بازرگانی تیدا
خانه / چای باروتی / قیمت خرید چای باروتی درجه یک

قیمت خرید چای باروتی درجه یک

خرید چای باروتی درجه یک در نظر بسیاری از خریداران مهم می باشد. قیمت خرید چای باروتی درجه یک با توجه به کیفیت، اندکی بالاتر از نمونه های ضعیف تر و در خرید عمده نرخ آن تا حدودی کاهش خواهد یافت. فروش بهترین انواع چای سیاه و چای سبز اصیل شمال را می توان با نمایندگی چای ایران در سراسر کشور تجربه نمود.

خرید چای باروتی

چای های موجود در بازار چای با اسامی مختلف به لحاظ موقعیت دسته بندی شدن خوانده شده و قیمت گذاری می شوند. نام هر چای معرف خصوصیات ویژه آن بوده و خریداران با توجه به آن می توانند در انتخاب خود موقعیت بهتری را داشته باشند. به طور کلی علائم اختصاری و تجاری رایج عبارتند از : (F.B.O.P) – (B.O.P) – (O.P1) – (O.P) – (B.P2) – (P.F) – (P.D) – (B.O.P2) . اما در بازار چای شمال چای ها با اسامی : چای سرگل، چای ممتاز، چای شکسته، چای قلم، چای باروتی و چای خاکه با درجه های ۱ ، ۲ و ۳ نامگذاری می شوند.

خرید چای باروتی

چای باروتی چیست؟

به چای هایی که به لحاظ سایز بین چای شکسته و چای خاکه قرار می گیرند چای باروتی می گویند این چای ارزش اقتصادی بالایی داشته و در صنایع مختلف کاربرد بسیاری یافته است. نوع درجه یک این چای از برگ های مرغوب تر و بالایی چای حاصل می شود. این چای به دلیل ریز بودن زود دم تر بوده و تلخی و گسی بیشتری را دارا است.

انواع چای باروتی

  • باروتی ساده
  • باروتی گرانولی
  • باروتی شکری

بهترین چای باروتی

برای خرید چای باروتی همانند دیگر نمونه های چای ها نوع بهاره آن دارای کیفیت و در نتیجه رنج قیمت بالاتری بوده و در نمونه های پاییزه و تابستانه قدرت رنگ این چای بالاتر خواهد بود. برای سفارش خرید انواع چای اصیل و تصمیم گیری بهتر می توانید از مشاورین و کارشناسان مجموعه کمک بگیرید.

خرید چای باروتی

خرید چای باروتی درجه یک

خرید چای باروتی مورد توجه بسیاری از خریداران چه در صنایع مختلف و چه در بازار داخل قرار دارد از جمله موارد مهم کاربرد این چای جهت تهیه تی بگ و صادرات این چای است. برای تهیه و تامین دست اول نمونه های درجه یک چای باروتی و… می توانید با کارشناسان واحد فروش در ارتباط باشید تا کیفیت های بالای چای شمال را تجربه و خریدارای نمایید.

خرید چای باروتی

قیمت چای باروتی به صورت عمده

قیمت مساله مهمی را در خرید، تعیین حجم و یا انصرف از خرید دارد. در خرید چای باروتی به صورت عمده قطعا قیمت ها ارزان تر و مناسب تر ارائه خواهند شد به طوری که حداقل حجم خرید چای باروتی برای محاسبه عمده از ۵۰ کیلو آغاز شده و می توان برای تست اولیه نیز از این شرایط حداقل و عالی نهایت استفاده را برد.

فروشگاه تخصصی چای شمال

جهت خرید و دسترسی مستقیم به چای ارگانیک و بدون اسانس شمال مراجع و مراکز معتبری وجود دارند که می توانید از طریق آن ها به شکلی تضمینی چای را خریداری نمایید. فروشگاه تخصصی چای شمال توانسته با ارائه انواع چای سیاه، چای سبز، چای ترش و بهترین برند های چای ایرانی به صورت متنوع نیاز خریداران عمده و جزیی را در سطح کشور رفع نماید.

  1. ارسال مستقیم چای
  2. کیفیت بالای چای ها
  3. ترویج مصرف چای ایرانی
  4. معرفی چای ایرانی به دیگر کشور ها و در نتیجه صادرات چای
  5. حذف واسطه ها
  6. قیمت های مناسب
  7. پخش سریع و به جای چای در هر نقطه مورد نظر

از مزیت های ایجاد شده در مجموعه فوق می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای باروتی

خرید و فروش چای باروتی

چای باروتی یکی از ارقام درجه بندی شده چای سیاه و چای سبز شمال ایران …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام