بازرگانی تیدا
خانه / چای ایرانی / مرکز خرید عمده چای ایرانی درجه یک

مرکز خرید عمده چای ایرانی درجه یک

مرکز خرید عمده چای ایرانی درجه یک بهترین انواع چای سیاه و چای سبز شمال را در سراسر بازار ایران و تهران عرضه می نماید. متقاضیان خرید و فروش عمده چای اصیل ایرانی لاهیجان می توانند چای ها را بدون واسطه با ارزان ترین قیمت دریافت نمایند. چای های مورد نظر شما کدامند؟ سفارشات خرید عمده خود را به کارشناسان ما ارائه دهید.

خرید عمده چای ایرانی

از تولید چای در ایران و نقاط چایخیز چه می دانید؟

چای در ایران ریشه ندارد و با تلاش های محمد میرزاچایکار ملقب به کاشف السلطنه وارد و در منطقه چارخانسر لاهیجان کاشته و با موفقیت به سرانجام رسید و به شهر های همجوار توسعه یافت و همین انک در گیلان و بخش های کمی از مازندران این محصول پرورش و تولید می گردد. بعد آن به این نتیجه رسیدند که بوته های چای در ایران مورد هجوم هیچ آفت و حشره ای قرار نداشته و نیازمند سم پاشی نبوده در نتیجه سالم ترین برگ ها را برای تولید در دسترس داریم.
در کارخانه ها نیز اجازه استفاده از هیچ افزودنی رنگ و اسانسی داده نشد و نمی شود در نتیجه چای سنتی خالص و درجه یکی را در اختیار داریم. از شهر های مشغول به فعالیت در زمینه چای و مرکز خرید عمده چای ایرانی درجه یک می توان از :

 • لاهیجان
 • لنگرود
 • رودسر
 • املش
 • چابکسر
 • سیاهکل
 • آستانه
 • شفت
 • فومن
 • رامسر
 • تنکابن نام برد.

چای ایرانی درجه یک

انواع چای ایرانی درجه یک

 1. چای سیاه سنتی
 2. چای سبز نیمه تخمیری
 3. چای لوکس سفید
 4. چای دستی و محلی (غیرکارخانه ای)

خرید عمده چای ایرانی درجه یک

بهترین چای ایرانی درجه یک

موقعیت برداشت چای در سه فصل از سال یعنی بهار، تابیتان و پاییز است و چای هر فصل با نام ملقب به همان فصل چای بهاره، چای تابستانه و چای پاییزه نامگذاری می گردند که از زمان آغاز برداشت هر ۴۵ روز یکبار برداشت می گردند. چای های بهار رایحه بالا و چای های تابستان و پاییز قدرت رنگ بالاتری را دارا هستند. از بهترین چای ایرانی درجه یک می توان به چای سرگل بهاره و پس از آن به چای ممتاز و چای قلم لیزری اشاره نمود که مرکز خرید عمده چای ایرانی درجه یک عرضه کننده این چای در سراسر بازار ایران می باشد.

آیا تمام شهر ها می توانند از مراکز تولید چای شمال ایران چای اصل و درجه یک تهیه نمایند؟

بله، در طی سال های اخیر فعالیت های رو به رشدی را در جهت عرضه و فروش عمده بهتر و بیشتر چای ایرانی در بازار شاهد هستیم. خرید اینترنتی و معرفی محصولات در این فضا این امکان را به متقاضیان داده تا در فرصتی سریع و قیمتی ارزان تر انواع چای مورد نظر را از عمده تا جزیی خریداری نمایند. مرکز خرید عمده چای ایرانی درجه یک، اعلاترین چای ارگانیک و ۱۰۰% خالص را تضمینی و مستقیم ارائه می نماید.

فروش عمده چای لاهیجان

مراکز فروش عمده چای در تهران موقعیت خوب و مناسبی را جهت چای های اصیل شمال ایران به دلیل نزدیکی به نقاط چایخیز شمال دارا هستند. اما با تدابیر پیش رو همین اینک فروش عمده چای لاهیجان در سراسر ایران فراهم گزدیده و فروشندگان و عمدهفروشان چای در بازار می توانند خرید عمده چای ایرانی درجه یک فله را با شرایط رقابتی و استثنایی تجربه نمایند.

مرکز خرید عمده چای ایرانی درجه یک

مرکز خرید عمده چای ایرانی درجه یک

حتما با ورود به علی الخصوص خطه گیلان مراکز فروش عمده چای را بسیار به وضوح مشاهده نموده اید در این نواحی کارخانه های بسیاری فعال بوده از این رو می توان عرضه کنندگان بسیاری را شاهد بود اما برای خریداران سایر شهر ها این امکان کمتر مهیا بوده و یا از طریق واسطه ها چای را خریداری نموده و در نتیجه با قیمت بالاتر به مصرف کننده نهایی ارائه می نمایند و برای دسترسی بهتر و کیفیت بالای چای ها مرکز خرید عمده چای ایرانی درجه یک تلاش نموده تا با عرضه مستقیم و دست اول بهترین چای فله و بسته بندی و نمونه های چای ممتاز، چای قلم، چای شکسته، چای سرگل، چای باروتی و مرغوب ترین چای صادراتی را در اختیار خریداران و تجار محترم قرار دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

ارزان ترین قیمت چای ایرانی در بازا

ارزان ترین قیمت چای ایرانی در بازار

ارزان ترین قیمت چای ایرانی در بازار را حتما از مراکز و منابع اصلی دریافت …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام