بازرگانی تیدا
خانه / چای سبز / قیمت خرید چای سبز ممتاز

قیمت خرید چای سبز ممتاز

چای سبز ممتاز (green tea) چایی مرغوب در رده بندی محسوب می شود که فروش آن همانند چای سیاه ممتاز در رده بالا قرار دارد. قیمت خرید چای سبز ممتاز هر ساله با توجه به نوسانات موجود در بازار چای به صورت طبیعی افزایش دارد. به دلیل وزین بوده دانه بندی چای ممتاز در صورت خرید فله ای در کیسه هایی با وزن ۳۰ کیلو ای عرضه می گردد.

چای سبز ممتاز

از آنجا که نوشیدنی ها برای ما بسیار حائز اهمیت هستند لذا باید اثرات و فواید آن ها را نیز درنظر داشته باشیم و این امر در صورت دقت در خرید و اهمیت به نوع طبیعی و خالص آن نوشیدنی است. چای این نوشیدنی گرم و عطش زدا چون یکی از رایج ترین نوشیدنی در بین مردم ما است لذا حتما باید سلامت و شناخت آن مدنظر قرار گیرد. این نوشیدنی محبوب به دلیل استفاده در بین تمامی اقشار با قیمت مناسبی عرضه شده و نوع و نام آن در ارزش بهایی آن بسیار گذار می باشد.

چای سبز ممتاز

چای سبز ممتاز چیست؟

این چای از برگ های سبز گیاه چای حاصل شده که در مراحل تولید کارخانه کمی بخارپز شده و سریع خشک می شود. از آنجا که تخمیر بر روی آن انجام نمی شود لذا دارای رنگ سبز زیبا با حفظ کلیه خصوصیات برگ سبز می باشد. فلانوئید های موجود در چای سبز مسئولیت عطر و طعم آن را دارند که دارای طعمی علفی می باشند. پیچش دانه بندی در این رده از چای قابل مشاهده بود که سبب افزایش قیمت خرید چای می گردد.

شاخصه های مهم در چای سبز ممتاز

  • پیچش دانه
  • وزن دار بودن دانه های چای
  • میزان یا درصد چوب کمتر
  • رنگ ظاهر

چای سبز ممتاز

چرا چای سبز ایرانی؟

  • کیفیت بالا و قابل رقابت
  • قیمت ارزان تر
  • قابلیت دسترسی در هر زمان
  • عرضه تولیدات سال و اطمینان بالاتر از تازگی محصول با توجه به دقت در رنگ چای
  • عرضه شدن به صورت طبیعی بدون دستکاری و افزودن مواد شیمیایی
  • استفاده از برگ های جوان و طبیعی بدون در معرض قرار گرفتن سموم شیمیایی

قیمت چای سبز ممتاز لاهیجان

شاخصه قیمت چای فاکتور پراهمیتی در بازده میزان فروش آن می باشد. قیمت چای سبز ممتاز در سال ۹۸ به صورت جزیی ۵۰۰۰۰ تومان و فروش عمده آن ۴۵۰۰۰ تومان بوده است که اندکی با نوسان دربازار عرضه می گردد. ظاهر چای، نوع برگ چیده شده، فصل برداشت، میزان دست چرخیدن، عرضه و تقاضای بازار در تعیین ارزش قیمتی چای از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

 

چای سبز ممتاز

خرید عمده چای سبز ممتاز

از آنجا که این چای از چای های رده پرتقاضا در بازار چای است لذا خرید عمده ای آن را با وجود برداشت در هر سه چین بهاره، تابستانه و پاییزه شاهده هستیم. تولید چای سبز در کارخانه های محدودی در شمال ایران در حال انجام است و بنابراین جهت دسترسی بهتر در سطح شهر ها امکان فروش اینترنتی آن فراهم گردیده که در این صورت خریداران عمده می توانند راحت تر سفارشات خود را ارائه و در سریعترین زمان سفارش خود را درب محل کار دریافت نمایند.

 

چای سبز ممتاز

مرکز پخش چای سبز ایرانی

برای اینکه بتوان به مدیریت پخش صحیح و دسترسی بهتر یک محصول دست پیدا نمود باید مرکز یا مجموعه هایی مسئولیت آن را عهده دار شوند که رعایت این امر سبب شده تا محول بیشتر در معرض دید و در نتیجه افزایش فروشش را شاهد بود. مرکز چای شمال اعلاترین و بهترین چای اصل و اصیل ایرانی را از باغ های نمونه و کارخانه های چایسازی معتبر در سطح شهر های مختلف توزیع نموده که در این صورت خریداران می توانند قیمت های درب کارخانه و کیفیت های سطح بالا را تجربه نمایند. چای سبز ممتاز، قلم، شکسته، زرین و… و انواع چای فله سیاه صادراتی و درجه یک با بهترین مارک چای از لاهیجان هرساله در حال پخش از مرکز تخصصی فروش چای می باشد.

بهترین زمان مصرف :

مناسب ترین زمان جهت نوشیدن چای سبز و برخورداری از خواص آن ۲ ساعت پس از صرف غذا می باشد که در این صورت علاوه بر بهره مندی از خاصیت هیچ مشکلی در جذب آهن ایجاد نمی نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای سبز ممتاز

فروش ویژه چای سبز ممتاز ایرانی

چای سبز ممتاز بهترین کیفیت را دارا بوده و از پرفروش ترین انواع چای در …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام