بازرگانی تیدا
خانه / چای لاهیجان / فروش چای لاهیجان در انواع چای سیاه، سبز و دستی

فروش چای لاهیجان در انواع چای سیاه، سبز و دستی

فروش چای لاهیجان در انواع چای سیاه، سبز و دستی ۹۸ آغاز شد. خرید اینترنتی بهترین چای اصل سرگل بهاره و بهترین مارک های چای را می توان از طریق مرکز چای تیدا تجربه نمود. قیمت چای لاهیجان از این طریق کاملا ارزان تر و رقابتی ارائه و فروش عمده و کیلویی کاملا مستقیم و بی واسطه خواهد بود.

فروش چای لاهیجان

صنعت چای در لاهیجان

این صنعت در لاهیجان صنعت نوپایی نبوده و از زمان تاسیسش تا به امروز یک قرن و اندی میگذرد. چایکاری یکی از بخش مهم کشاورزی در استان گیلان و علی الخصوص شهر لاهیجان و دیگر شهر های همجوار آن می باشد. خانواده های چایکار بسیاری در این شهر مشغول فعالیت بوده و از این رو می توان مراکز فعال چایسازی بسیاری را در سطح این شهر مشاهده نمود. سندیکای چای در این شهر بنا بوده و تعیین نرخ چای و نظارت بر آن همیشه اجرا و از همین رو چای لاهیجان محبوبین خاصی را در بین مصرف کنندگان ایرانی و حتی بسیاری از کشور ها یافته است.

چای سیاه لاهیجان

رایج ترین بخش تولید بالغ بر ۸۰% سهم تولید را شامل شده و دارای رایحه و رنگ دلپذیری است. مرحله اکسیداسیون بر روی برگ سبز چای در کارخانه در تعیین نقش کیفیت و رنگ سیاه و رایحه چای بسیار موثر بوده و در این چای از هیچگونه مواد اضافی و خارجی استفاده نمی شود.

چای سبز لاهیجان

این چای پس از چای سیاه در رتبه بعدی قرار داشته و از همان برگ سبز چای طی عملیات پلاس، مالش، بخار و خشک شدن و طبقه بندی و سورت شدن حاصل می شود و به دلیل حذف مرحله تخمیر رنگ سبز برگ کاملا حفظ شده و آنتی اکسیدان بالایی را در این چای می توان شاهد بود.

فروش چای لاهیجان

چای دستی لاهیجان

این چای برخلاف دو چای دیگر در کارخانه تولید نشده و توسط تعداد انگشت شماری از چایکاران محلی تولید می گردد. زحمت تولید این چای بسیار و طی عملیات مالش با دست و خشک شدن در دستگاه های سنتی انجام می گردد. ظاهر این چای درشت و طعم شکلاتی داشته و از ارزش قیمت بالایی به دلیل زحمت فراوان برخوردار است و به میزان اندک تولید و تنها می توان آن را از طریق سفارش خریداری نمود.

فروش چای لاهیجان

عوامل مهم در کیفیت چای

 • آب و هوای منطقه
 • شرایط مساعد در زمان چیدن برگ ها
 • انتخاب و چیدن صحیح برگ ها
 • حمل صحیح برگ سبز چای تا کارخانه
 • فصل برداشت
 • برداشت چندم بودن
 • تولید صحیح در کارخانه

قیمت چای لاهیجان تحت تاثیر چه فاکتور هایی قرار دارد؟

 1. برداشت بهاره، پاییزه یا تابستانه
 2. نوسانات موجود در بازار
 3. عرضه و تقاضا
 4. حجم خرید
 5. فله بودن چای یا بسته بندی با برند
 6. تعداد دست چرخیدن یا خرید مستقیم
 7. نوع چای
 8. فاصله مبداء تا منبع تولید

فروش چای لاهیجان

فروش چای لاهیجان در سراسر کشور

خریداران چای امروزه دریافته اند که مصرف چای طبیعی و خالص با توجه به قیمت مناسب تر و عدم استفاده از مواد اسانس دار نقش مهمی را در سلامتی آن ها دارا است از همین رو تقاضای خرید چای مرغوب ایرانی افزایش چشمگیری را در بازار داشته است. فروش چای لاهیجان در سراسر کشور هم اینک به شکلی مستقیم و تولید تازه سال در حال انجام است و سایت و مراکز فروش چای در لاهیجان پخش عمده و کیلویی چای را انجام و دسترسی راحت تری را برای خریداران فراهم نموده اند.

فروش چای لاهیجان

خرید انواع چای لاهیجان

تولید بهترین چای ایرانی در کارخانجات چایسازی نواحی شمالی انجام و از این رو می توان در این نقاط اعلاترین چای فله و برند های معتبر و خوش نام و نشان را شاهد بود. برای خرید انواع چای لاهیجان از نمونه های چای سیاه و سبز و دستی و چای صادراتی فله جهت صادرات می توان از موقعیت فراهم شده بهره مند و سودآوری خوبی را تجربه کرد. برداشت متعدد چای در فصول مختلف سبب شده تا شما چای های حاوی رایحه و رنگدهی های مختلف را شاهد باشد. برای اینکه نماینده فروش چای لاهیجان در دیگر شهر ها باشید و جهت تکمیل بار خود می توانید با کارشناسان واحد فروش هماهنگی های لازمه را انجام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای قلم گیلان

تشخیص چای اصل و خرید چای لاهیجان اصلی

تشخیص چای اصل و خرید چای لاهیجان اصلی را چگونه و از کجا انجام دهیم؟ …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام