بازرگانی تیدا
خانه / چای لاهیجان / لیست قیمت مصرف کننده چای لاهیجان فله در سال ۹۸

لیست قیمت مصرف کننده چای لاهیجان فله در سال ۹۸

لیست قیمت چای لاهیجان فله در سال ۹۸ به صورت کیلویی و مصرف کننده در سایت چای شمال قرار داده شده و فروش عمده چای فله ای نیز بخش دیگری از فعالیت این مرکز محسوب می شود. خرید دست اول و کیفیت بالای انواع چای طبیعی ایرانی در سراسر کشور یک فرصت استثنایی و ویژه را در اختیار خریداران قرار داده است.

قیمت چای لاهیجان

قیمت همیشه از جمله لاینفک های خرید هر کالایی است و تعیین کننده حجم سفارش می باشد. چای نیز از کالا های با مبادلات و جابه جایی های بسیار در طول روز است که قیمت آن برای خریداران عمده و پخش کنندگان بسیار مهم محسوب می گردد. هم اینک مراکز فعال در زمینه چای به تعداد زیادی در لاهیجان و شهر های همجوار آن مشغول به فعالیت هستند که یک رقابت تنگاتنگی را برای عرضه قیمت و رقابتی بودنش ایجاد نموده اند.

تنوع قیمتی و کیفیتی سبب گردیده تا خریداران بتوانند چای خود را به راحتی در میان انبوهی از تنوع انتخاب و خریداری نمایند. با توجه به درخواست بالای خریداران خانگی لیست قیمت مصرف کننده چای لاهیجان فله در سال ۹۸ در سایت درج گردیده اما ممکن است شامل تغییرات و نوساناتی در برهه هایی از سال گردد که لازم است تا جهت اطلاع از آن با کارشناسان واحد فروش در ارتباط بود.

چای تولید شده از طریق کارخانه ها ایتدا به صورت فله و سپس روانه شرکت ها و یا بخش های بسته بندی می شود که این کار هزینه های جانبی بسیای را در بر دارد. بنابر این می توان بازار های مختلفی را در این رابطه در شهر های مختلف شاهد بود که یا چای فله و یا بسته بندی را بر طبق سلیقه و ذائقه می پسندند. اما چای فله چه در خرید خانگی و چه در عمده بیشترین جابه جایی ها را شامل می شود. لیست قیمت چای در بازار های مختلف با اختلاف بسیاری در حال عرضه است زیرا بسته به تقاضا و هزینه های در برگرفته متغییر بوده و بهترین راه حل علی الخصوص برای تامین و تهیه عمده چای استناد به مراکز فعال فروش و تولید چای در لاهیجان و دیگر نقاط چایخیز شمال می باشد.

لیست قیمت چای

اسامی چای لاهیجان

 • چای سیاه
 • چای سبز
 • چای سفید
 • چای دستی

ویژگی های چای طبیعی و سنتی لاهیجان

 • رنگ طبیعی
 • مزه گس و تلخ
 • رایحه بالا
 • بدون افزودنی و اسانس
 • عدم استفاده از آفت کش ها در باغات چای و در نتیجه سلامت و خالص بودن چای

قیمت چای لاهیجان

کدامیک از انواع چای لاهیجان قیمت بالاتری را دارد چرا؟

چای سفید بالاترین رنج قیمت را داراست و با عنوان یک چای لوکس و اشرافی نامیده می شود. این چای از غنچه های میانی برگ های چای به دست می آید که خاوی کرک و پر از خواص بیشمار است. وزن کم، شیوه تولید و میزان کم محصول آن را خاص و صرفا صادراتی نموده است که هرساله با توجه به حجم کم این چای و خواهان آن در کشور های دیگر این چای مورد صادرات قرار می گیرد.

چای دستی چیست؟

شاید کمتر نام و آوازه این چای به گوش شما خورده باشد، زیرا این چای در حجم کم و محدود و به صورت سفارشی آماده می گردد و در لیست قیمت چای ها کمتر به چشم می خورد. برای تهیه این چای کشاورزان چایکار مرغوب ترین برگ های سبز چای را دستچین نموده و در منزل به سنتی ترین شیوه یعنی مالش از طریق دست و خشک نمودن در دستگاه های قدیمی انجام می نمایند. بهترین نمونه از این چای در لاهیجان در حال تهیه و تولید است و مشتریان خاص خود را دارا است و قیمت بالاتری نسبت به انواع چای های کارخانه ای دارا می باشد. طعم این چای گش و تلخ و دارای ظاهر درشت و شبیه به چای قلم و از جمله چای های دیر دم است.

لیست قیمت چای

بهترین چای لاهیجان

چای سیاه بیشترین و پرطرفدارترین چای را شامل می گردد. خرید چای سیاه لاهیجان از نوع ممتاز و سرگل سالانه خواهان بسیاری داشته و این دو چای به لحاظ عطر، طعم و رنگ توانسته اند جایگاه خوبی را در میان مشتریان حفظ نمایند. قیمت چای لاهیجان نیز همانند دیگر چای های موجود در بازار سالانه و برهه هایی از سال دچار تغییراتی می شود که این تغییرات در سال ۹۸ نیز با توجه به افزایش قیمت برگ سبز چای مشهود و طبیعی بوده است. دو چای ممتاز و سرگل قیمت بالاتری را نسبت به دیگر چای ها با توجه به کیفیت دارا می باشند.

لیست قیمت مصرف کننده چای لاهیجان فله در سال ۹۸

نام چای قیمت مصرف کننده  (تومان)
چای سیاه سرگل لاهیجان ۶۰۰۰۰
چای سیاه ممتاز لاهیجان ۵۰۰۰۰
چای سیاه شکسته ۱ لاهیجان ۴۰۰۰۰
چای سیاه شکسته ۲ لاهیجان در حال بروزرسانی
چای سیاه قلم لاهیجان ۳۵۰۰۰
چای سیاه قلم سوزنی لاهیجان ۴۵۰۰۰
چای سیاه قلم درشت لاهیجان ۴۰۰۰۰
چای سبز ممتاز لاهیجان ۵۰۰۰۰
چای سبز شکسته ۱ لاهیجان ۴۰۰۰۰
چای سبز شکسته ۲ لاهیجان در حال بروز رسانی
چای سبز قلم لاهیجان ۳۵۰۰۰
چای سبز قلم ریز لاهیجان ۴۵۰۰۰
چای سبز قلم درشت لاهیجان ۴۰۰۰۰

عوامل مهم بر قیمت چای لاهیجان

 • فصل برداشت
 • نوع برگ برداشت شده و کیفیت چای حاصله
 • میزان چای به دست آمده
 • نسبت عرضه و تقاضا
 • میزان خرید
 • تعداد واسطه ها
 • عرضه و تقاضای بازار
 • برند بودن چای و یا فله خریدنش
 • نوع چای
قیمت چای لاهیجان

لیست قیمت چای صادراتی

چای های صادراتی یکی از چای های مهم را در معاملات با کشور های دیگر تشکیل می دهند. قیمت چای در بخش صادراتی به دلیل جابه جای کلی و عمده بسیار مهم و سرنوشت ساز بوده و می تواند در تداوم و حجم یالای خرید تاثیر بسیاری را داشته باشد. مراکز فعال در زمینه صادرات چای لاهیجان که بتوانند تمام مراحل را انجام نمایند شاید اندک شمار باشند که با شناخت آن ها می توان معاملات تجاری خوبی را با بازار هدف خود رقم زد. لیست قیمت چای صادراتی تحت تاثیر نوسانات ارزی قرار داشته و با توجه به نوع درخواست متفاوت خواهد بود که می توان آن را از مرکز چای شمال فعال در این زمینه جویا شد. چای شکسته صادراتی با توجه به اینکه رنج قیمتی و تنوع بالایی را شامل می شود در بازار صادرات چای ایران بسیار پرکاربرد است.

خرید عمده چای لاهیجان فله

خرید عمده چای فله ای در بین خریداران بسیار با تقاضای بالایی مواجه است. بسیاری از شرکت ها، عمده فروشان، تجار و مشاغل مرتبط با این حوزه به دنبال خرید عمده انواع چای شهر لاهیجان را به عنوان مرکز خرید خود برمی گزینند. قیمت چای لاهیجان با توجه به سطح کیفی بالا و تجربه بالای تولید در این زمینه اندکی بیش از دیگر نقاط است. طبیعی بودن چای ها و استفاده نشدن از اسانس و مواد شیمیایی در این چای ها بر تضمینی بودن کیفیت چای آن افزوده و موجبات خرید بالای چای را در این خطه فراهم نموده است. شیوه های خرید چای لاهیجان را می توان به صورت :

 • خرید اینترنتی
 • خرید سنتی و حضوری
 • خرید از نمایندگی نام برد.

برای دریافت قیمت روز چای فله لاهیجان چه کنم؟

از آن جا که قیمت چای لاهیجان در برهه زمانی از برداشت با توجه به تحولات ایجاد شده و کیفیت حاصله ممکن است نوساناتی را به دنبال داشته باشد، لذا برای دریافت لیست قیمت روز چای کافیست تا در هر زمان با مشاورین ما تماس و از قیمت چای لاهیجان ائم از نمونه های چای سیاه و چای سبز فله ای و بسته بندی شده از بهترین برند های معتبر مطلع شوید.
لیست قیمت چای لاهیجان

فروش عمده چای لاهیجان با ارزان ترین قیمت

منابع و مراکز فروش چای همیشه از جمله مکان هایی هستند که ارزان ترین قیمت ها را به مشتریان خود ارائه می نمایند. امروزه ارتباط با این مراکز با وجود فضای مجازی و فرووشگاه های آنلاین کاری آسان و بی دغدغه گردیده است. از این طریق می توان شاهد پخش متنوع محصولات و حق انتخاب بالا و سرعت در جابه جایی ها بود. ارائه لیست قیمت چای نیز از این طریق ساده تر و در دسترس تر بوده و می توان در هر زمان با آگاهی و اطلاعات کافی اقدام به ثبت سفارش نمود.
لیست قیمت چای با توجه به ۳ چین برداشت چای و حجم تولید شده متغیر بوده و به ترتیب چای های بهاره، تابستانه و در آخر چای های پاییزه را شامل می شوند.

قیمت چای لاهیجان

مزیت خرید مستقیم چای لاهیجان

 • ارزان تر تمام شدن قیمت چای
 • کیفیت بیشتر
 • دسترسی راحت در هر زمان
 • امکان سفارش خرید در هر حجمی از حداقل تا تناژ بالا
 • حذف واسطه ها

حداقل حجم سفارشات خرید چای لاهیجان از چه میزان آغاز می شود؟

اگر از خریداران چای جهت مصرف خانگی هستید، حداقل میزان سفارشات از ۲ کیلو آغاز می گردد و چنانچه از خریداران عمده چای هستید حداقل حجم سفارش چای از ۵۰ کیلو خواهد بود.

ارسال سفارشات

ارسال سفارشات بسته به حجم از طریق باربری، تیپاکس، پست و اتوبوس خواهد بود و مدت زمان ۱ الی ۷ روز کاری را شامل خواهند شد.

شیوه پرداخت

شما می توانید پس از دریافت لیست قیمت و ثبت سفارش و دریافت پیش فاکتور نسبت به پرداخت وجه از طریق درگاه اینترنتی سایت و یا درگاه خودپرداز بانک یا همراه خود اقدام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای قلم گیلان

تشخیص چای اصل و خرید چای لاهیجان اصلی

تشخیص چای اصل و خرید چای لاهیجان اصلی را چگونه و از کجا انجام دهیم؟ …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام