بازرگانی تیدا
خانه / چای شمال / خرید انواع چای در بازار با بهترین قیمت

خرید انواع چای در بازار با بهترین قیمت

خرید انواع چای در بازار با بهترین قیمت در فروشگاه چای شمال با تضمین کیفیت در حال انجام است. فروش مرغوب ترین چای سیاه و چای سبز ارگانیک به صورت مستقیم و به شکل فله و بسته بندی را از لاهیجان تجربه نمایید. خرید اینترنتی انواع چای درجه ۱ و سنتی با رنگ و رایحه طبیعی آغاز شد.

چای های بسیاری در دنیا در حال تولید و عرضه به بازار هستند که هر یک ماهیت، خاصیت و با آداب و رسوم خاصی سرو می گردند. در ایران نیز این شرایط مهیا بوده و مهم ترین بخش تولیدات چای به دو چای سیاه و چای سبز منحصر می شود که به شیوه سنتی تولید می گردند. چای سفید نیز یکی از چای های لوکس با حجم بسیار پایین است که به دلیل قیمت بالا به عنوان چای لوکس تنها جنبه صادراتی دارد. خرید انواع چای در بازار برحسب ذائقه، سلیقه و تقاضای مشتریان در حال انجام می باشد.

خرید انواع چای

اسامی رایج در دسته بندی انواع چای سیاه و سبز شمال ایران

 • چای سرگل (اولین برداشت چای)
 • چای ممتاز (پرفروش ترین چای)
 • چای شکسته
 • چای قلم
 • چای باروتی
 • چای خاکه

خرید انواع چای

شرایط تعیین کننده در قیمت چای

 1. شرایط منطقه
 2. فصل برداشت
 3. انتخاب درست و صحیح چیدن برگ ها
 4. حمل سریع برگ های چای به کارخانه
 5. شیوه تولید
 6. نحوه عرضه به بازار (مستیقم یا از دست)
 7. هزینه های حمل
 8. حجم خرید
 9. نوسانات بازار
 10. خرید چای به صورت فله یا برند
 11. نوع چای

خرید انواع چای

خرید انواع چای در بازار با بهترین قیمت

برای خرید انواع چای در بازار با بهترین قیمت توصیه می شود تا چای اصیل شمال ایرانی را برگزینید چرا که متناسب با ذائقه ما و کیفیت بالا و طبیعی و به دور از هر ماده افزودنی می باشد. مراکز فروش چای در شمال همواره بستر و شرایط خوبی را جهت دسترسی به بهترین چای اصل ایرانی و قیمت ارزان تر فراهم نموده اند و با انتخاب این گزینه می توان سودآوری بیشتر و بهتری را نیز تجربه نمود. جهت دریافت قیمت خرید انواع چای در بازار ایران و بهترین انواع چای صادراتی به شکل رقابتی و واحد و کیفیت سطح بالا و درجه یک می توانید از طریق همین مرکز و مشاورین و کارشناسان آن هماهنگی های لازمه را انجام نمایید.

خرید انواع چای

سفارش فروش انواع چای فله بهاره

با توجه به استقبال خرید بالا از انواع چای فله لذا با آغاز برداشت چای شاهد دریافت ثبت سفارشات بالای خرید انواع چای از سمت متقاضیان در سراسر کشور می باشیم. خرید انواع چای بهاره علی الخصوص از نوع چای سنتی سیاه در میان خریداران به دلیل رایحه و رنگ ویژه بسیار مورد توجه می باشد. لذا جهت ثبت سفارش خرید انواع چای اصل فله و خالص می توانید سفارشات خرید عمده و جزیی خود را به ثبت و ظرف زمانی سریع چای تازه تولید سال را در اختیار داشته باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

قطب اصلی فروش چای به صورت عمده

قطب اصلی فروش چای به صورت عمده

قطب اصلی فروش چای به صورت عمده کجاست و چگونه می توان سفارشات خود را …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام