بازرگانی تیدا
خانه / چای گیلان / قیمت چای ممتاز گیلان

قیمت چای ممتاز گیلان

قیمت چای ممتاز گیلان را رقابتی و ارزان تر در نمایندگی چای شمال دریافت نمایید. چای سرگل و چای ممتاز لاهیجان به عنوان بهترین چای ایرانی نام دارند که ارزش قیمتی بالاتری دارند. خرید و فروش انواع چای سنتی فله گیلان در فروشگاه چای تیدا به شکل تضمینی و بدون واسطه در حال انجام می باشد.

قیمت چای ممتاز گیلان

استان گیلان از بزرگ ترین قطب های پرورش و تولید چای در ایران برشمرده می شود که ۹۰% از باغ های چای در شهر های مختلف آن در نقاط مرتفع و حتی جلگه ای پررورش داده می شوند. از مهم ترین شهر های تولد چای در گیلان می توان از: لاهیجان، لنگرود، سیاهکل، واجارگاه، چابکسر، شفت، فومن، آستانه، املش یاد نمود. خانواده های چایکار و کارخانه های چایسازی بسیاری در این استان مشغول به فعالیت هستند که به دلایل متعدد طی سال های اخیر بسته و یا رها گردیده اند. حمایت های دولت و آگاه سازی مردم از کیفیت چای ایرانی سبب گردیده تا شاهد افزایش درخواست و تقاضای صادرات چای گیلان در طی چند سال اخیر باشیم. از فصل های برداشت می توان به بهار، تابستان و پاییز اشاره نمود که هر ۴۵ روز یکبار برگ های سبز چای برداشت می شوند.

تنوع چای در گیلان

تنوع چای در گیلان منحصر به تولید چای سیاه، چای سبز، چای سفید و چای محلی بوده که هریک طعمی خاص و منحصر به فرد و رنج قیمتی مختصی را دارا می باشد. تفاوت در اختلاف ارتفاع کشت شده سبب شده تا در شهر های مختلف با طعم های و رنگدهی های متفاوت چای ها از هم مواجه باشیم، اما چیزی که واضح و مورهن است عدم استفاده از هر گونه اسانس و مواد رنگی در چای ها و ارائه انواع چای طبیعی و مرغوب در این استان است که به عنوان یکی از بهترین چای های دنیا از آن یاد می شود.

قیمت چای ممتاز گیلان

چای ممتاز گیلان

یکی از چای های پرمصرف و با تولید بالا در ایران چای ممتاز گیلان است. این چای کاملا خالص و عاری از هر گونه رنگ و اسانس بوده و در تلخی و گسی و رده کیفی پس از چای سرگل قرار دارد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد را که تنها در این چای قابل مشاهده است پیچش در دانه های چای می توان یاد کرد. قابلیت برداشت این چای در سه فصل بهار، تابستان و پاییز است که نوع بهاره رایحه بیشتر و نوع تابستانه و پاییزه رنگدهی بالاتری را دارا هستند. قیمت چای ممتاز گیلان با توجه به سطح کیفیت از چای قلم و چای شکسته و باروتی بالاتر می باشد.

  • رنگدهی عالی
  • خلوص بالا
  • شکل ظاهر پسند
  • رایحه مطبوع از ویژگی های عالی چای ممتاز گیلان می باشد.

بهترین برند چای گیلان

در گیلان با توجه به بالاترین وسعت باغات چای و لزوم نزدیکی باغ چای و کارخانه جهت عدم افت کیفیت چای لذا می توان برند های معتبر و خوبی را نیز در این حیطه شاهد بود که چای اصیل و سنتی را به دور از ه گونه آلودگی تولید و راهی بازار مصرف می نمایند. چنانچه بخواهیم به جرات یکی از بهترین برند های چای گیلان را با توجه به برند های متعدد موجود معرفی نماییم می توان از چای رفاه با سال ها سابقه تولید و تنوع در بسته بندی و چای های ارگانیک و خالص یاد نمود.

قیمت چای ممتاز گیلان

قیمت چای ممتاز گیلان

با مراجعه به بازار چای ایران و اندکی جستجو رقابت موجود میان چای تولید داخل و انواع چای خارجی را خواهید دید، اما چیزی که مورهن است ارزان تر بودن قیمت چای ممتاز گیلان نسبت به نمونه های هم رده وارداتی است که مزیت عالی برای متقاضیان برشمرده می شود. قیمت چای ممتاز گیلان در سال ۹۸ عمده ای ۴۵ هزار تومان و جزیی ۵۰ هزار تومان بوده و نمونه های چای فله ممتاز به صورت کیسه های ۳۰ کیلویی و ۱۰ کیلویی قابل عرضه هستند.

دلایل عدم یکسانی قیمت چای ممتاز گیلان در بازار

  1. مربوط به منطقه تولید
  2. فاصله های موجود
  3. میزان محصول به دست آمده
  4. فصل برداشت
  5. واسطه ها
  6. خرید فله ای یا بسته بندی چای

قیمت چای ممتاز گیلان

چای ممتاز گیلان را چگونه و از کجا بخرم؟

شاید برای بسیاری از شما با توجه به فاصله های موجود تا نواحی شمال خرید چای به شکل مستقیم اندکی سخت و دشوار بوده و در منطقه خود نتوانید به راحتی این چای را تهیه نمایید. اما مرکز چای شمال با پخش عمده چای و در کنار آن جزیی توانسته چای سنتی و ممتاز گیلان را کاملا تازه و مستقیم در سطح کشور توزیع نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای خالص

خرید چای خالص گیلان

چای خالص است یا ناخالص؟ در شمال ایران بهترین چای اصل تولید و به جهت …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام