بازرگانی تیدا
خانه / چای سبز / قیمت چای سبز ایرانی

قیمت چای سبز ایرانی

چای سبز ایرانی همانند چای سیاه طبع گرم داشته و کاملا خالص و طبیعی به بازار عرضه می گردد. آیا قیمت چای سبز ایرانی با نوساناتی همراه است و یا در کل سال قیمت ثابتی دارد؟ خرید چای درجه یک سبز ائم از سرگل و… در مرکز فروش چای شمال به صورت مستقیم فرصت مناسبی را برای متقاضیان ایجاد نموده است.

چای سبز ایرانی

چای سبز از جمله چای هایی است که از سال ها قبل در چین کشف، تولید و مورد مصرف قرار می گرفته این چای جنبه درمانی بالایی داشته و از آنجا به دیگر نقاط دنیا گسترش یافته است. در ایران نیز این چای در طی سال های اخیر به خوبی مورد استقبال قرار گرفته و در کارخانه های چایسازی در حال تولید می باشد که تنها شیوه متفاوت تولید در برگ سبز چای وجه تمایز رنگ و طعم در چای های حاصله گردیده است. قیمت چای سبز ایرانی در بازار شهر های مختلف با نرخ های بسیار متفاوت و اختلاف فاحشی با چای سیاه به فروش می رسد در صورتی که با خرید آن از نقاط چایخیز این سطح اختلاف را شاهد نخواهید بود.

چای سبز ایرانی

اسامی چای سبز ایرانی در بازار

 • زرین سبز
 • ممتاز سبز
 • شکسته سبز
 • قلم سبز
 • باروتی سبز
 • خاکه سبز

چای سبز ایرانی بهتره یا خارجی؟

این پرسش بسیاری از خریداران می باشد که در پاسخ باید گفت نمی توان کیفیت را در برخی از چای های وارداتی انکار کرد اما در مواردی نیز چای های آغشته با اسانس در بازار را شاهد می باشیم. برای رفع این مشکل و متناسب بودن چای سبز ایرانی با ذائقه ما ایرانی ها و اطمینان از تولید تازه آن بدون هیچ افزودنی و تطابق کیفیت آن با نمونه های وارداتی و سطح کیفیت بالا لذا بهترین گزینه انتخابی برای خریداران خواهد بود.

چای سبز ایرانی

خرید چای سبز درجه یک

همواره خریداران چای به دنبال درجه یک ترین و بهترین چای موجود در بازار می باشند که می توان آن ها را به چندین دسته تقسیم نمود. کسانی که کیفیت برایشان ارجحیت داشته، کسانی که قیمت برایشان حائز اهمی است و کسانی که قیمت و کیفیت برایشان از نقاط مهم محسوب می شود. با توجه به این امر تنوع بالایی از کیفیت و قیمت چای سبز ایرانی را در مجموعه فراهم نموده تا بتوان بر حسب تقاضای بازار و ذائقه بتوان بهترین نمونه را انتخاب نمود.

پرفروش ترین انواع چای سبز ایرانی

در زمینه فروش آمار ها حاکی از استقبال خوب از ۳ نمونه از چای سبز ایرانی دارد که عبارتند از سرگل سبز، ممتاز سبز و قلم درشت سبز. جهت تهیه و تامین بدون واسطه همواره خریداران در تلاشند تا مراکز مطمئن و معتبر در نقاط چایخیز را مدنظر قرار دهند چرا که می توان کیفیت و قیمت مطلوب تر و خلوص بالاتی را از این طریق در اختیار داشت.

قیمت چای سبز ایرانی

مرکز خرید چای سبز اصل فله شمال

با توجه به پرورش و تولید چای سبز ایرانی به شکل طبیعی و بدون محرک و افزودنی شیمیایی لذا می توان این چای را اصل، مرغوب و کاملا تضمینی دانست که در بیشترین حالت به شکل فله و در کنار آن به شکل بسته بندی و تی بگ در حال عرضه می باشد. فروش عمده و کلی چای سبز با توجه به حجم سفارش عمدتا قیمت تا حد زیادی کاهش خواهد یافت. مرکز خرید چای شمال در تلاش است تا همواره بهترین انواع چای را در زمینه بازار داخل و صادرات چای ایران عرضه نماید.

دلایل تغییر در قیمت چای سبز ایرانی

 • نوع چای
 • میزان دست چرخیدن
 • حجم سفارشات
 • عرضه و تقاضای بازار
 • میزان محصول برداشت شده و به دست آمده
 • فصل یا چین برداشت
 • عرضه فله یا مارک بودن چای
 • نوسانات ارزی موجود در بازار

قیمت چای سبز ایرانی

قیمت چای سبز ایرانی

قیمت درج شده به صورت مصرف کننده بوده و با توجه به تغییرات موجود در برهه های مختلف جهت استعلام قیمت عمده چای می توانید از طریق ارتباط با کارشناسان واحد فروش اقدام نمایید.

نام چای قیمت مصرف کننده (تومان)
چای سبز زرین ۶۰۰۰۰
چای سبز ممتاز ۵۰۰۰۰
چای سبز قلم کم چوب ۴۵۰۰۰
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای سبز بهاره

خرید چای سبز بهاره ایرانی امساله

چای سبز ارگانیک درجه یک در سال ۱۴۰۰ چه قیمت خواهد بود؟ برای خرید چای …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام