بازرگانی تیدا
خانه / چای ایرانی / عرضه چای ایرانی بدون اسانس و خالص به بازار

عرضه چای ایرانی بدون اسانس و خالص به بازار

عرضه چای ایرانی بدون اسانس و خالص به بازار این روز ها با حجم تقاضا و فروش خوبی مواجه گردیده است. آیا چای ایران توانسته به جایگاه مطلوب خرید دست پیدا نماید؟ بهترین چای سنتی و طبیعی درجه یک را با قیمت ارزان و مناسب چگونه و از کجا می توان تهیه نمود؟

محصولات تقلبی و آغشته به مواد مصنوعی و غیرطبیعی در بازار مشتریان را سردرگم و در خرید محصولات اصل دچار شک و تردید و مشکلات بسیاری نموده است. از آنجا که نوشیدنی ها نقش مهمی را در زندگی ما دارا هستند لذا لازم است تا بسیار مورد توجه قرار بگیرند. عرضه چای در کشور ما به دو طریق انجام می گیرد: چای داخلی و چای وارداتی در زمینه چای داخلی که نظارت های بسیاری از سمت سندیکای چای اعلام و چای ها کاملا خالص و بدون افزودنی می باشند اما در بخش واردات چای مشکلات بسیاری وجود دارد و با توجه به هم مرز بودن بسیاری از شهر های ما با دیگر کشور ها شاهد ورود بی رویه انواع چای قاچاق بدون نام و نشان اصل و خالص هستیم.

عرضه چای

نحوه تولید چای در ایران

در ایران اقلیم مناسب دو استان گیلان و مازندران سبب شده تا باغ های پهناور چای را در این دو نقطه در سلامت کامل و بدون نیاز به سموم شیمیایی داشته باشیم در نتیجه برگ های چای در سلامت کامل و پس از راه یابی به مرحله تولید در کارخانه وارد عملیات آماده سازی و خشک شدن بدون هیچ ماده خارجی و دستکاری می گردند و در نتیجه چای به دست آمده در سلامت کامل و چای اصیل و طبیعی می باشد که خصوصیات منحصر به فردی را دارا است که آن را در تمام دنیا به یک چای خاص تبدیل نموده است.

عرضه چای

فاکتور های مهم و موثر بر کیفیت چای ایرانی

 1. منطقه کشت
 2. نحوه تولید
 3. شرایط جوی حاکم در زمان پرورش و برداشت برگ ها
 4. انتخاب و برداشت صحیح برگ ها
 5. فاصله و مدت زمان حمل برگ ها تا کارخانه
 6. شیوه تولید
 7. نوع چای به دست آمده

عرضه چای

عوامل موثر بر عرضه چای در ایران

 • از عوامل موثر بر عرضه هر چه بهتر چای ایرانی در بازار ایران می توان به موارد زیر اشاره نمود:
 • دسترسی راحت به چای از طریق فروشگاه ها و سایت های اینترنتی
 • شرایط فراهم شده جهت عرضه مستقیم چای
 • ارائه قیمت های ارزان تر
 • حذف نمودن واسطه ها
 • افزایش کیفیت و فراهم نمودن توقعات مشتریان
 • مدیریت بیشتر بر بخش بسته بندی و برند سازی چای
 • همچین ارائه نمره یا استاندارد خاص به چای می تواند در تطابق نمونه و چای ارسالی بسیار تاثیر گذار باشد.

آیا چای ایران توانسته به جایگاه مطلوب خرید دست پیدا نماید؟

با توجه به دخیل بودن عوامل متعدد و خدشه دار نمودن اذهان عمومی نسبت به چای ایران لذا چای ایرانی برهه های پر فراز و نشیبی را متحمل و با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم کرد تا اینکه بالاخره با فعالیت گسترده فعالین عرصه چای شمال و حمایت دولت و تست چای و واضح شدن کیفیت بالای آن در دهه های اخیر این چای بیش از پیش مورد توجه و فروش قرار گرفته و هم اینک با شیوه های مدرن فروش اینترنتی چای، عرضه چای در تمام نقاط ایران فراهم شده و این چای توانسته به جایگاه خوبی برسد اما باز جا دارد تا بیشتر در بین خانواده ها ترویج و با حمایت های همه جانبه شاهد افزایش سطح زیر کشت و صادرات آن به اقصی نقاط دنیا باشیم.

عرضه چای

عرضه چای ایرانی بدون اسانس و خالص به بازار

استقبال خوب از چای ارگانیک و اصیل و لذت نوشیدن آن سبب شده تا فروش این چای و عرضه و تقاضای آن در بازار افزایش یابد از این رو فرصت و شرایط بهینه ای را برای خریداران و افراد فعال این حیطه در سراسر کشور فراهم نموده این تا بدین طریق خرید عمده چای از انواع متنوع فله و بسته بندی به راحتی و مستقیم از محل عرضه چای ایرانی (کارخانه ها) با قیمت های استثنایی فراهم آید. هم اینک می توانید با همکاری با مجموعه بازرگانی تیدا عرضه چای ایرانی بدون اسانس و خالص به بازار را تجربه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

قیمت چای ایرانی سرگل

قیمت چای ایرانی سرگل

قیمت چای ایرانی سرگل در بازار چند است؟ برای خرید چای خوب لاهیجان از چین …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام