بازرگانی تیدا
خانه / چای شمال / انواع چای شمال به قیمت درب کارخانه

انواع چای شمال به قیمت درب کارخانه

چای شمال یکی از بهترین چای های خالص دنیا نام دارد. خرید و فروش عمده و جزیی چای بخش رایج بازار چای را شامل می گردد، اما چگونه چای مرغوب را بشناسیم؟ انواع چای شمال به قیمت درب کارخانه در نمایندگی چای ایران قابل عرضه می باشد.

چای شمال

آب و هوا و اقلیم مناسب از حمله موارد مهم در پرورش گیاه چای است. در نواحی شمال ایران یعنی گیلان و مازندران بخش مهمی از کسب و کار متعلق به پرورش، تولید و فروش چای می باشد. گیاه چای در نواحی و ارتفاعات بلند تا دامنه کوه ها پرورش داده شده و دارای رایحه، رنگ و مزه دلنشینی است. تجربه بالای کارخانه داران و چایکاران در این زمینه سبب شده تا با انتخاب بهترین برگ ها و آماده سازی چای در کارخانه سالم ترین و ارگانیک ترین چای دنیا را عرضه نمایند. رایج ترین بخش تولید به چای سیاه و چای سبز تعلق داشته و همواره این چای ها دسته بندی شده و با نام مختص به خود که بیانگر خصوصیات آن نمونه است نامگذاری و در بازار به فروش می رسند.

معرفی انواع چای شمال

 • چای سرگل : متعلق به اولین برداشت و جوان ترین برگ ها در بهار، بیشترین رایحه، بهترین چای
 • چای ممتاز : حاصل یک غنچه و دوبرگ، پیچش در دانه بندی، پرفروش ترین چای شمال، طعم و رنگ همه پسند
 • چای شکسته : دارای ظاهر ریزتر از ممتاز، بدون شکلی خاص، قیمت مناسب و تلخی و گسی ملایم
 • چای قلم : به دست آماده از برگ های سوم و به بعد، ظاهر درشت، خوش رایحه به دلیل وجود ساقه
 • چای باروتی : از جمله چای های ریز و گرد، زود دم تر به دلیل ریز بودن، تلخ و گس، حاصل برگ های ضعیف تر

چای شمال

شناخت چای مرغوب

 • بوییدن چای و استشمام رایحه طبیعی
 • لمس کردن چای و إحساس ضخیم بودن و تیز بودن چای
 • عدم رنگ پذیری سریع
 • رویت ساقه هرچند اندک در چای به دلیل بخشیدن رایحه بهتر به چای
 • سنگین بودن دانه و پیچش در دانه بندی چای
 • یکدست نبودن رنگ ظاهر چای
 • عدم رویت رنگ گل آلود و مات در چای دم کشیده موجود در فنجان
 • مات بودن رنگ ظاهر نه براق بودن

فروشگاه آنلاین چای شمال

در دهه های اخیر خرید چای های شمال ایران در بین خانواده های ایرانی رونق یافته حتی در بخش صادرات چای نیز تقاضای بالای چای ایران را شاهد می باشیم. فروشگاه آنلاین چای شمال سنتی ترین چای طبیعی و خالص را به شکلی تازه و مستقیم در سطح کشور پخش می نماید و فعالین این عرصه می توانند اعلاترین چای فله و بسته بندی را در حجم مورد نظر تقاضا و در اسرع وقت آن را دریافت نمایند.

چای شمال

انواع چای شمال به قیمت درب کارخانه

قیمت های عرضه شده در چای شمال با توجه به کیفیت های بالا در رده ارزان تر و پایین تری را از نمونه چای خارجی قرارند و این امر می تواند زمینه بهتری را با توجه به متناسب بودن با ذائقه ما ایرانی ها فراهم نماید، به طوری که انواع چای شمال به قیمت درب کارخانه از طریق سایت مقابل ارائه و طبیعی ترین چای دنیا به شکا راحت و بی دغدغه در دسترس قرار می گیرد.
لازم به ذکر است که قیمت چای با توجه به برداشت چندم بودن و نوع منطقه و نوع چای متفاوت بوده و با توجه به دخیل بودن عوامل مختلف در این امر لذا مطمئن ترین راه ارتباط با واحد فروش و دریافت لیست قیمت و انتخاب آگاهانه چای می باشد.

چای شمال

مرکز فروش چای اصل شمال

مرکز فروش چای شمالی توانسته بهترین انواع چای فله و برند را کاملا تضمینی و دست اول به متقاضیان ارائه نماید به همین دلیل تمامی چای های ارسالی اصل، خالص و کاملا درجه یک و با نرخ واحدی بوده که می تواند سودآوری خوبی را برای افراد فعال در این زمینه فراهم نماید. چای بهاره بالاترین تقاضا را داشته و به لحتظ کیفیت در رده اول و پس از آن چای تابستانه و پاییزه قرار دارند ضمن اینکه چای لاهیجان بیشترین حجم خرید سالانه را چه در داخل و چه در بازار صادراتی متعلق به خود نموده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

قطب اصلی فروش چای به صورت عمده

قطب اصلی فروش چای به صورت عمده

قطب اصلی فروش چای به صورت عمده کجاست و چگونه می توان سفارشات خود را …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام