بازرگانی تیدا
خانه / چای بهاره / قیمت چای درجه یک و دو بهاره ایرانی

قیمت چای درجه یک و دو بهاره ایرانی

چای درجه یک چیست و قیمت چای درجه یک و دو بهاره ایرانی بر چه اساسی تعیین می گردد؟ آیا می دانید که چای سرگل و ممتاز به عنوان بهترین و پرفروش ترین چای لاهیجان در شمال ایران نام دارند؟ خرید چای اصیل سیاه و سبز را کاملا تضمینی و بدون اسانس با مرکز چای شمال تجربه نمایید.

چای درجه یک

رقابت در بازار چای یکی از ویژگی های خوب برای عرضه محصولات و افزایش فروش می باشد. در این راستا فروشندگانی موفق خواهند بود که بتوانند چای درجه یک با کیفیت عالی و مورد پسند را عرضه نمایند. در ایران با وجود مراکز و کارخانه های چایسازی متعدد در شمال کشور می توان سطح رقابت خوب و شایسته ای را به جهت تولید انواع چای با کیفیت بالا و قیمت مناسب شاهد بود. شناخته شدن این نقاط به عنوان قطب تجاری چای کشور این مناطق را به یک نقطه امن و مورد اطمینان در بین خریداران و تجار چای مبدل گردانده است.

چای درجه یک

چای درجه یک چیست؟

شاید تعریف این مورد از منظر بسیاری با سلایق مختلف متفاوت باشد اما به چایی درجه یک گفته می شود که بتواند رنگ، رایحه و مزه دلنشین را بدون دخالت هیچ ماده غیر طبیعی نمایان نماید. چای درجه یک ظاهری بازار پسند داشته و بر مبانی آن نیز ارش گذاری قیمتی می شود.

قیمت چای درجه یک و دو بر چه اساسی تعیین می شود؟

 • نوع برگ سبز چای چیده شده
 • نحوه صحیح تولید در کارخانه
 • عبور از الک های خاص با نمره و شماره در مراحل انتهایی کارخانه
 • شکل ظاهر چای
 • سطح کیفی چای به لحاظ مصرف

معرفی بهترین چای و معتبر ترین مرکز تولید چای ایرانی

اسامی چای ها پس از درجه بندی یکی از مهم ترین فاکتور ها در شناخت آن در بازار محسوب می شود. سوال بسیاری از خریداران نام بهترین چای ایرانی موجود در بازار می باشد که می توان از سرگل به عنوان بهترین و چای ممتاز پرفروش ترین چای یاد کرد. کارخانه های تولید چای در شهر لاهیجان با توجه به تجربه بالای کاری در این حرفه و با توجه به نظارت و وجود سندیکای چای کشور در این نقطه به عنوان معتبرترین مرکز تولید چای درجه یک ایرانی نام دارد.

خرید چای درجه یک

تفاوت چای درجه یک و دو در چیست؟

چای های درجه یک به لحاظ شکل ظاهری و انجام عملیات سورتینگ دارای کیفیت بالاتر و وزین تر بودن دانه بندی چای در آن مشهود می باشد، لذا ارزش قیمتی بالاتری را نیز به نسبت چای درجه دو دارا می باشند. چای های درجه دو دارای درصد ساقه بیشتر و حالت سبک تری بوده و به لحاظ قیمت ارزان تر از نوع درجه یک می باشند.

 

چای درجه یک

خرید چای بهاره درجه یک ایرانی

همیشه چای های برداشت شده در بهار در بین خریداران محبوبیت بیشتری را به دلیل نوبرانه بودن و داشتن خواص بسیار دارا می باشد درست است که رایحه و طعم چای در این زمان بی نظیر و به حداکثر میزان خود می رسد اما باید بدانید که چایی که اصولی و صحیح تولید شود حال مربوط به حتی تابستان و پاییز باشد می تواند کیفیت بالا و مورد تاییدی را داشته باشد. خرید چای درجه یک بهاره ایرانی هرساله در اردیبهشت آغاز و درخواستش تا پایان سال ادامه دار می باشد. قیمت چای درجه یک و دو بهاره ایرانی در بازار های مختلف متفاوت بوده و نرخ یکسانی نداشته اما پخش مستقیم چای از شمال سبب شده تا قیمت واحدی را در سطح کشور شاهد بود.

قیمت چای درجه یک بهاره

نام چای قیمت مصرف کننده  (تومان)
چای سیاه سرگل ۶۰۰۰۰
چای سیاه ممتاز ۵۰۰۰۰
چای سیاه شکسته ۴۰۰۰۰
چای سیاه قلم با چوب ۳۵۰۰۰
چای سیاه قلم بدون چوب ۴۵۰۰۰
چای سبز زرین ۶۰۰۰۰
چای سبز ممتاز ۵۰۰۰۰
چای سبز قلم کو چوب ۴۵۰۰۰

چای درجه یک

مرکز فروش چای اعلای ایرانی

هماهنگی مراکز تولید چای در شمال ایران یک فرصت خوب و استثنایی را برای فروش چای درجه یک و اعلای ایرانی فراهم نموده است به طوری که از طریق فضای مجازی و قابلیت دسترسی راحت تر متقاضیان می توانند تنوع خوبی از محصولات چای فله و بهترین مارک چای بسته بندی را به یکباره در سبد خرید خود قرار داده و قیمت های رقابتی تری را نسبت به بازار دریافت نمایند. ارسال تمامی چای ها مستقیم و کاملا طبیعی و بدون اسانس می باشند.

 1. معرفی بهتر محصولات و شناخت بیشتر مشتریان از چای ایرانی
 2. کیفیت بالای چای ها
 3. پخش در تمام نقاط کشور
 4. امکان معرفی چای در فراتر از مرز ها
 5. فراهم نمودن سطح خرید عمده و جزیی
 6. حذف واسطه ها از مهم ترین مزیت این مرکز می باشد.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

فروش چای بهاره

فروش چای بهاره لاهیجان

فروش چای بهاره لاهیجان در تهران و سایر شهر های ایران از طریق فروشگاه اینترنتی …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام