بازرگانی تیدا
خانه / چای قلم / قیمت چای قلم شمال

قیمت چای قلم شمال

قیمت چای قلم شمال در سال جدید با چه نوساناتی مواجه بوده آیا قیمت آن کاهش داشته یا افزایش؟ خرید بهترین چای قلم ممتاز بهاره شمال و پخش عمده و جزیی آن در سراسر کشور آغاز شد. مرکز فروش چای شمال از طریق فروشگاه اینترنتی مناسب ترین و ارزان ترین قیمت چای ایرانی سنتی را عرضه می نماید.

قیمت چای قلم شمال

آرامش بخشیدن به بدن بعد سرو چای خالص سبب شده تا هیچ نوشیدنی دیگری به گردش نرسیده و نتوان هیچ نوشیدنی دیگری با رایحه ای طبیعی و به این دوست داشتنی را جایگزین آن دانست. چای ها در بازار چای ایران با اسامی خاصی که معرف نوع و کیفیت آن هاست نامگذاری و خوانده می شوند و شاید شناخت هر یک از آن ها برای افراد عادی کار سخت و دشواری باشد. اسامی چای شمال بر حسب نام و مرغوبیت به ترتیب عبارتند از : زرین، ممتاز، قلم، شکسته، باروتی، خاکه. در اینجا قصد داریم تا با چای به ظاهر درشت و قیمت چای شمال بپردازیم.

چای قلم شمال

 

چای قلم شمال را بشناسیم

چای ها از برگ های با کیفیت متفاوت حاصل می شوند به چای هایی که از برگ های ۳ گیاه چای حاصل می شوند چای قلم می گویند این چای دارای ظاهر درشت بوده و درشت تذین چای تولید شده می باشد و چون به همراه ساقه و چوب چای است از چای های خوش رایحه نام گرفته و دیردم تر از دیگر انواع چای ها به دلیل ظاهر درشت ترش می باشد. برای دم کردن این چای لازم است تا میزان بیشتری از چای ها را به دلیل حجیم تر بودنش نسبت به سایر انواع چای ها استفاده نمایید.

قیمت چای قلم شمال

تفاوت چای قلم بهاره با چای تابستانه و پاییزه

چای های فصل بهار به دلیل اینکه تازه و شاداب هستند مواد معطر و مفید بسیاری را در خود نهان دارند که سبب می شوند تا پس از تولید عطر و رنگ دلپذیر تری را با خود به همراه داشته باشند از این رو علاوه بر کیفیت قیمت چای قلم بهاره شمال نیز بیش از چای های هم رده خود در سایر فصول می باشد ضمن اینکه ساقه و چوب چای با هر برداشت ضخیم تر و خشبی تر می شوند.

تفاوت چای قلم با چای شکسته در چیست؟

در مراحل انتهایی کارخانه ها پس از خشک شدن چای ها از الک های خاصی با سوراخ و نمره خاص عبور می کنند که چای شکسته به لحاظ اندازه ای بین قلم و ممتاز قرار می گیرد. چای شکسته ظاهر ریز و بدن شکل خاصی است که غالبا تخت و دایره ای است. چای شکسته به دلیل ریز تر بودن زود دم تر از چای قلم نیز می باشد.

چای قلم شمال

اسامی طبقه بندی چای قلم شمال

 1. قلم با چوب
 2. قلم سورت شده درشت
 3. قلم سورت شده ریز
 4. قلم سورت شده نیم ریز

آیا راه کاری برای کاهش مدت زمان دم کشیدن چای قلم وجود دارد؟

خیر، از آنجا که این چای کاملا طبیعی و بدون اسانس است لذا نمی توان توقع زود دمکشیدن را از آن داشت اگر برای دم کشیدن این چای ۱۵ الی ۲ دقیقه را تامل نمایید خواهید دید که خوش رایحه ترین و خوش طعم ترین چای دنیا را پیش روی خود خواهید داشت.

قیمت چای قلم شمال

قیمت چای قلم شمال

چای قلمی از جمله چای های با قیمت ارزان و مناسب است که طرفداران خاص خود را داراست اما در بازار امروزی نوع سورت شده آن توانسته بازار پسندی خوب و فروش بالایی را پس از دو چای سرگل و ممتاز کسب نماید. این چای نیز همانند دیگر چای ها هر ساله افزایش نرخ داشته و قیمت چای قلم شمال با چوب در سال ۹۸ به صورت عمده از ۲۵ الی ۳۰ تومان با توجه به میزان چوب موجود در آن و نوع بدون چوب آن ۳۵ الی ۳۸ هزار تومان بوده است. قیمت چای قلم شمال جزیی با چوب ۳۵ و بدون چوب ۴۵ هزار تومان معامله گردیده است. برای داشتن قیمت روز و متلق به هر چین بهتر است تا جهت کسب اطلاعات دقیق تر با کارشناسان واحد فروش در ارتباط باشید.

عامل های مهم در تعیین قیمت چای قلم شمال

 1. نوع برگ برداشت شده
 2. نوع چای حاصله و کیفیت آن
 3. میزان محصول به دست آمده
 4. تقاضای بازار
 5. میزان دست چرخیدن
 6. نوسانات بازار
 7. فاصله ها و هزینه های حمل
 8. برداشت متعلق به هر چین
 9. حجم سفارشات
 10. برند یا فله بودن چای و…

قیمت چای قلم شمال

صادرات چای قلم شمال

این روز ها بازار صادرات چای در ایران همانند دیگر محصولات رونق خاصی را دارا است و بسیاری از کشور ها این چای را مورد تقاضا قرار می دهند که از جمله می توان به روسیه، ترکیه و… اشاره کرد. با توجه به خرید های حجم بالا در این حوزه لذا کاهش قیمت ها را بیش از چای های داخله شاهد هستیم، بنابراین فعالیت در این حوزه می تواند سودآوری خوبی را به دنبال داشته باشید. برای صادرات چای قلم و دیگر نمونه های چای صادراتی و دریافت قیمت چای قلم شمال می توانید نرخ های روز را از طریق مجموعه و مرجع تخصصی چای شمال ایرانی دریافت نمایید.

بسته بندی چای قلم

با توجه به حجیم بودن این چای لذا در خرید عمده در کیسه های ۲۰ کیلویی و در خرید جزیی همانند دیگر چای ها در بسته های سلفونی یک کیلویی بسته بندی می شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای قلمی

چای قلمی ایرانی لاهیجان فروش با بهترین قیمت بازار

چای قلمی ایرانی لاهیجان فروش با بهترین قیمت بازار در بازرگانی تیدا در حال انجام …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام