بازرگانی تیدا
خانه / چای سرگل / فروش چای سرگل بهترین چای بهاره لاهیجان (چین اول) | بازار چای شمال ایران

فروش چای سرگل بهترین چای بهاره لاهیجان (چین اول) | بازار چای شمال ایران

فروش چای سرگل بهترین چای بهاره لاهیجان (چین اول) در بازار چای شمال هرساله با آغاز برداشت چای انجام می پذیرد. آیا تا به حال از چای سرگل، چای خوش عطر و طعم ایرانی خرید و آن را نوشیده اید؟ پس فروش عمده و جزیی انواع چای طبیعی و درجه یک را به صورت تضمینی و قیمت دست اول تجربه نمایید.

چای سرگل چیست؟

یک چای اعلای ایرانی با عطر و طعمی بیش از چای دیگر فصول و خواص فراوان که شاید در کمتر چای دیگری بتوان آن را جستجو نمود. طعم تلخ و گسی خاص آن به دلیل استفاده از مرغوب ترین برگ های گیاه چای طرفداران بسیای را به سمتش کشانده و تنها در ۲ ماه بهار یعنی اردیبهشت و خرداد قابل برداشت می باشد و به چای چین اول موسوم می باشد.

چای سرگل

چرا چای بهاره به بهترین چای ملقب می باشد؟

فصل بهار یک از فصول بسیار مناسب برای برداشت چای به دلیل یک دوره استراحت ۶ ماهه می باشد. در این زمان بیشترین رایحه چای در برگ های جوان و شاداب بالایی بوته چای جریان دارد و از این رو کیفیت بالا و خاصیت بالای دارویی و درمانی را می توان در چای های بهاره مشاهده نمود، به همین دلیل چای بهاره به بهترین چای ملقب بوده و فروش چای در این زمان هیاهو و تب خاصی را در نواحی شمال و شهر هایی همچون لاهیجان ایجاد می نماید.

فروش چای سرگل بهاره لاهیجان

خاصیت چای سرگل بهاره

 • آرامبخش
 • از بین بردن خستگی
 • دفع سموم
 • بالا بردن قوای ذهن
 • استحکام استخوان
 • تقویت سیستم ایمنی بدن

فروش چای سرگل بهاره

عوامل تاثیرگذار بر قیمت فروش چای سرگل

 1. فله با بسته بندی عرضه شدن
 2. واسطه ها
 3. حجم خرید
 4. میزان عرضه و تقاضای بازار
 5. میزان چای به دست آمده حاصل از تولید
 6. منطقه تولید چای و نوع برند

فروش چای سرگل در بازار چای شمال

مناطق چایخیز شمال کشورمان به دلیل وجود مرکز های چایسازی بسیار موقعیت خوبی را جهت فروش چای سرگل و دیگر انواع چای ها فراهم نموده اند. چای لاهیجان به عنوان بهترین چای ایران دارای اعلاترین چای ها و باغات وسیع و کارخانه های چایسازی متعدد است که می توان آن را موقعیت خوبی جهت فراهم نموده چای های طبیعی و با قیمت ارزان تر بازار دانست. اگر به دنبال یک چای خوب و منحصر به فرد هستید می توانید چای سرگل را مدنظر قرار داده و تنها با یک سفارش از طریق بازار چای شمال خرید خوبی را به خاطر بسپارید.

فروش چای سرگل در بازار چای شمال

فروش چای سرگل از درب کارخانه

آیا تمایل دارید تا خرید چای را مستقیم از درب کارخانه و با اطمینان بیشتر و قیمت ارزان تری انجام نمایید؟ فروش چای از درب کارخانه مزایایی همچون نرخ کمتر، کیفیت بیشتر، خرید دست اول و دسترسی سریع و آسان تر را به همراه دارد که با فراهم بودن این شرایط در مجوعه و همکاری مستقیم کارخانه های چای لاهیجان و… با این مرکز توانسته ایم مناسب ترین و بهترین شرایط فروش چای سرگل را در سراسر ایران فراهم نماییم.

فروش چای سرگل از درب کارخانه

فروش چای سرگل تضمینی در بازار ایران

باغ های چای شمال به دلیل داشتن سرمای معتدل عاری از هجوم هرگونه آفات و حشرات و در نتیجه آزاد از سموم شیمیایی می باشند و همین موضوع باز به چای چین اول برتری خاص و بیشتر یبخشیده و سبب شده تا به صورت تضمین شده با نهایت کیفیت در بازار چای ایران به فروش برسد. فروش اینترنتی چای سرگل نیز راه دسترسی آسان تر را برای خریداران حجم عمده و کیلویی فراهم نمود است.

امتیاز
5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

خرید چای سرگل

خرید چای سرگل بهاره چین اول لاهیجان

خرید چای سرگل بهاره چین اول لاهیجان با قیمت مناسب از طریق سایت اینترنتی چای …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام