بازرگانی تیدا
خانه / چای صادراتی / فروش انواع چای صادراتی درجه یک ایرانی

فروش انواع چای صادراتی درجه یک ایرانی

چای صادراتی درجه یک ایرانی در انواع چای ممتاز، قلم، باروتی و… به فروش می رسند. فروش انواع چای صادراتی فله و خرید عمده با توجه به کاهش قیمت کلی بخش مهم و سودآوری را شامل می شود .در حال حاضر از طریق مرکز چای شمال سالانه حجم بالایی از چای به دیگر کشور های دنیا صادر می گردد.

چای یکی از محصولاتی ست که ایرانی ها با بهترین کیفیت آن را تولید نموده و در بازار ارائه می دهند. لذا افراد زیادی آن را انتخاب نموده و از مزیت های موجود در آن بهره می گیرند. از مهمترین دلایلی که انواع چای در بازار محبوبیت یافته طبیعی و ارگانیک بودن آن است. این محصول که در شرکت های ایرانی با بهترین تکنولوژی ها فرآوری می شود، هیچ گونه ناخالصی داشته و درجه کیفی آنها به خوبی مشخص است. چای ایران با توجه به درجه یک بودن و شناختش امروزه در بازار جهانی به خوبی مورد تقاضا و صادرات قرار دارد.

فروش انواع چای صادراتی

چای صادراتی درجه یک ایرانی

شرکت های ایرانی که در راستای صادرات انواع چای فعالیت دارند، نوع درجه یک آنها را مد نظر قرار می دهند. به این ترتیب تولیدات خود را در اختیار شرکت های وارد کننده دیگر کشورها قرار داده و با آنها همکاری خواهند کرد. چای صادراتی ایرانی از هر جهت مورد تایید بوده و می توان میزان رنگ دهی بسیار خوب و کیفیت سطح بالایی را از آنها شاهد بود. اسامی انواع چای صادراتی همانند چای داخله بر حسب کیفیت عبارتند از :

  • ممتاز
  • شکسته ۱
  • شکسته ۲
  • شکسته ۳
  • قلم با چوب
  • قلم بدون چوب درشت
  • قلم بدون چوب ریز
  • باروتی درشت
  • باروتی ریز
  • خاکه

انواع چای صادراتی ایرانی

تفاوت چای صادراتی با چای موجود در بازار چای داخله چیست؟

چای های موجود در بازار داخلی از سطح کیفی بالایی برخوردار هستند. اما چای های صادراتی با توجه به نوع کشور مقصد و هدف مورد تایید قرار می گیرند حال اینکه ممکن است چای فوق دارای قیمت بسیار ارزان و کیفیت سطح پایین و یا با توجه به نوع کشور از سخت گیری های ویژه و کیفیت بالا و قیمت بالایی برخوردار باشند. اما اصولا جهت کسب سود دهی مناسب و با توجه به کشورهای همسایه موجود معمولا چای های ارزان تر طرفداران بیشتری را دارا هستند زیرا باه محض ورود به مقصد با افزوده شدن اسانس و رنگ فرآوری و مجدد در این بازار ها به فروش می رسند.

فروش چای صادراتی درجه یک

فروش انواع چای صادراتی

در ایران انواع چای صادراتی به صورت بسته بندی و فله ای ارائه می شود. این تولیدات که از هر نظر مورد تایید بوده از سوی دیگر کشورها با استقبال خوبی همراه شده است. از این رو خریدارانی که این تولیدات را از شرکت های ایرانی خریداری می کنند، در اغلب مواقع راضی هستند. شما می توانید در هر زمان با سفارش اینترنتی و هماهنگی های لازمه با کارشناسان ما از بهترین مزایای خرید چای با کیفیت مورد درخواستی و قیمت تقاضا شده بهره مند شوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای صادراتی

خرید چای صادراتی ایران به بهترین قیمت

چای صادراتی فله با توجه به قیمت ارزان تر همواره مورد توجه تجار قرار دارد. …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام