بازرگانی تیدا
خانه / چای ایران / بازار چای و فروش چای ایران با قیمت ارزان

بازار چای و فروش چای ایران با قیمت ارزان

بازار چای و فروش چای ایران با قیمت ارزان تر از انواع چای خارجی اما بحران های بسیاری را پیش روی این چای قرار داده است. خرید چای سنتی و ارگانیک ایرانی در طی سال های اخیر با تبلیغات صحیح و حمایت دولت بسیار مورد توجه قرار گرفته. بازار چای شمال را می توان مهم ترین بخش ارزآور و قابل رقابت در بازار جهانی دانست.

بازار چای

از جمله محصولات استراتژیک در نواحی خاص شمال کشور می توان به محصول چای با ارزش تغذیه ای و مالی بالا اشاره کرد که اهمیت به آن و بسط و گسترش سطح زیر کشتش می تواند علاوه بر خودکفایی و ممانعت از خروج ارز آن را به یک محصول اعلا در بازار های جهانی مبدل نمود. بازار چای در شمال ایران همیشه از پویایی خاصی برخوردار بوده و از نقاط امید برای خریداران عمده و تجار عزیز محسوب می گردد.

بازار چای

بازار چای ایران

یکی از مکان های مورد توجه و سودآور که عرضه و تقاضای بالایی را نسبت به دیگر محصولات در طول سال دارا می باشد بازار چای است. در این مکان می توان تنوعی از انواع چای مطابق با ذائقه ها و سلایق مختلف را شاهد بود که هریک با توجه به سطح کیفی خاص از قیمت های متفاوتی برخوردار می باشند. در بازار چای ایران رایج ترین چای های مورد معامله مختص به دو چای سیاه و سبز بوده و با توجه به برداشت چای در سه زمان بهار، تابستان و پاییز پویایی خاصی را می توان در آن شاهد بود.

بازار چای

تولید چای در ایران

ایران از جمله کشور های تولید کننده چای و در کنار آن از مهم ترین مقاصد ابرقدرت های تولیدکننده چای به لحاظ پایین تولید چای و مصرف بالا می باشد. سهم تولید چای داخلی تنها ۲۵% از سهم مصرف داخلی بوده و سرانه مصرف هر فرد ایرانی چیزی حدود ۱/۴ کیلوگرم می باشد. بیشترین سطح زیر کشت چای ۹۰% در گیلان بوده و بازار چای در این استان به لحاظ عرضه فله ای چای و یا بسته بندی بسیار حائز اهمیت بوده و سیاست های جدید دولت در طی سال های اخیر افزایش تولید و بهره وری را در این بخش به همراه داشته است.

بازار چای

خصوصیات بارز چای ایرانی اصل

 • دیردم
 • رنگ طبیعی
 • رایحه مطبوع
 • کیفیت و خلوص بالا
 • بدون هیچ افزودنی

بازار چای

فروش چای ایران با قیمت ارزان

با توجه به تولید انواع چای مرغوب و طبیعی در نواحی شمالی اما به عینه شاهد قیمت ارزان تر این چای نسبت به ارقام وارداتی و گاها حاوی رنگ و اسانس هاس شیمیایی هستیم. خدشه دارکردن اذهان عمومی نسبت به چای ایرانی و عدم حمایت های پی در پی و خرید تضمینی برگ سبز چای بازار چای داخلی را با مشکلات عدیده ای مواجه نموده است. هم اینک بازار چای و فروش چای ایران با قیمت ارزان و درب کارخانه را از طریق شیوه های مدرن و امروزی فراهم نموده تا دسترسی به این چای در هر نقطه از کشور آسان و اعلاترین چای اصیل ایرانی در دسترس خریداران قرار گیرد.

دلایل نوسانات قیمتی چای

 1. عدم ثبات قیمت خرید برگ سبز
 2. میزان دست چرخیدن ها
 3. فصل برداشت مختلف
 4. سطح کیفیتی چای های به دست آمده
 5. میزان عرضه و تقاضا
 6. میزان حجم واردات چای به کشور
 7. نوسانات ارزی

بازار چای

خرید عمده بهترین چای

با توجه به اعتماد و دسترسی راحت به چای تولید شده در هر زمان لذا یکی از مهم ترین فرصت های خرید عمده را پیش روی خریداران قرار داده تا بتوانند از بهترین چای سالم و طبیعی دنیا بهره مند شده و به عرضه و توزیع آن در بازار چای بپردازند. جهت سفارش و استعلام لیست قیمت چای های مورد درخواست ائم از چای بهاره ممتاز و درجه یک می توانید از هم اکنون اقدام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

بهترین قیمت فروش برای چای سیاه فله

چای خوب چه مارکی بخرم؟

چای خوب چه مارکی بخرم؟ آیا بهترین چای خوب و خوش طعم ایرانی را می …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام