزیع کننده رسمی و نشاخته اعلام می دارند. این تولیدات هر چقدر استاندارد تر و با کیفیت تر تولید شوند، افراد زیادی آنها را به راحتی خریداری می کنند. جهت دریافت قیمت عمده می توانید از طریق کارشناسان واحد فروش اقدام نمایید.

نام چای قیمت مصرف کننده  (تومان)
چای سیاه سرگل لاهیجان ۴۰۰۰۰
چای سیاه ممتاز لاهیجان ۳۵۰۰۰
چای سیاه شکسته ۱  لاهیجان ۲۲۰۰۰
چای سیاه شکسته ۲ لاهیجان ۲۰۰۰۰
 چای سیاه قلم لاهیجان ۱۸۰۰۰
چای سیاه قلم سوزنی لاهیجان ۳۰۰۰۰
چای سیاه قلم درشت لاهیجان ۲۵۰۰۰
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای سیاه ایران

بهترین چای سیاه ایران را با چه ویژگی ها بخریم؟

چای سیاه ایران انواع مختلفی دارد. بهترین چای سیاه ایران را با چه ویژگی ها …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام