بازرگانی تیدا
خانه / چای قلم / فروش چای قلم بهاره شمال

فروش چای قلم بهاره شمال

چای قلم با چای شکسته چه تفاوتی دارد؟ چگونه می توان انواع چای بهاره لاهیجان را تهیه و خرید نمود؟ قیمت فروش چای قلم بهاره شمال در نمایندگی فروش چای ایران چند است؟

شمال ایران (گیلان و مازندران) مهد تولید چای ایرانی نام دارند و تنوع تولید چای را در سه فصل بهار، تابستان و پاییز می توان در شهرهای مستعد پرورش چای شاهد بود. خوش رایحه ترین چای ها به فصل بهار تعلق داشته که بوته های چای یکدوره استراحت طولانی مدت را سپری و در نتیجه بهترین برگ ها را از خود نمایان می نمایند. در میان مردم گیلان چایی با نام چای قلم از نمونه های محبوب بوده و با توجه به نحوه صحیح دم نمودن آن اگر آن را نوشیده باشید خواهید دید که رایحه عالی را در خود نهان دارد و از قیمت مناسبی نیز برخوردار می باشد.

چای قلم

چای قلم بهاره

از آنجا که این چای در بهار برداشت و تولید می گردد بدین نام شهرت دارد و از نظر شکل ظاهر درشت ترین نمونه چای شمال نام دارد و حاصل استفاده ازبرگ های دوم و سوم به بعد گیاه چای می باشد. رایحه مطبوع و عالی که از مهم ترین شاخصه این چای است را نمی توان کتمان نمود و به لحاظ شکل ظاهر و سایز به دو دسته تقسیم می گردد:

  • چای قلم ریز
  • چای قلم درشت

اگر بخواهیم به ویژگی های این چای اشاره نماییم می توان از :

  • عطر طبیعی و خوشرنگی
  • میزان بیشتر مصرف چای به دلیل ظاهر درشت
  • تولید شده در نواحی شمال و فاقد هر گونه اسانس و افزودنی
  • بسته بندي سنتي
  • حاصل اولين چين برداشت
  • دارا بودن خاصیت درمانی شگفت انگیز
  • دیردم نام برد.

چای قلم

تفاوت چای قلم با چای شکسته

چای قلم به لحاظ اندازه درشت تر از چای شکسته است و چای شکسته ظاهر ریز تر و بدون شکل و تخت مانندی داشته و در صنایع بسته بندی و فروش به دلیل داشتن قیمت مناسب بسیار پرطرفدار می باشد. در چای های قلم میزان درصد ساقه چای بیش از نوع شکسته می باشد. هر دو چای فوق از جمله چای های عالی پیشنهادی برای خرید هستند که کاملا طبیعی و خالص می باشند.

چای قلم ریز

چای قلم ریز از جمله نوع مرغوب چای ها محسوب شده و قیمتی تقریبا معادل دوبرابر چای قلم درشت دارد. ظاهر این دو چای به لحاظ سایز متفاوت از یکدیگر است. میزان چای خشکی که از نوع درشت قلم در قوری ریخته می شود با چایی های دیگر متفاوت و باید یک قاشق بیشتر ریخته شود.

چای قلم

قیمت چای قلم شمال

قیمت چای قلم شمال بسته به کیفیت و میزان درصد چوب و یا سورتینگ شده متفاوت می باشد. با توجه به ظاهر چوبدار این چای و به منظور بازار پسندی بیشتر، دستگاه سورتینگ چوب های این چای را جدا و به ارزش اقتصادی و قیمتی این چای افزوده می گردد اما با حذف چوب ها از رایحه این چای کاسته خواهد شد. قیمت قلم بهاره نسبت به نمونه های تابستانه و پاییزه در حد بالاتری بوده و در سال ۹۸ قیمت این چای از مرکز پخش چای شمال لاهیجان قلم بدون چوب عمده ۳۶ و جزیی ۴۵ هزار تومان و نوع چوبدار کم آن عمده ۲۸ الی ۳۰ و جزیی ۳۵ تومان و ساقه چای عمده ۱۵ هزار تومان بوده است.

چای قلم

فروش چای قلم بهاره شمال

چنانچه از فروشندگان و فعالین و افراد تازه کار در حوزه چای هستید می توانی جهت خرید انواع چای سیاه و چای سبز فله و بسته بندی متنوع از طریق مشاورین و کارشناسان مجموعه اقدام به ثبت سفارش نمایید. فروش چای قلم بهاره شمال از طریق فضای مجازی دسترسی خوب و بهتری را برای خریداران فراهم نموده و هم اینک علاوه بر چای درشت و دیردم قلم ایرانی می توان تنوعی از چای اصیل و سنتی را به شکل تضمینی و بدون واسطه اختیار نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای سیاه قلم

چای سیاه قلم بهاره لاهیجان قیمت عمده

چای سیاه قلم بهاره لاهیجان قیمت عمده در کیسه های ۲۰ کیلویی عرضه می گردد. …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام