بازرگانی تیدا
خانه / چای ترش / بازار مرکزی خرید و فروش چای ترش

بازار مرکزی خرید و فروش چای ترش

فروش چای ترش عمده و فله ای در داخل گونی و کارتن در کنار سایر انواع چای از طریق بازار مرکزی خرید چای مقابل در سراسر ایران در حال انجام می باشد. در طی سال های اخیر فروش چای ترش افزایش چشمگیری داشته که می توان خواص، کیفیت و سود آوری خوبش را نیز دلیلی بر این قضیه دانست. قیمت خوب، بی واسطه و مرغوبیت چای را از ما بخواهید.

چای ترش چیست؟

این چای یا دمنوش دارای خاصیت درمانی بالایی است. گیاه آن علفی، یکساله و ارتفاعش به ۲ الی ۳ متر می رسد و ازدیادش از طریق بذر صورت می گیرد. از این چای می توان هم به صورت گرم و هم سرد (شربت جهت رفع عطش) استفاده نمود. مزه آن ترش و غنی از آهن و ویتامین C می باشد.

بازار مرکزی فروش چای ترش

مهم ترین مناطق کشت چای قرمز

  • ایرانشهر
  • نیک شهر

بازار فروش چای ترش

شما این چای را چگونه و از کجا خریداری می کنید؟ بازار چای شمال علاوه بر ارسال مستقیم چای سیاه و چای سبز با توجه به همکاری با کشاورزان و تولید کنندگان چای ترش شرایط عالی خرید مستقیم را برای شما فراهم نموده و تمامی ارسالی ها به صورت عمده به سراسر بازار ایران خواهد بود.

بازار فروش چای ترش

مرکز فروش چای ترش

مرکز فروش چای ترش کجاست؟ استان سیستان و بلوچستان یکی از بزرگ ترین منابع تولید و فروش چای ترش ایرانی است، لذا می توان مرغوب ترین نمونه از چای ترش های اعلاء را در این بازار جستجو نمود.

مرکز فروش چای ترش

خرید و فروش چای ترش

فروشنده چای هستید؟ آیا تمایل دارید تا چای قرمز را در مجموعه کلکسیون چای های خود داشته باشید؟ خرید چای درجه یک را با مراکز و مجموعه های معتبر اینترنتی در سراسر کشور تجربه نمایید، خواهید دید که در این صورت کیفیت بالا و قیمت پایین تر را دارا می باشید.

خرید و فروش چای ترش

نحوه ارسال سفارشات چای ترش

  • از طریق باربری
  • تیپاکس
  • اتوبوس
  • پست
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای ترش ایرانی

قیمت یک کیلو چای ترش ایرانی

چای ترش ایرانی در منطقه دلگان سیستان با بهترین کیفیت تولید می شود. قیمت یک …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام