بازرگانی تیدا
خانه / چای سیاه / فروش چای سیاه شمال درجه ۱

فروش چای سیاه شمال درجه ۱

فروش چای سیاه شمال درجه ۱ و اصل با بهترین کیفیت از کارخانه های چایسازی لاهیجان با قیمت ارزان آغاز شد. با خرید اینترنتی چای می توان مرغوب ترین انواع چای سنتی گیلان از نوع سرگل، ممتاز اعلا و صادراتی را از حجم ۲ کیلو تا تناژ های بسیار بالا تامین نمود. موثرترین راهکار افزایش فروش چای سیاه و چای سبز شمال چیست؟

قطعا همه شما واژه درجه ۱ را در مورد چای شنیده اید اما در مورد آن چه می دانید؟ آیا چای خالص را مصرف می کنید با ترجیح می دهید چای شما دارای رایحه و طعم متفاوتی باشد؟ فروشگاه اینترنتی چای شمال چه چای هایی را عرضه نموده و اهداف این مجموعه چیست؟

فروش چای سیاه شمال

چای سیاه شمال

آب و هوا و خاک مناسب خطه گیلان و مازندران در برخی نقاط این دو ناحیه سبب شده تا گیاه چای موقعیت عالی را برای پورش داشته باشد از این رو کارخانه های چایسازی در نزدیک باغات چای بنا و تا به امروز تولید و پرورش چای در شمال ادامه و صنعت چای ایرانی در این نقاط سبب تجارت خوب و هدفمندی گردیده است. چای سیاه مهم ترین بخش تولیدات را شامل شده و در ایران روش ارتدوکس یا رسمی برگزیده ترین شیوه تهیه چای می باشد و فرآیند تولید آن در کارخانه عبارت است از :

 1. پلاس برگ سبز چای
 2. مالش برگ ها
 3. تخمیر و اکسیداسیون
 4. خشک نمودن چای
 5. سورت بندی چای خشک

چای سیاه شمال

آیا اسامی چای سیاه شمال را می دانید؟

این اسامی که به درجه بندی و نوع چای بر می گردد در ۶ گروه نامگذاری و هر یک می توانند مجدد در رده ۱، ۲ یا ۳ نیز تقسیم بندی شوند.

 • چای سرگل سیاه شمال
 • چای سیاه ممتاز شمال
 • چای سیاه شکسته شمال
 • چای سیاه قلم شمال
 • چای سیاه باروتی شمال
 • چای سیاه خاکه شمال

فروش چای سیاه شمال

درجه ۱ ترین انواع چای سیاه شمال چه نام دارند؟

در محصولات مختلف قطعا با توجه به نوع و شکل ظاهر می توان درجه بندی های مختلفی را شاهد بود که این موضوع در چای نیز وجود داشته و هر چه شکل ظاهر چای بهتر و به دست آمده از بهترین برگ های جوان و قدرت رنگدهی و رایحه عالی و به شکل طبیعی را داشته باشند با عنوان چای درجه ۱ نام نهاده می شوند. از درجه یک ترین چای طبیعی و سنتی سیاه شمال می توان چای ممتاز، سرگل و قلم را نام برد که بازار پسنی بالایی را دارا می باشند.

آیا چای خالص را مصرف می کنید با ترجیح می دهید چای شما دارای رایحه و طعم متفاوتی باشد؟

اگر از دسته افرادی هستید که علاقه نوشیدن چای های طعم دار هستید اولا توصیه می شود تا چای خالص ایرانی را مصرف نمایید و چنانچه به دنبال طعم دار کردنش هستید می توانید از مواد طبیعی موجود در منزل استفاده نموده تا برخواص آن نیز بیافزایید.

 • هل
 • دارچین
 • زنجبیل
 • زیره
 • زعفران
 • به لیمو و… از جمله مواد قابل اختلاط با چای ایرانی می باشند.

فروش چای سیاه شمال

لیست قیمت چای سیاه شمال

وضعیت و شرایط زمان های برداشت برگ سبز در تعیین قیمت گذاری چای نقش مهمی را دارند. برای خریداران عمده و جزیی چای در دست داشتن این قیمت ها بیار مهم بوده چرا که بر مبنای آن حجم خرید و نوع چای خود را بهتر و راحت تر سفارش می نمایند. لذا برای دریافت لیست قیمت فروش چای سیاه شمال به شکل به روز و مناسب می توان از کارشناسان واحد فروش بازرگانی تیدا در شهر چای ایران لاهیجان کمک گرفت تا علاوه بر ارائه قیمت های ارزان تر کیفیت دست اول و چای اصل و خالص این خطه را در هر نقطه از کشور دریافت نمایید.

فروش چای سیاه شمال درجه ۱

در میان برداشت چای در سه فصل بهار، تابستان و پاییز می توان کیفیت های متفاوتی را به لحاط رنگ و رایحه شاهد بود و با توجه به خلوص ۱۰۰% چای های شمالی لذا این چای ها در تمام فصول خریداران بسیاری را دارا می باشند. فروش چای سیاه شمال درجه ۱ و مرغوب ترین چای فله بهاره را می توان در بازار ایران با شرایط استثنایی تجربه نمود. چنانچه از عمده فروشان و فروشگاه داران و یا از تجار چای ایرانی هستنید می توانید انواع چای ارگانیک و سنتی سیاه و چای سبز اعلای گیلان را مستقیما و متنوع خریداری نمایید.

چای سیاه شمال

فروشگاه اینترنتی چای شمال چه چای هایی را عرضه نموده و اهداف این مجموعه چیست؟

در فروشگاه چای ایرانی همواره فروش چای سیاه درجه یک و و انواع چای سبز ایرانی در کنار چای ترش منطقه دلگان در حال انجام بوده و از مهم ترین هدف های این مرکز پخش چای :

 1. ارائه تضمنی چای های ۱۰۰% خالص
 2. دسترسی سریع به چای ایران در تمام نقاط
 3. حمایت از چایکاران
 4. حامی تولید کنندگان
 5. ارائه قیمت های ارزان تر و رقابتی به متقاضیان
 6. صادرات چای ایران به اقصی نقاط دنیا
 7. فرهنگ سازی بیشتر مصرف چای ایرانی

موثرترین راهکار افزایش فروش چای سیاه و چای سبز شمال چیست؟

از شیوه های عرضه چای شمال می توان به روش فروش سنتی چای، فروش اینترنتی چای و فروش آنلاین اشاره نمود. که شیوه های مدرن و امروزی در حال پیشروی از شیوه های سنتی می باشند چرا که دغدغه های امروزی در زندگی ها سبب شده تا به منزله کاهش هزینه و وقت با ارتباط مستقیم بتوان خرید بهتر و رضایتمندانه تری را تجربه نمود. نظر شما در این رابطه چیست؟ شما کدام شیوه خرید چای اصیل شمال را می پسندید؟

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

پخش چای سیاه طبیعی

پخش چای سیاه طبیعی در سراسر بازار چای ایران

پخش چای سیاه طبیعی در سراسر بازار چای ایران را بدون واسطه با نازل ترین …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام