بازرگانی تیدا
خانه / چای ارگانیک / خرید اینترنتی چای ارگانیک ایرانی

خرید اینترنتی چای ارگانیک ایرانی

خرید اینترنتی چای ارگانیک ایرانی را چگونه و از کدام مرکز می توان انجام داد؟ فروشگاه چای شمال بهترین چای سیاه و چای سبز با درجه بندی مختلف ۱ و ۲ را عرضه می نماید. چنانچه به دنبال چای مرغوب و قیمت ارزان در بازار چای ایران هستید خرید اینترنتی چای از سایت ها و منابع تولید گزینه عالی جهت دسترسی به چای اعلای ایرانی می باشند.

خرید اینترنتی چای

جابه جایی سریع محصولات و افزایش هرچه بیشتر مشتریان یکی از اهداف مجموعه ها و مراکز تولید در دنیای امروز می باشد. چای از جمله محصولاتی است که نیاز به مصرفش در همه اقشار با توجه به علاقه وافر به این نوشیدنی إحساس شده و روزانه در سبد خرید بسیاری از خانواده ها جابه جا می گردد. تنوع ایجاد شده در چای ها با توجه به ذیقه وقت و مشغله های بالا سبب شده تا دخالت انواع رنگ و اسانس را نیز در این عرصه شاهد باشیم. خرید اینترنتی چای توانسته این روز ها خریداران و فروشندگان را به اهدافی که در سر می پرورانند نزدیک و نزدیک تر نماید به طوری که نه در حوزخ چای بلکه در تمامی حوزه ها شاهد رو آوردن خریداران از خرید های سنتی به سمت خرید های اینترنتی می باشیم.

خرید اینترنتی چای

چای چیست و لزوم استفاده از چای ارگانیک چیست؟

چای از جمله نوشیدنی های مفرح بخش با خاصیت فراوان است که در ۹۰% موارد به شکل داغ مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول به دست آمده از برگ های سبز گیاه چای طی عملیات مختلف در کارخانه و شیوه متفاوت تولید و در نتیجه ایجاد تنوعی با عنوان چای سیاه، چای سبز، چای سفید، چای اولانگ می گردد. چنانچه در روند کاشت، داشت، برداشت و مراحل تولید چای تا بازار از هیچ سموم و افزودنی استفاده نگردد چای حاصله ارگانیک و کاملا طبیعی نام داشته و نوشیدن آن فواید بیشماری را برای مصرف کننده به دنبال خواهد داشت کما اینکه استفاده از چای های حاوی رنگ و اسانس می توانند عوارض جبران ناپذیر و هزینه های درمانی بالایی را در پی داشته باشند.

تشخیص و شناخت چای ایرانی ارگانیک

 1. حاوی رنگ نبوده در نتیجه دیر دم و نیاز به دمکشیدن دارد.
 2. تلخی و گسی چای طبیعی بیش از سایر چای ها می باشد.
 3. چنانچه لمسش کنید چون هیچ دستکاری بر روی آن انجام نشده زیر و ضخیم است.
 4. بعد دم کشیدن چون حاوی رنگ مصنوعی نیست زلال و شفاف بوده و گل آلود نیست.
 5. به رنگ ظاهری چای دقت نمایید اگر حاوی رنگ باشد یکدست سیاه و براق است اگر نه تمایل به رنگ قهوه ای دارد.

خرید اینترنتی چای

خرید اینترنتی چای شمال ایرانی

با توجه به برداشت های متعدد چای در سه فصل بهار، تابستان و پاییز لذا چای های تولید شده در نواحی شمال ایران کاملا تازه و مورد اعتماد بیشتری نسبت به نمونه چای های خارجی که مدت ها پشت در گمرک جهت ترخیص می مانند هستند. شاید زمان های نه چندان دور چای ایرانی به خوبی در سطح کشور در دسترس قرار نداشت اما امروزه با شیوه های نوین و روز همچون خرید اینترنتی چای از طریق سایت ها به شکلی آسان در اختیار قرار دارند. برای خرید هر حجم از انواع چای های ایرانی جزیی و کلی مرکز چای شمال (بازرگانی تیدا) می تواند کمک شایانی را به شما در جهت تهیه و تامین دست اول چای اصل، سنتی و درجه ۱ نماید.

خرید اینترنتی چای

مزیت خرید اینترنتی چای به شیوه سنتی

 • قیمت تمام شده کمتر
 • امکان خرید چای عمده و جزیی بدون مراجعه و در نتیجه صرفه جویی در هزینه های سفر و گشت و گذار در بازار
 • امکان انتخاب و خرید تنوع بالای محصولات چای
 • سرعت در جابه جایی و انتقال چای
 • معرفی هر چه بهتر فروشنده و تولید کننده
 • ایجاد بستر و گستره باز تری جهت عرضه چای حتی در برون مرز
 • افزایش فروش در سطح بیشتر
 • حمایت بیشتر از صنعت چای داخلی

خرید اینترنتی چای

مرکز پخش و فروش چای

با توجه به افزایش حجم تقاضای چای تولید داخل لذا مرکز پخش و فروش چای شمال توانسته پاسخگوی رفع نیاز متقاضیان از طریق خرید اینترنتی چای اعلای ایرانی باشد. عرضه مستقیم و قیمت درب کارخانه یکی از مزایای مهم مجموعه است که چای خالص و درجه یک فله و بسته بندی شده را به شکلی کاملا طبیعی و به دور از اسانس به مشتریان عرضه نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

خرید چای ایرانی

بهترین چای مرغوب ایرانی کدام است؟ | مرغوب ترین چای ایران را از کجا بخریم؟

چای مرغوب چه ویژگی هایی دارد؟ بهترین چای مرغوب ایرانی کدام است؟ مرغوب ترین چای …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام