بازرگانی تیدا
خانه / چای ایرانی / قیمت چای ایرانی بهاره

قیمت چای ایرانی بهاره

قیمت چای ایرانی بهاره را چگونه و از کدام مراکز می توان دریافت نمود؟ چای ممتاز سرچین بهاره لاهیجان و بهترین چای سرگل اصل را بدون واسطه با قیمت عالی و ارزان تر از بازار خرید نمایید. فروش آنلاین انواع چای سیاه و چای سبز فله دستچینی از برترین باغات و کارخانه های چایسازی را در سراسر کشور تجربه نمایید.

قیمت چای ایرانی بهاره

کشور ما با داشتن اقلیم های مختلف دارای محصولات متنوع و خوب کشاورزی است. چایکاری یکی از شغل های مهم و استراتژیک در دو استان گیلان و مازندران است که بخش اعظم (۹۰%) از آن در گیلان در حال انجام می باشد. شایان ذکر است که در کنار تولید چای و کفاف نبودن آن جهت تامین سالیانه چای داخلی لذا شاهد واردات گسترده چای به کشور می باشیم. ما ایرانی ها سالانه ۱۱۰ هزار تن چا مصرف می کنیم و این در حالیست که سهم تولید چای در داخل چیزی معادل ۲۰% می باشد و این امر می پذیرد تا شاهد حمایت و پشتکار بالا جهت توسعه باغات و احیا و افزایش سطح برداشت چای باشیم.

باغات چای در نواحی شمالی در سه فصل آمادگی برداشت دارند که عبارتند از بهار، تابستان و پاییز. با توجه به تحقیقات و تست چای مصرف کنندگان چای معتقدند که چای بهاره از کیفیت بالاتری برخوردار بوده اما با تنوع موجود در برداشت های متعدد شاهد چای هایی با خصوصیات و ویژگی های خاص هستیم به طوری که چای های بهار حاوی رایحه بالا و چای های تابستان و پاییز رنگدهی بیشتری را دارا هستند و قیمت چای ایرانی بهاره نسبت به سایر برداشت ها در سطح بالاتری قرار دارد.

قیمت چای ایرانی بهاره

معرفی انواع چای بهاره

 • چای سرگل (حاصل غنچه و دو برگ بالایی و تنها امکان برداشت در بهار)
 • چای ممتاز (حاصل برگ های جوان بالایی و پیچش منحصر بهفرد که در دیگر چای ها قابل رویت نیست)
 • چای شکسته (بدون شکل خاص و فلت و دارای قیمت مناسب)
 • چای قلم (حاصل استفاده از برگ های پایینی چای و در رایحه و خوش رنگی زبانزد می باشد و درشت ترین شکل را دارا است)
 • چای باروتی (چای ریز، گسی و تلخی بالا، مناسب جهت تی بگ سازی)
 • چای خاکه (پودری و ریز و حاصل عبور از کمترین شماره غربال است و جنبه های مصرفی صنعتی بسیاری دارد)

بهترین چای ایرانی چه نام دارد؟

همان طور که از نام چای سرگل مشخص است چون حاصل اولین برداشت در فصل بهار بوده و خاصیت و کیفیت بالایی را دارا است به عنوان بهترین چای ایرانی نامگذاری گردیده که قیمت چای ایرانی بهاره سرگل از سایر چای های بهاره بیشتر می باشد و با توجه به این آگاهی مشتریان با درک خصوصیات این چای همواره درصدد خرید آن می باشند.

قیمت چای ایرانی بهاره

قیمت چای ایرانی بهاره

هر ساله طیق روال طبیعی و افزایش نرخ بسیاری از محصولات این افزایش را در حوزه چای نیز به شکلی طبیعی شاهد می باشیم و چای های بهاره با توجه به نوبرانه بودن ارزش قیمتی و کیفی بالاتری را دارا هستند. جهت اطلاع از قیمت چای ایرانی بهاره به شکل عمده ای توصیه می شود تا همواره قیمت های روز آن را دریافت نموده و با اطلاعات و آگاهی بیشتر اقدام به ثبت سفارشات نمایید.

نام چای قیمت مصرف کننده (تومان)
چای سرگل سیاه بهاره ۶۰۰۰۰
چای ممتاز سیاه بهاره ۵۰۰۰۰
چای شکسته سیاه بهاره ۴۰۰۰۰
چای سیاه قلم بهار ۳۵۰۰۰
چای قلم لیزری بهاره ۴۵۰۰۰
چای سبز سرگل بهاره ۶۰۰۰۰
چای سبز ممتاز بهاره ۵۰۰۰۰
چای سبز قلم بهاره ۴۵۰۰۰

فروش استثنایی چای بهاره

با آغاز برداشت چای در نیمه دوم بهار یعنی اردیبهشت ماه ما شاهد افزایش تقاضای خرید چای از سمت متقاضیان عمده و کیلویی چای بهاره می باشیم لذا جهت برآورده شدن این امر برای تمامی شما عزیزان فروش استثنایی و مستقیم و بی واسطه چای اعلای ایرانی را فراهم نموده ایم تا بتوانید در هر نقطه از کشور بهترین چای سنتی درجه یک و چای اصیل ایرانی را به شکلی تضمینی و خالص دریافت نمایید.

قیمت چای ایرانی بهاره

خرید اینترنتی انواع چای ایرانی گیلان و لاهیجان

خریداران چای همواره چای لاهیجان را به گوش شنیده و می دانند که کیفیت چای های لاهیجان را با سال ها تجربه تولیدکنندگان آن نمی توان انکار نمود. هم اینک خرید اینترنتی انواع چای ایرانی گیلان و لاهیجان فراهم گردیده تا به سهولت بهتر و حق انتخاب بیشتر از نمونه های چای فله و بهترین مارک چای لاهیجان بتوانید تجربه های خوب و سودآوری شیرینی را تجربه نمایید. قیمت چای ایرانی بهاره به دلیل عرضه مستقیم پایین تر از بازار بوده و با خرید از مجموعه بازار چای شمال (بازرگانی تیدا) می توانید علاوه بر جلب رضایتمندی مشتریان حاشیه سود خوب و مناسبی را دریافت نمایید.

ویژگی ها و خصوصیات چای بهاره اصل

 1. گس
 2. تلخ
 3. رنگ زیبا و شفاف پس از دم نمودن
 4. خاصیت درمانی بالا
 5. دیردم
 6. وجود زر در نمونه چای های بهاره
 7. ترد و لطیف بودن چای ها به دلیل جوان بودن برگ های مصرفی
 8. رویت تکه های کوچک برگ سبز چای به دلیل حرارت ندادن بالا به برگ ها جهت جلوگیری از سوختن
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

پخش چای سیاه طبیعی

خرید چای ایرانی درجه یک

خرید چای ایرانی درجه یک را به صورت اینترنتی از طریق فروشگاه چای شمال (بازرگانی …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام