بازرگانی تیدا
خانه / چای لاهیجان / قیمت خرید چای فله لاهیجان

قیمت خرید چای فله لاهیجان

قیمت خرید چای فله لاهیجان در سال ۹۸ نسبت به سال ۹۷ چه میزان تغییر داشته است؟ چای ممتاز و چای سرگل با عنوان بهترین چای لاهیجان از فروش عمده و خوبی برخوردار هستند. آیا در مرکز خرید چای شمال کیفیت و قیمت چای ها با بازار چای در دیگر شهر ها تفاوت فاحشی دارد؟

قیمت خرید چای

چای چقدر در زندگی شما مهم است؟ برای خریدش تا چه سقفی را هزینه می کنید؟ تا چه حد کیفیتش برایتان حائز اهمیت است؟ قیمت خرید چای تا چقدر می تواند نقش مهمی را در میزان سفارشتان اعمال نماید؟
ارائه محصولی همچون چای در بازار مستلزم این است که به صورت فله عرضه شود و یا بسته بندی زیرا هزینه های دربرگرفته جانبی می تواند بر قیمت نهایی چای بسیار تاثیر داشته و می تواند منجر به عدم خرید و یا خرید کلی کالا شود. امروزه با ورود به بازار چای خواهید دید که گزینه های بسیار زیادی برای خرید پیش روی شما قرار دارند اما شناخت و اصالت چای مورد نظر می تواند در بهبود انتخاب شما کمک شایانی را نماید.

قیمت خرید چای

اسامی چای فله لاهیجان در بازار

 • سرگل (زرین)
 • ممتاز
 • شکسته
 • قلم
 • باروتی
 • خاکه

چرا فروش چای فله در بازار ایران از اعتبار بیشتری برخوردار می باشد؟

هزینه های بالای بسته بندی و اعتماد از رویت چای از نزدیک و لمس آن اجازه انتخاب به جا و بهتری را به خریداران می دهد و از این رو ترجیح می دهند تا چای را فله ای و باز خریداری نمایند. یکی از نقاط هدف شرکت های بسته بندی هستند که خرید چای فله و قیمت ارزان تر برایشان از اهمیت بیشتری برخوردار است لذا به دنبال قیمت خرید ارزان تر جهت کسب سود مناسب می باشند.

قیمت خرید چای

چه عواملی در افزایش قیمت خرید چای موثر هستند؟

 1. قیمت تمام شده خرید برگ سبز چای
 2. شرایط جوی حاکم در زمان داشت و برداشت و میزان محصول نهایی
 3. میزان دست به دست شدن در بازار
 4. نوع چای
 5. فروش فله ای و یا بسته بندی مارک
 6. حجم واردات محصول مشابه
 7. عرضه و تقاضای بازار

مشکلات افزایش قیمت چای ایرانی

 1. پس کشیدن و امتناع خرید چای داخلی
 2. افت کیفیت و اختلاط در چای به دلیل کاهش قیمت و مقرون به صرفه بودن از سمت فروشندگان
 3. کاهش صادرات و از دستن دادن منابع ارز آوری

قیمت خرید چای

آیا در مرکز خرید چای شمال کیفیت و قیمت چای ها با بازار چای در دیگر شهر ها تفاوت فاحشی دارد؟

قطعا بله، با توجه به فعالیت گسترده کارخانه های چای در این نقاط و وسعت بالای باغات چای لذا قیمت خرید چای در این نقاط به صرفه تر و سطح کیفیت بالاتری را دارا است. چای سیاه و چای سبز دو چای رقیب که در بسیاری از بازار ها با اختلاف فاحشی به لحاظ قیمتی در حال عرضه می باشند در این مراکز به صورت یکسان و شاید اختلاف اندک در حال فروش هستند.

پرفروش ترین انواع چای لاهیجان

چای سرگل و ممتاز از جمله چای های رده بالا و سطح کیفیت بالا هستند که قابل رقابت با انواع چای خارجی و وارداتی هستند اما می توان با قیمت خرید ارزان تر آن ها را خریداری نمود در قبال اینکه چایی صد در صد خالص، بدون اسانس و به دور از هیچ آلودگی شیمیایی عرضه و طبیعی ترین رنگ و رایحه را از خود نمایان می سازند.

قیمت خرید چای

قیمت خرید چای فله لاهیجان

هر ساله با توجه به نوسان های موجود در بازار و افزایش نرخ کالا ها طبعا این افزایش را در حوزه چای نیز شاهد هستیم و طی برآورد های انجام شده قیمت خرید چای در سال ۹۸ چیزی حدود ۴۰% افزایش قیمت داشته است. چای فله ای لاهیجان تقاضای بالای خرید را در بین انواع چای شمال دارا است و این افزایش به دلیل خرید تضمینی برگ سبز با قیمت بیشتر از کشاورز و نوسانات موجود در بازار امری بدیع و طبیعی است. برای اطلاع از قیمت روز چای مورد نظر می توان از طریق مراکز فعال در زمینه فروش چای در شمال و لاهیجان اقدام نمود.

فروش انواع چای فله

تنوع موجود در کیفیت و رنج قیمت چای فله این اجازه را به مشتریان می دهد تا با توجه به هزینه در نظر گرفته شده بتوانند چای مورد نظر خود را خریداری نمایند. منابع و کارخانه های چایسازی در لاهیجان شرایط بهینه و فرصت منحصر به فردی را در اختیار خریداران چای فله چه در داخل و چه در خارج از ایران فراهم نموده است به طوری که تجار و بازرگانان چای می توانند بهترین چای سیاه و چای سبز را در حجم کلی و تناژ بالا خریداری نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای قلم گیلان

تشخیص چای اصل و خرید چای لاهیجان اصلی

تشخیص چای اصل و خرید چای لاهیجان اصلی را چگونه و از کجا انجام دهیم؟ …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام