بازرگانی تیدا
خانه / چای شمال / چای شمال خرید و فروش با بهترین کیفیت (طبیعی)

چای شمال خرید و فروش با بهترین کیفیت (طبیعی)

چای شمال خرید و فروش با بهترین کیفیت و کاملا طبیعی در حال انجام می باشد و فروشگاه آنلاین و حقیقی بسیاری در حال عرضه چای می باشند. نمایندگی اینترنتی چای شمال مرغوب ترین انواع چای سیاه و چای سبز را به صورت فله و برند ایرانی معتبر و تضمینی با قیمتی عالی به متقاضیان در سراسر کشور ارائه می نماید.

گیاه چای از جمله گیاهانی که است که نیاز به بستر مناسب و مساعد جهت رشد دارد، بنابراین از در مناطق محدودی از دنیا این امکان وجود دارد و در ایران نیز در شمال و در دو استان گیلان و مازندران و شهر های خاصی از این دو نقطه کشت چای و تولید چای بخش مهم و کشاورزی استراتژیکی را جهت کسب درآمد و اشتغالزایی ایجاد نموده است. در ایران تنها برگ های چای ارزش اقتصادی دارد و این در حالی است که در کشور های دیگر از بذر چای نیز استفاده می شود و حتی از آن روغن نیز می گیرند. چای در شمال در فصل بهار، تابستان و پاییز بردات شده و در زمستان اجازه استراحت به آن داده می شود و در این زمان گیاه چای هم به بذر و به گل می نشیند که زیبایی خاصی را به این نواحی می بخشد.

چای شمال طبیعی

تاریخچه صنعت چای شمال

صنعت چای شمال یک صنعت نوپایی نیست بلکه از زمان آغاز ورودش یک قرن اندی می گذرد. در سال ۱۲۷۹ هجری شمسی با تلاش فراوان ژنرال کنسول ایران در هند به نام کاشف السلطنه این صنعت وارد کشور و جهت خودکفایی توسعه و ترویج داده شد. هم اینک چایکاری و تولید چای پس از سال ها فراز و نشیب های بسیار پابرجا و نقاط چایخیز شمال را به قطب خرید و فروش اصلی چای ایرانی مبدل ساخته است.

صنعت چای شمال

اسامی چای شمال

  • چای سیاه  ( سرگل، ممتاز، شکسته، قلم، بارتی و خاکه)
  • چای سبز  ( سرگل، ممتاز، شکسته، قلم، بارتی و خاکه)
  • چای سفید

 

خرید و فروش چای شمال

شناخت چای طبیعی

  • رایحه کاملا طبیعی
  • دیر دم
  • زبر و برنده
  • رنگ ظاهر و عدم یکدستی کامل چای
  • ساقه و زر موجود در چای

چای طبیعی شمال

خرید چای شمال با بهترین کیفیت

چای شمال شزایط بهینه و خوبی را جهت رشد و تولید داراست و به هیچ وجه نیاز به سموم و آفت کش و مواد شیمیایی در هیچ یک از مراحل آن اخساس نمی شود. لذا همین موضوع یکی از بهترین مزیت ها از جمله طبیعی عرضه شدن و دارا بودن بهترین کیفیت را برای این چای به همراه داشته است. خرید چای شمال متناسب با ذایقه ما ایرانی ها بوده و اطمینان از سلامت آن و رنگ و طعم طبیعی آن در بازار پر از عطر و اسانس برترین مزیت ممکنه برشمرده می شود.

خرید چای شمال

فروش اینترنتی چای شمال

شما چگونه چای خود را تهیه می نمایید؟ آیا برای خرید چای کل بازار را گشته و تا ساعت ها و روز ها برای آن وقت صرف می کنید؟ آیا تمایل به خرید بی دغدغه و تضمینی چای را دارید؟ با فروش اینترنتی چای شمال مزیت دسترسی سریع و خرید مستقیم آن برای متقاضیان عزیز فراهم گشته و می توان نمونه چای اصل، خالص و درجه یک شمال را در تمام شهر های ایران در حجم مورد نظر در اختیار داشت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین چای

خرید آنلاین چای های اصیل و سنتی شمال

خرید آنلاین چای های اصیل و سنتی شمال شامل : برترین انواع چای سیاه سنتی …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام