بازرگانی تیدا
خانه / چای سیاه / فروش عمده چای سیاه درجه یک شمال

فروش عمده چای سیاه درجه یک شمال

چای سیاه درجه یک در بازار چای مشتریان بالایی را دارا است. فروش عمده چای سیاه درجه یک شمال بهاره از بهترین باغات چای لاهیجان از هم اینک آغاز گردید. خرید اینترنتی و قیمت استثنایی و ارزان را می توان در چای فله و مارک های معتبر بدین شیوه مستقیم و کاملا تضمینی تجربه نمود.

چای سیاه درجه یک

چای یک نوشیدنی با کلی افسانه های قدیمی در پس خود است که توانسته با تحت تاثیر قرار گرفتن عوامل مختلف به عناوین و نوع های مختلفی تولید و دسته بندی گردد. گیاه چای دارای برگ های ارزشمند اقتصادی است که با خشک شدن و تبادل در بین کشور ها مورد توجه و درخواست بالا قرار گرفت و هم اینک یکی از ارزان ترین نوشیدنی های قابل دسترس پس از آب نام دارد. توقعات مختلفی در بین مصرف کنندگان از این نوشیدنی وجود دارد و همین امر تولیدگنندگان بزرگ دنیا را به تغییر و تحول در رنگ و رایحه و مزه آن سیاق داده و تلاش نموده اند تا نبض بازار را با توجه به بازار هدف در دست و سودآوری خوبی را تجربه نمایند. چای سیاه از جمله چای های مورد توجه در بین اقشار مختلف بوده و سهم جهانی از تولید آن ۷۵ درصد می باشد.

چای سیاه درجه یک چیست؟

چای درجه یک و مرغوب مورد نظر تمام خریداران قرار دارد اما نگاه ها برای چای درجه یک متفاوت است. چای سیاه درجه یک باید بتواند به شکلی خالص و بدون کمک محرک در زمان لازم به یک چای خوش رنگ و خوش رایحه مبدل شود. چنانچه یک چای بتواند این خصلت را در خود داشته باشد یک چای مرغوب و درجه یک خوانده می شود.

چای سیاه درجه یک

شناخت چای سیاه درجه یک و بدون اسانس

 • هر چه ظاهر چای پیچش دار تر و وزین تر چای حاصله مرغوب تر
 • رنگ ظاهر چای و عدم براقیت در آن
 • دمیدن هوا در چای و استشمام رایحه طبیعی دور از ادکلن
 • لمس چای و احساس زبری در چای نه حس نرمی در آن
 • پس ندادن سریع رنگ در آب
 • نیاز به دمکشیدن چای
 • ننشستن رنگ چای بر دیواره فنجان
 • عدم شناور بودن لایه روغنی بر روی سطح چای دم کشیده

چای سیاه درجه یک

مزایا و معایب چای سیاه شمال

 1. دیر دمی (مزیت اما با عدم آشنایی عیب خوانده می شود)
 2. تلخی و گسی (به دلیل عدم دستکاری)
 3. عدم قرار گرفتن در بسته بندی های چشم نواز و غیر قابل رقابت (معایب)
 4. دسترسی سهل الوصول تر به دلیل تامین در داخل (مزیت)
 5. قیمت ارزان تر (مزیت)
 6. عدم داشتن سطح استاندارد یکسان در بین یک نوع چای و در نتیجه تطابق نداشتن نمونه با پارت های متعدد چای

قیمت چای سیاه درجه یک

چای سیاه در بازار بسیار مورد توجه قرار دارد و خریداران خود را همواره دارا می باشد و متقاضیان آن می دانند که برای داشتن یک چای خوب و اعلا باید هزینه بالاتری را بپردازند اما چای ها با توجه به فصل برداشت، درجه بندی، منطقه تولید شده، تعداد دست های در میان تا مقصد و عوامل متعدد دیگری متفاوت و دارای رنج مختلفی هستند. قیمت چای می تواند در میزان حجم سفارش بسیار تاثیرگذار باشد. نقاط چایخیز شمال از مکان های معتبر و مورد تایید جهت خرید هستند که از آنجا می توان قیمت چای سیاه درجه یک را به روز و ارزان تر در اختیار داشت.

چای سیاه درجه یک

فروش عمده چای سیاه درجه یک شمال

در تمام طول سال خریداران با توجه به مصرف بالا و هر روزه از چای به دنبال آن می باشند. رساندن کیفیت مطلوب و بالای چای به دست مشتریان می تواند افزایش سطح رضایتمندی و تقاضای بالای خرید آن را در پی داشته باشد. فروش عمده چای سیاه درجه یک شمال در انواع چای سرگل، چای ممتاز، چای قلم، چای شکسته و… به شرایط پخش سریع در هر نقطه از کشور در حال انجام است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

پخش چای سیاه طبیعی

پخش چای سیاه طبیعی در سراسر بازار چای ایران

پخش چای سیاه طبیعی در سراسر بازار چای ایران را بدون واسطه با نازل ترین …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام