بازرگانی تیدا
خانه / چای شمال / خرید و فروش آنلاین انواع چای شمال

خرید و فروش آنلاین انواع چای شمال

چای شمال از طریق خرید اینترنتی توانسته به خوبی در میان متقاضیان با کیفیت بالاتری در دسترس قرار گیرد. خرید و فروش آنلاین انواع چای شمال در بازرگانی تیدا نیز قابل انجام می باشد. چای اصل و طبیعی فله و بهترین مارک چای را می توان از طریق نمایندگی چای ایرانی با قیمت های استثنایی تجربه نمود.

چای شمال

نواحی شمال ایران از گیلان تا نقاط خاصی از استان مازندران مهم ترین قطب های تولید چای در ایران هستند. گیاه چای که از طریق واردات هم اینک در شهر های این دو استان وجود دارند از جمله گیاه تجاری با ارزش اقتصادی بالا خوانده می شود. کارخانه های چایسازی در این اسان ها موظفند تا چای را طبیعی و بدون فرآوری خاص بر روی آن ها به بازار عرضه نمایند و از جمله چای سیاه و چای سبز مهم ترین تولیدات این مراکز را شامل می شوند. برای بهتر شناخته شدن کیفیت و خصوصیات هر دسته با اسامی خاصی در کارخانه دسته بندی و روانه بازار به جهت فروش و صادرات می گردند.

 • رفع التهابات داخلی
 • رفع خواب آلودگی
 • تقویت سیستم ایمنی بدن
 • ممانعت از زوال مغز
 • رفع استرس و نشاط بخشی
 • پیشگیری از رشد سلول های سرطانی
 • دفع نمودن سموم از راه افزایش ادرار
 • رقیق نمودن غلظت خون

از مهم ترین موارد نوشیدن و دریافت خواص چای طبیعی شمال می باشد.

چای شمال

معرفی انواع چای شمال

 1. سرگل : برگ های شاداب و جوان بالای گیاه در بهار عامل ایجاد این چای هستند. تلخی و گسی از ویژگی های بارز این چای است و ۱۰ الی ۱۲ درصد رایحه بالاتری را نسبت به چای سایر فصل ها داراست و تنها در بهار می توان آن را شاهد بود.
 2. ممتاز : این نام پرفروش ترین چای را شامل شده و نشان از پیچش، عطر و رنگی بی نظیر دارد. این چای و دیگر درجه چای ها را می توان در هر سه فصل شاهد تولیداتشان بود.
 3. شکسته : از جمله چای های بدون شکل خاص است و طعم و رنگ ملایمی داشته و جنبه صادراتی بالایی را می توان در این چای با توجه به قیمت مناسبش شاهد بود.
 4. قلم : ظاهر درشت و وجود ساقه در این چای آن را به یک چای خوش رایحه و دیر دم تر مبدل نموده و هم اینک نمونه سورت شده آن بازار فروش خوبی را به خود اختصاص داده است.
 5. باروتی : یک چای ریز، زود دم تر بوده و تلخ بودن و رنگ بیشتر را می توان در این رده شاهد بود.
 6. خاکه : ریز و پودری و از الک های با شماره پایین عبور و در صنایع مختلف کاربرد بسیار دارد.

خصلت چای شمال

 • گس
 • تلخ
 • دیر دم
 • بدون سم کاملا طبیعی
 • خالص بدون اسانس

چای شمال لاهیجان

شهر لاهیجان را می توان مهم ترین مقصد تولید چای در ایران دانست. این نقطه با داشتن بهترین موقعیت تولید کننده بهترین چای سنتی و اعلای شمال بوده و قیمت چای های بالاتری را با توجه به کیفیت نسبت به سایر نقاط دارد. اتحادیه سندیکای چای نیز در این شهر قرار داشته و نظارت های محکمی بر کار تولید چای از پرورش تا تولید صحیح انجام می شود. خریداران چای شمال همواره چای لاهیجان را مد نظر داشته و آن را از اعلاترین چای درجه یک ایران برمی شمارند.

چای شمال

پخش عمده چای شمال

چای محصولی با تقاضای بالا در بازار است که رفع نیاز مشتریان و برآورده شدن آن ها از آنچه که در سر می پرورانند می تواند منجر به فروش بالا و تولید بالاتر آن گردد. با توجه به ورود بالای چای های خارجی به کشور در بسیاری از نقاط چای شمال به راحتی در دسترس قرار نداشته و از این رو احتمال فروش بالای آن از میان خواهد رفت کما اینکه در طی سال های بسیاری این چای مورد بی مهری و فراز و فرود های بسیاری قرار گرفت. هم اینک پخش عمده انواع چای شمال با حمایت های همه جانبه دولت و سایت های فعال در حال انجام بوده و می توان نوید دسترسی بهتر به چای اصیل و طبیعی شمال را به خریداران و متقاضیان چای داد.

فروش چای شمال در تهران

تهران یکی از مراکز و بازار های پویای چای را با جمعیت بالا و عرضه کنندگان اصلی دارا است. نزدیک بودن این مرکز به نواحی چایخیز شمال امکان دسترسی و توزیع بهتر انواع چای را فراهم و این امکان را به تولید کنندگان برتر خواهد داد تا محصولات خود را بهتر معرفی و در عرضه آن ها بتوانند موفقیت بیشتری را کسب نمایند. فروش چای شمال در تهران و دیگر کلان شهر های ایران با شرایط عالی، تضمینی و بدون واسطه هم اینک در حال انجام می باشد.

نمایندگی چای ایرانی

این ساختار به موجب دسترسی بهتر و بیشتر به چای ایرانی و خالص شمالی بوده و موجبات خرید بهتر و عرضه شدن و توزیع راحت تر را در دیگر شهر ها فراهم نموده است. برای تهیه و تامین چای ارگانیک شمال و تنوع بالای محصولات همواره این مراکز مورد تایید بوده و می توان در آن ها مرغوب ترین محصولات مورد نظر را جستجو نمود.

 • دسترسی به چای اصیل و کاملا سنتی
 • قیمت های ارزان تر
 • تنوع محصول ائم از برند و فله
 • حذف واسطه ها
 • درخواست حجم خرید عمده و جزیی چای نقاط قوت ساختار نمایندگی چای شمال می باشند.

چای شمال

خرید و فروش آنلاین انواع چای شمال

یکی از راه کار هایی که امروزه توانسته بسیار مورد توجه قرار گیرد خرید و فروش آنلاین انواع چای شمال از طریق سایت های برتر و قوی از سمت شهر های چایخیز است. چنانچه به دنبال خرید عمده و حتی کیلویی چای اصل و خالص هستید می توانید سفارشات خود را آنلاین و با سرعت بالا در هر نقطه از کشور انجام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

قطب اصلی فروش چای به صورت عمده

قطب اصلی فروش چای به صورت عمده

قطب اصلی فروش چای به صورت عمده کجاست و چگونه می توان سفارشات خود را …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام