بازرگانی تیدا
خانه / چای قلم / قیمت چای قلم لیزری شمال

قیمت چای قلم لیزری شمال

چای قلم بهاره یکی از چای های اعلای ایرانی برشمرده می شود. قیمت چای قلم لیزری شمال در بازار چند است؟ جهت خرید عمده و جزیی انواع چای سیاه و چای سبز مرکز فروش چای شمال مرغوب ترین چای طبیعی اصل و درجه یک را عرضه و پخش می نماید.

شناخته شدن چای ها با اسامی چای سرگل، چای ممتاز، چای شکسته، چای قلم و چای باروتی سبب شده تا شناخت بهتری از خصوصیات چای برای خریداران مهیا شود زیرا نام هر چای معرف ویژگی ها و سایز چای است که شاخصه مهمی در تجارت خوانده می شود. نوع برگ های سبز و انتخاب صحیح در زمان چیدن در سرنوشت نهایی چای ها تاثیر بسیاری دارد چرا که یا چای حاصله را در زمره بهترین و یا در درجه کیفی پایین قرار می دهد. امروزه جهت بازار پسندی هر چه بهتر چای ها از دسته های خاص ملقب به سورتینگ استفاده می شود که با حذف چوب ها ظاهر مورد قبول تری را نمایان می نمایند اما باید بدانید که وجود ساقه در چای به دلیل جریان مواد مغذی و شیرابه رایحه مطبوع و دلپذیری را به چای خواهد بخشید.

چای قلم لیزری

چای قلم لیزری چیست؟

این چای به لحاظ شکل ظاهری درشت و دارای پیچش است و از جمله دیردم ترین چای ایرانی نام دارد و مدت زمان دم کشیدن آن ۱۵ الی ۲۰ دقیقه با توجه به نوع آن خواهد بود. تلخی و گسی از ویژگی های این چای است و در نوع لیزری که بیشترین نوع تقاضا را دارد چوب چای حذف و به کمترین میزان خواهد رسید. این چای توانسته در طی سال های اخیر متقاضیان بسیاری را جذب خود نماید.

چای قلم لیزری

درجه بندی چای قلم

 • چای قلم ساده
 • چای قلم درشت
 • چای قلم ریز
 • مالش ۳

تفاوت چای قلم با چای شکسته

چای قلم همان طور که از نامش پیداست قلمی و درشت بوده اما چای شکسته ریز تر، بدون شکل خاص و زوددم تر از چای های درشت می باشد. در مورد رایحه نیز می توان نمونه های قلمی را خوش رایحه و مطبوع تر دانست.

خاصیت نوشیدن چای قلم

 • رفع خستگی
 • تقویت و افزایش قدرت ایمنی بدن
 • دفع سموم موجود در بدن
 • از بین بردن استرس
 • از بین بردن حالت خواب آلودگی
 • رقیق نمودن غلظت خون
 • کاهنده فشار خون
 • کاهش کلسترول
 • آنتی اکسیدان بالا

چای قلم لیزری

قیمت چای قلم بهاره

همیشه چای های فصل بهار از ارزش کیفی و قیمتی بالاتری برخوردار هستند و همین امر سبب شده تا مشتریانی که کیفیت را در شاخصه اولویتی خود قرار داده اند این چای ها را سفارش و خریداری نمایند. فاکتور فصلی در رنج قیمت چای تاثیر بسیاری دارد به طوری که هر چه از چین بهاره به سمت تابستان و پاییزه می رویم از کیفیت و قیمت کاسته خواهد شد.

نام چای قیمت مصرف کننده  (تومان)
چای سیاه قلم ساده ۳۵۰۰۰
چای سیاه قلم لیزری درشت ۴۵۰۰۰
چای سیاه قلم لیزری ریز ۵۰۰۰۰
چای سبز قلم کم چوب ۴۵۰۰۰

فروش چای قلم لیزری شمال

خرید چای در تنوع های مختلف مدنظر فروشندگان عمده، مغازه ها و تجار و افراد فعال در این حیطه قرار دارد. فروش چای قلم لیزری شمال در کنار دیگر انواع چای طبیعی و سنتی در بازرگانی تیدا به عنوان مرجع تخصصی چای ایرانی در حال انجام بوده و در هر زمان که درخواست خرید چای را دارید می توانید بی دغدغه و با خیالی آسوده و تضمینی چای فله و همچنین از بهترین مارک چای لاهیجان را در اسرع وقت سفارش و تهیه نمایید.

چای قلم لیزری

فروشگاه آنلاین چای

دسترسی به فروشگاه های آنلاین نه تنها در زمینه چای بلکه درتمام زمینه ها توانسته به عنوان عنصر مهم جهت دسترسی مشتریان محسوب شود در این مکان ها می توان تنوعی از چای ها را به یکباره در اختیار داشت ک اینکه می توان هم خرید جزیی و هم خرید عمده را انجام نمود. فروشگاه آنلاین چای شمال توانسته چای قلم، چای ممتاز، سرگل بهاره و دیگر نمونه های چای اعلای ایرانی را به سرعت با سیستم های حمل و نقل ، پست، تیپاکس، اتوبوس و باربری در سراسر کشور توزیع نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای قلمی

چای قلمی ایرانی لاهیجان فروش با بهترین قیمت بازار

چای قلمی ایرانی لاهیجان فروش با بهترین قیمت بازار در بازرگانی تیدا در حال انجام …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام