بازرگانی تیدا
خانه / چای بهاره / قیمت چای بهاره ۹۸ لاهیجان

قیمت چای بهاره ۹۸ لاهیجان

قیمت چای بهاره ۹۸ لاهیجان با تضمینی از بهترین کیفیت از کارخانه های چایسازی فعال به صورت ارزان و واحد در حال عرضه می باشد. به دنبال لیست قیمت انواع چای بهاره هستید؟ خرید چای سنتی درجه یک و کاملا طبیعی را از طریق مرکز فروش چای شمال در سراسر کشور تجربه و دنبال نمایید.

قیمت چای بهاره

تازه نوشیدن چای ها به شرط اینکه کاملا خالص و طبیعی باشد و به صرف مصرف صحیح می تواند فواید اعجاب انگیزی را به دنبال داشته باشد. چای های موجود در بازار به دو دسته تقسیم می شوند، نمونه های وارداتی که برخی از آن ها تاریخ درستی را دارا نبوده و جهت ورود به کشور ماه ها پشت در گمرک مانده اند و چای های تولید داخل که به صورت تازه تولید و مستقیما به بازار عرضه می گردند. در موارد بسیاری شاهد این هستیم که چای خارجی با قیمت بالاتری نیز در حال فروش می باشند حال اینکه قیمت انواع چای تولید شده در شمال ایران دارای قیمت بسیار مناسب تر و مقرون به صرفه تری می باشند.
چای بهاره

توصیف چای بهاره 

به چای هایی که در فصل بهار و از اردیبهشت برداشت و تولیدشان آغاز می گردد چای بهاره می گویند که عطر و طعم و ویژگی های خاص و تلخی و گسی بیش از دیگر چای ها را دارا می باشد. وزین بوده چای ها از جمله ویژگی های مختص چای های این فصل است و قیمت چای بهاره نسبت به چین های دیگر بالاتر می باشد.
قیمت چای بهاره

عوامل مهم بر کیفیت و قیمت چای بهاره

 • انتخاب نوع برگ
 • نوع منطقه پرورش یافته گیاه چای
 • نحوه تولید چای
 • کیفیت چای به دست آمده از درجه بندی
 • هزینه خرید فله ای و یا چای بسته بندی
 • میزان تولید هر محصول
 • حجم سفارشات خرید
 • واسطه ها

قیمت چای بهاره

بهترین چای بهاره

بهترین چای بهاره اگر از چای سفید که از غنچه های حاوی کرک گیاه چای حاصل می شود بگذریم می توان به چای سرگل نسبت داد که از برگ های مرغوب و جوان (یک غنچه و دوبرگ) حاصل شده و در بین چای های طول سال زبانزد کیفیت می باشد. بهترین زمان برای آغاز خرید این چای از نیمه دوم اردیبهشت هر سال آغاز می گردد.

چای بهاره

بورس چای بهاره

در این بخش تلاش شده تا انواع چای اصل و اعلا از بهترین نقاط چایخیز گردآوری شده تا دسترسی هرچه بهتر به چای شمال و لاهیجان برای تمامی متقاضیان عمده و مصرف کنندگان خانگی فراهم آید. قیمت چای بهاره، تابستانه و پاییزه با مناسب ترین نرخ و سطح کیفیت بالا در حال عرضه بوده و در سطح کشور می توان از این مزیت و فرصت فراهم شده به نحو عالی بهره مند شد کما اینکه بهترین نمونه از انواع چای صادراتی نیز موجود و انجام تمام امور مربوطه نیز امکان پذیر می باشد.

قیمت چای بهاره

خرید انواع چای بهاره لاهیجان

چای تولید شده در لاهیجان در بین خریداران محبوبیت خاص و جایگاه ویژه فروش را دارا می باشد. چای درجه یک و سنتی در کارخانه های چایسازی این شهر در حال تولید بوده و قیمت مناسب چای های این خطه آن را ویژه و خاص نموده به طوری که می توان هر رنج قیمتی از چای را در این شهر جستجو نمود. قیمت چای بهاره طی روال هرساله بالاتر از سایر چای ها بوده اما تضمین کیفیت چای این خطه خرید انواع چای بهاره را برای خریداران به یک کالا و محصول لوکس و خواستنی مبدل نموده است.

قیمت چای بهاره ۹۸ لاهیجان

نام چای قیمت مصرف کننده  (تومان)
چای سیاه سرگل بهاره ۶۰۰۰۰
چای سیاه ممتاز بهاره ۵۰۰۰۰
چای سیاه شکسته ۱ بهاره ۴۰۰۰۰
چای سیاه شکسته ۲ بهاره ۳۵۰۰۰
چای سیاه قلم بهاره ۳۵۰۰۰
چای سیاه قلم سوزنی بهاره ۴۵۰۰۰
چای سیاه قلم درشت بهاره ۴۰۰۰۰
چای سبز ممتاز بهاره ۵۰۰۰۰
چای سبز شکسته ۱ بهاره ۴۰۰۰۰
چای سبز شکسته ۲ بهاره ۳۵۰۰۰
چای سبز قلم بهاره ۳۵۰۰۰
چای سبز قلم ریز بهاره ۴۵۰۰۰
چای سبز قلم درشت بهاره ۴۰۰۰۰

طریقه ارسال سفارشات

 • از طریق باربری
 • تیپاکس
 • پست
 • اتوبوسرانی
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

فروش چای بهاره

فروش چای بهاره لاهیجان

فروش چای بهاره لاهیجان در تهران و سایر شهر های ایران از طریق فروشگاه اینترنتی …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام