بازرگانی تیدا
خانه / چای ایرانی / فروش چای ایرانی در انواع چای سیاه – سبز و ترش

فروش چای ایرانی در انواع چای سیاه – سبز و ترش

فروش چای ایرانی در انواع چای سیاه – سبز و ترش به صورت عمده و جزیی در بازرگانی چای تیدا در حال انجام می باشد. خرید اینترنتی چای ارتباط مستقیم و دست اولی را بین خریداران و تولیدکنندگان فراهم نموده است. جهت استعلام قیمت فروش انواع چای سنتی و اصیل می توان در هر زمان از طریق ارتباط با واحد فروش اقدام نمود.

فروش چای

چای نوشیدنی گرم، آرامبخش و نشاط دهنده ای است که بعد آب پرفروش ترین و ارزان ترین نوشیدنی سالم نام گرفته است. با توجه به اهمیت این نوشیدنی امروزه بسیاری از ابرقدرت های این زمینه و استفاده از فرصت فروش چای در ایران چای های ناسالم و حاوی رنگ و مواد شیمیایی را وارد بازار و اقدام به سودجویی در این زمینه نموده اند. کشور ما خود به عنوان تولیدکننده چای مطرح بوده اما تبلیغات و مخدوش نمودن اذهان عمومی نسبت به چای داخله بحران های بسیاری را دامنگیر این حوزه نموده تا اینکه در طی سال های اخیر حمایت های پیگیر دولت، فعالین و تبلیغات صحیح در این زمینه توانسته افزایش فروش چای داخله را به دنبال داشته باشد.

چایکاری در ایران

گیاه چای در ایران که چای سیاه و سبز و سفید از آن حاصل می شود از طریق واردات به ایران و نواحی شمالی کشت و توسعه یافته و هم اینک کارخانه های چایسازی بسیاری در نقاط مستعد شمال مشغول به فعالیت هستند و در سه چین بهار، تابستان و پاییز گیاه چای قابلیت برداشت دارد و از گیاهان بی خزان و همیشه سبز نام دارد.

چای ترش که از گیاهی متفاوت و یکساله است و هر ساله عملیات کاشت آن در اردیبهشت آغاز و برداشتش در آبان انجام می گردد و تنها در نواحی گرمسیر همچون سیستان وبلوچستان رشد می یابد و در طی سال های اخیر توسع کشت آن را در برخی نواحی دیگر شاهد هستیم.

فروش چای

تفاوت چای سیاه – سبز و ترش

چای سیاه و چای سبز هر دو از یک گیاه طی عملیات متفاوت در کاخانه حاصل می شوند و از این رو از لحاظ رنگ ظاهر، خواص و برخی قابلیت ها از هم مجزا می باشند. چای ترش از گیاهی متفاوت و قسمت خشک شده کاسبرگ گیاه است که رنگی قرمز و طعمی ترش دارد و برخلاف دو چای دیگر منبعی غنی از آهن و ویتامین c برشمرده می شود و تنها یکبار در سال برداشت می شود.

خواص کلی نوشیدن چای خالص

 • نشاط بخش
 • رفع کننده استرس
 • داشتن کالری پایین و حفظ تناسب اندام
 • پیشگیری از رشد سلول های سرطانی
 • دفع سموم بدن
 • رقیق کننده خون
 • کاهنده کلسترول
 • درمان دیابت
 • پیشگیری از زوال مغز
 • افزایش دهنده قدرت سیستم ایمنی بدن

فروش چای

مرجع تخصصی خرید و فروش چای

استقبال از خرید و فروش چای در کشور بب شد تا مراجع تخصصی در این زیمنه در نقاط چایخیز جهت سهولت در امر دسترسی و کیفیت های بالا ایجاد گردند. مرجع تخصصی چای شمال طی سال ها فعالیت در زمینه چای توانسته چای مورد تقاضا را از سمت کارخانه و کشاورزان به صورت مستقیم و دست اول در سطح کشور پخش و توزیع نماید. فروش چای طبیعی و خالص ایرانی و استقبال از خرید آن سبب شده تا شاهد افزایش سطح رضایتمندی خریداران و تشویق تولیدکنندگان و کشاورزان و افزایش گستره تقاضای چای از دیگر نقاط دنیا باشیم.

مرکز فروش چای اعلای ایرانی در سراسر کشور

چنانچه از فروشندگان چای در سطح کشور هستید می توانید سفارشات عمده خرید انواع چای را به کارشناسان مرکز چای ارائه تا بتوانید تنوعی از چای اعلای ایرانی را با یک سفارش در اختیار داشته باشید. از این طریق قیمت ها ارزان تر و اتلاف وقت به حداقل میزان خواهد رسید.

فروش چای

فروشگاه اینترنتی انواع چای

فروشگاه های اینترنتی امروزه رقبای خوبی در بازار چای برشمرده می شوند زیرا توانسته اند با فروش چای های متنوع هم در رفع نیاز خریداران عمده و هم جزیی نقش مهمی را ایفا نمایند. فروشگاه چای شمال آماده هرگونه همکاری با خریداران و متقاضیان چای بوده و در هر گوشه از کشور می توان در سریع ترین زمان سفارشات خود را ثبت و در محل مورد توافق آن را با کمترین هزینه دریافت و از فواید آن بهره مند گردید.

مزیت خرید و فروش چای از طریق اینترنتی یا مستقیم

 • قیمت ارزان تر
 • کیفیت های بالاتر
 • خرید در حجم مورد نظر
 • داشتن تنوع بیشتر محصول
 • معرفی بهتر و بیشتر محصولات
 • افزایش فروش و در نتیجه حمایت بیشتر از تولیدکننده و کشاورز
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

پخش چای سیاه طبیعی

خرید چای ایرانی درجه یک

خرید چای ایرانی درجه یک را به صورت اینترنتی از طریق فروشگاه چای شمال (بازرگانی …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام