بازرگانی تیدا
خانه / چای شمال / قیمت چای شمال لاهیجان

قیمت چای شمال لاهیجان

قیمت چای شمال لاهیجان را درمرجع تخصصی چای مستقیم و بدون واسطه تجربه نمایید. چای فله سرگل و ممتاز به عنوان پرتقاضا ترین چای اعلای ایرانی خرید عمده و جزیی بالایی را به خود اختصاص داده اند. چگونه می توانم لیست قیمت چای شمال را جهت فروش در بازار داخل و صادرات در اختیار داشته باشم؟

قیمت چای شمال

تبادلات هر کالا در بازار با قیمت آن ارتباط مستقیم دارد به طوری که هر چه قیمت مناسب تر حجم خرید و سفارشات بالاتری را در صورت داشتن کیفیت مورد نظر دارا است. چای از جمله محصولاتی با قیمت مناسب و در دسترس همگان است که بعد آب بسیار مورد توجه قرار دارد. با توجه به تولید چای در شمال ایران لذا امکان خرید چای با کیفیت بالا و قیمت های مناسب وجود دارد اما هنوز برای جای گرفتن در سبد خانوار ها با توجه به اطلاعات نادرست در زمینه استفاده از آن تبلیغات و فرهنگ سازی موثر باید انجام گیرد.

چای شمال لاهیجان

اگر مصرف کنندگان و حامیان چای ایرانی هستید قطعا نام چای لاهیجان را شنیده اید. صنعت چای در این خطه از قدرت بالایی طبق نظارت سازمان سندیکای چای و سازمان چای برخوردار است و همواره مورد توجه فعالین عرصه چای قرار دارد. چایکاران در این شهر به دلیل شرایط مطلوب از هیچگونه سمومی در باغات استفاده ننموده و اجازه استفاده از مواد غیر طبیعی و رنگ در کارخانجات چایسازی آن ممنوع است لذا می توان کیفیت چای های سیاه و سبز تولید شده در این شهر را مورد تایید و کاملا طبیعی و خالص دانست.

قیمت چای شمال

قیمت برگ سبز چای در سال ۹۸

با توجه به حمایت های دولت از چای داخلی و عدم خروج ارز از کشور لذا شاهد افزایش قیمت خرید برگ سبز چای در سال ۹۸ بوده ایم و با اجرای این طرح امید است تا شاهد عملیات بهزراعی باغات و افزایش سطح زیر کشت چای شمال باشیم. قیمت برگ سبز درجه یک چای در طی سال ۹۸ با ۲۰% افزایش قیمت و درجه دو با ۲۱% افزایش همراه بوده است. لازم به ذکر است که ۹۰% از باغات چای در استان گیلان واقع بوده و اهمیت به باغات چای و حمایت از چایکاران می تواند در عدم رها سازی باغات افزایش سطح تولید چای تاثیر بسزایی را ایفا نماید.

قیمت چای شمال

چه عواملی بر قیمت چای از زمان برداشت تا فروش تاثیر گذار هستند؟

  1. مساعد بودن شرایط
  2. انتخاب و چیدن صحیح برگ ها
  3. منطقه تولید
  4. درجه بندی در کارخانه
  5. نوع چای و میزان محصول به دست آمده
  6. میزان واردات چای
  7. میزان دست به دست شدن از کارخانه تا بازار هدف
  8. حجم تقاضای خرید
  9. عرضه و تقاضا در بازار
  10. خرید فله یا برند بودن چای

قیمت چای شمال

لیست قیمت چای شمال

قیمت ای شمال طبق روال عادی در بین تمام محصولات افزایش داشته و این تغییر در سال ۹۸ بیش از سایر سال ها با توجه به حمایت ها و نوسانات موجود بیش از سایر سال ها بوده. با توجه به تغییرات فصلی و میزان نوع محصول به دست آمده لذا تغییراتی را در قیمت ها شاهد هستیم که برای استعلام لیست قیمت چای شمال لاهیجان لازم است تا با مراکز معتبر و مورد اطمینان در ارتباط باشید. داشتن قیمت روز می تواند در خرید بهتر و موفقیت در این زمینه و میزان حجم سفارشات شما بسیار تاثیرگذار باشد.

فروش استثنایی چای لاهیجان بهاره ۹۸

با آغاز برداشت چای در اردیبهشت و بهار هرسال مشتریان بسیاری تقاضای خرید آن را برحسب اطمینان از کیفیت بالا دارا می باشند. هر چند که خریداران می دانند که چای بهاره از قیمت بالاتری نسبت به سایر برداشت ها برخوردار است. با توجه به استقبال خوب شما عزیزان جهت خرید انواع چای بهاره درجه یک لذا فروش استثنایی چای لاهیجان بهاره را از طریق بازار چای شمال به شکل مستقیم و تضمینی فراهم نموده این تا چای تولید سال را در میزان مورد تقاضا در هر گوشه از کشور در اختیار داشته باشید.

قیمت چای شمال

نمایندگی چای شمال ایرانی

با توجه به تنوع موجود در چای اصیل شمال بهترین نمونه چای سیاه و چای سبز ممتاز و خالص را از طریق نمایندگی چای شمال ایرانی در سراسر کشور فراهم نموده این تا شما بتوانید از طریق این نمایندگی خرید خانگی در حجم کم و خرید عمده چای جهت فروش را با مناسب ترین قیمت تجربه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای شمال

چای شمال ایران اصل به قیمت ارزان

چای شمال ایران اصل به قیمت ارزان از طریق فروشگاه چای شمال عرضه می گردد. …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام