بازرگانی تیدا
خانه / چای شمال / مرکز خرید چای شمال عمده و درجه یک

مرکز خرید چای شمال عمده و درجه یک

مرکز خرید چای شمال به صورت عمده و درجه یک بهترین انواع چای سیاه و چای سبز را فله ای و بسته بندی در سراسر بازار چای ایران عرضه و پخش می نماید. قیمت فروش چای ها به دلیل ارسال مستقیم ارزان تر و کاملا رقابتی هستند. مرکز اینترنتی پیش رو خرید چای شمال را در میزان جزیی (کیلویی) نیز برای مصرف کنندگان خانگی فراهم نموده است.

انواع چای شمال موجود در بازار

چای سیاه، چای سبز دو مدل از رایج ترین انواع چای شمال موجود در بازار ایران هستند که ۷۰% از حجم تولید به چای سیاه و ۳۰% از آن به چای سبز تعلق دارد.

انواع چای شمال موجود در بازار

تنوع چای ایرانی در مرکز خرید چای شمال

در این مرکز با توجه به استقرار در شمال و وجود مرکز های متعدد خرید و تولید چای می توان مرغوب ترین چای سیاه، سبز (سرگل، ممتاز، شکسته، قلم، باروتی و خاکه) و سفید را در اختیار داشت، ضمن اینکه ارتباط مستقیم با کشاورزان چایکار سیستان و بلوچستان نیز سبب شده تا نمونه های برتر چای ترش را بتوان از طریق این مجموعه خریداری نمود.

تنوع چای ایرانی در مرکز خرید چای شمال

آیا مرکز خرید چای شمال در شهر های ایران شعبه ای دارد؟

خیر، به دلیل حساسیت های موجود در مرکز خرید چای شمال و در اختیار قراردادن مرغوب ترین چای از کارخانه به خریداران و توسعه و ترویج بهتر و زیباتر چای شمال شعبه ای از آن را نمی توانید در دیگر شهر ها مشاهده نمایید و این مرکز تنها در شمال و شهر چای ایران، لاهیجان قرار دارد.

مرکز خرید چای شمال در ایران

خرید عمده چای در این مرکز چگونه انجام می شود؟

از آنجا که خرید در این سایت بر پایه فروش عمده چای بنا نهاده شده لذا اولویت اول شامل خریداران عمده شده و تنها می توان از طریق دریافت لیست موجودی از کارشناسان و مشاورین مجموعه و با انتخاب چای مورد نظر سفارشات را ارائه و ظرف کوتاه ترین زمان انواع چای های انتخابی را در محل مورد توافق طرفین دریافت نمود.

مرکز خرید عمده چای

چگونه در زمان خرید چای درجه یک را تشخیص دهم؟

این موضوع با توجه به نوع چای و فله و بسته بندی بودن متفاوت است. به طور مثال چای سیاه فله را می توان از شکل ظاهر (زبر و برنده بودن، رنگ مشکی متمایل به قهوای، دمیدن در آن و رایحه طبیعی، وجود ساقه و زر) تا حدودی تشخیص داد، اما در دو چای سبز و ترش کمتر تقلبی صورت می پذیرد و برای تشخیص چای سبز نیاز به آزمایشگاه و ابزار های خاص داشته و چای ترش درجه یک را به لحاظ ظاهر می توان از غنچه بودن آن به راحتی متوجه شد. اگر در خرید چای با مشکل مواجه شده ایذ این کار را به مرکز مقابل و کارشناسان مربوطه سپرده تا بهترین نمونه ها را برایتاندر هر کجای ایران ارسال نمایند.

خرید چای درجه یک

راه های خرید عمده چای

  • خرید حضوری
  • خرید اینترنتی و آنلاین

نحوه ارسال سفارشات در مرکز خرید چای شمال

  • ارسال از طریق باربری و اتوبوسرانی
  • ارسال با تیپاکس
  • ارسال پستی

مدت زمان دریافت چای

این مدت بسته به حجم مورد تقاضا و شیوه ارسال اندکی متفاوت است. خرید های حجم کم از طریق پست، تیپاکس و اتوبوس شامل زمان ۱ الی ۳ روز می شوند. و در خرید عمده باز با توجه به ارسال و فاصله های موجود متفاوت است و با توجه به ارسال باربری و اتوبوش شامل ۱ تا ۳ الی ۵ روز می گردد.

اهداف مرکز خرید چای شمال

  • توسعه و ترویج مصرف چای ایرانی
  • حمایت از چایکاران و تولیدکنندگان داخلی
  • دسترسی و پخش چای در سریع ترین بازه زمانی
  • صادرات چای ایران

اهداف مرکز خرید چای شمال

امتیاز
5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

قطب اصلی فروش چای به صورت عمده

قطب اصلی فروش چای به صورت عمده

قطب اصلی فروش چای به صورت عمده کجاست و چگونه می توان سفارشات خود را …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام