بازرگانی تیدا
خانه / چای باروتی / چای باروتی عمده با بهترین قیمت فروش

چای باروتی عمده با بهترین قیمت فروش

چای باروتی عمده با بهترین قیمت فروش ارزان از حداقل ۵۰ کیلو از درب کارخانه به صورت تضمینی در حال عرضه می باشد. خرید چای باروتی بخش مهمی را در تولید چای تی بگ و صادرات فله ای این چای به جهت فرآوری دارا است. مرکز چای شمال بهترین و مرغوب ترین انواع چای سیاه و سبز باروتی را در تمام سال به فروش می رساند.

چای باروتی

همان طور که واقف هستید چای خشک موجود در کارخانه ها در مراحل انتهایی تولید برای ارزش گذاری به لحاظ قیمتی و بازار پسندی و نوع مصارف مختلف از الک های خاصی با نمره های معین عبور داده می شوند. در رتبه بندی به ترتیب به لحاظ سایز می توان از قلم، سرگل، ممتاز، شکسته و سپس باروتی یاد کرد. هرساله چای باروتی عمده با بهترین قیمت فروش از سمت مراکز تولید در حال پخش و عرضه بوده و استقبال خوبی از این چای جهت اختلاط و مصارف مختلف تجاری می شود. خاصیت این چای قابض بوده و مصرف بالای آن توصیه نمی گردد، اما اگر قصد خرید این چای را دارید ترجیحا نوع ساده و طبیعی و بدون لفزودنی و رنگ را برگزینید تا عوارض آن را به نسبت تا حد زیادی کاهش دهید.

چای باروتی

چای باروتی چیست؟

این چای نوعی درجه بندی از چای است که به لحاظ اندازه ما بین چای شکسته و خاکه قرار دارد که امروزه مصارف بسیاری را در تجارت چای به خود اختصاص داده است. این چای دارای ظاهر گرد، کوچک و مشابه ظاهر باروت بوده و اصطلاحا با این نام خوانده می شود. چای باروتی به دلیل ریز بودن زود دم تر بوده و تلخی و گسی بالایی را در خود نهان دارد.

انواع چای باروتی

  • باروتی گرانولی یا شکری
  • باروتی ریز
  • باروتی درشت

چای باروتی

چای باروتی سیاه ایرانی

این مدل از چای تقاضای بیشتری را نسبت به انواع همرده سبز خود دارا است. در صادرات چای و صنایع تی بگ و عصاره گیری چای سیاه باروتی پرکاربرد بوده است. چنانچه از خریداران عمده چای جهت بسته بندی و… هستید می توانید حجم سفاشات خود را به کارشناسان و مراجع معتبر فروش چای ارائه نموده تا در سریع ترین فرصت چای خود را در محل مورد نظر دریافت نمایید.

چای باروتی

 

خرید چای باروتی فله

شاید از تجار و شرکت های بزرگی هستید که نیازمند خرید بالا و کلی چای فله باروتی هستید پس قیمت در کنار کیفیت برای شما بسیار حائز اهمیت خواهد بود. در خرید حجم بالا قطعا قیمت کاهش نسبی بسیار یافته و می توانید سوداوری خوبی را تجربه نمایید. چای باروتی فله رایج ترین شیوه خرید این چای است و قابل عرضه در کیسه های ۱۰، ۲۰ الی ۲۵ کیلویی است و شما می توانید نوع درخواستی خود را تنها از طریق سفارش از مرکز چای شمال به صورت تضمینی و طبیعی دریافت نمایید.

چای باروتی

چای باروتی با بهترین قیمت فروش

هرساله خرید عمده چای باروتی را در شمال ایران با بازار خوبی شاهد هستیم چه تجار و چه فروشندگان و شرکت های داخلی از جمله خریداران این چای مرغوب را شامل می شوند. چای باروتی با بهترین قیمت فروش به صورت عمده در سال ۹۸ از رنج قیمت ۲۴۰۰۰ الی کمتر یا بیشتر معامله گردیده و پیش بینی افزایش تولید آن را در چین های بعدی خواهیم داشت.

توصیه هایی برای خرید چای باروتی مرغوب

  1. مراکز معتبر را به جهت خرید برگزینید.
  2. در خرید این چای دقت نمایید تا انواع طبیعی و به دور از رنگ و اسانس را خریداری نمایید.
  3. برای مصارف خانگی این چای زیاد پیشنهاد نمی گردد.
  4. هرچه چای باروتی شما شنگین و وزین تر باشد مرغوب تر و ارزش قیمتی بیشتری را دارا است.
  5. نوع بهاره این چای نیز همانند چای دیگر فصول کیفیت بیشتری را دارا است.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای باروتی

خرید و فروش چای باروتی

چای باروتی یکی از ارقام درجه بندی شده چای سیاه و چای سبز شمال ایران …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام