بازرگانی تیدا
خانه / چای باروتی / قیمت چای باروتی زرین

قیمت چای باروتی زرین

چای باروتی در برخی نقاط به عنوان بهترین نوع چای فروش بالایی را دارا است. قیمت چای باروتی زرین چند است؟ خرید اینترنتی مرغوب ترین انواع چای شمال ائم از چای شکسته، قلم و… را به صورت فله با قیمتی رقابی در سراسر بازار چای ایران بدون دغدغه تجربه نمایید.

انواع چای باروتی

 • باروتی زرین
 • باروتی گرانولی و شکری
 • باروتی ریز

چای باروتی

چای باروتی زرین چیست؟

این چای از برترین برگ های سبز چای حاصل و در بین نمونه چای های باروتی در رتبه اول و از الک چای سرگل حاصل می شود. قیمت این این نمونه بالاتر از سایر رده های باروتی و مشتریان خاص خود را دارا است. امروزه جهت ترکیب این چای محبوبیت داشته و ظاهری شبیه به چای کله مورچه داد.به دلیل ظاهر ریز این چای یک چای زوددم نام دارد و نمونه داخلی تولید شمال آن خالص، طبیعی و گزینه مطلوبی جهت فعالیت و خرید محسوب می گردد.

چای باروتی

ویژگی های چای باروتی زرین را می دانید؟

 1. زوددم
 2. دارای زر
 3. وزین (فضای کمتری را اشغال می کند)
 4. رنگدهی زیاد
 5. گس و تلخ
 6. فاقد رنگ و اسانس
 7. کاملا طبیعی و سالم به دلیل عدم سمپاشی برگ های چای

خواص چای باروتی زرین چیست؟

 • مراقبت از قلب
 • کاهش فشار خون بالا
 • کاستن از غلظت خون
 • نشاط بخش
 • ضد ویروس
 • دفع کننده سموم بدن
 • تقویت سیستم ایمنی
 • افزایش هوشیاری و تمرکز ذهن

چای باروتی

قیمت چای باروتی زرین

چای باروتی زرین از آنجا که حاصل شده از الک چای زرین بوده در نتیجه ارزش قیمتی بالایی را دارا است. با توجه به تغییرات سالانه، فصول و عوامل مختلف در نتیجه شامل نوسانات قیمتی خواهد شد که بهتر است تا جهت اطلاع و استعلام قیمت از طریق مراکز اصلی فروش چای شمال در سراسر کشور اقدامات لازمه را انجام نمایید. سفارش فروش این چای عمده و کلی بوده و حداقل میزان قابل سفارش از ۵۰ کیلو پذیرفته خواهد بود.

خرید و فروش چای باروتی

خرید و فروش چای باروتی در کنار دیگر چای ها در حال انجام و مشتریان مخصوص به خود را دارا می باشد. این چای با توجه به نگدهی عالی علاوه بر بازار داخلی در بازار صادراتی نیز تقاضا داشته و جهت خرید و فروش چای مرغوب باروتی مرکز چای شمال همواره در تهیه و تامین دست اول این چای با مناسب ترین قیمت همراه شما خواهد بود. در ضمن می توان بهترین انواع چای سنتی و اصیل ائم از چای قلم، چای شکسته، چای ممتاز، چای سرگل بهاره در نمونه های چای سیاه و چای سبز درجه یک فله و اصل را مستقیم هم عمده و هم جزیی خریداری نمود.

چای باروتی

خرید اینترنتی بهترین چای باروتی

چای باروتی از جمله چای پرکاربرد در صنایع مختلف بوده و تهیه و تامین کلی آن بسیار حائز اهمیت می باشد. خرید اینترنتی چای یکی از بهترین راه های دسترسی برای رسیدن به چای اصل و خالص است تا آن را با کیفیت بالاتر و قیمتی ارزان تر تامین نماییم. بازرگانی تیدا در شهر لاهیجان همواره مرغوب ترین و بهترین چای باروتی را عرضه و متقاضیان می توانند نمونه های چای مدنظر را از معتبرترین مرکز پخش چای با قیمت هایی رقابتی در سریع ترین زمان تامین نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای باروتی

خرید و فروش چای باروتی

چای باروتی یکی از ارقام درجه بندی شده چای سیاه و چای سبز شمال ایران …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام