بازرگانی تیدا
خانه / چای گیلان / فروش چای گیلان عمده و ارزان

فروش چای گیلان عمده و ارزان

فروش چای گیلان بهترین چای ایرانی در انواع کیفیت و با قیمت ارزان در مرکز چای شمال آغاز شد. اگر به دنبال خرید عمده چای هستید مرغوب ترین چای به صورت تضمینی و کاملا خالص را انتخاب نمایید. فروش چای گیلان عمده ای از سطح ۵۰ کیلو الی تناژ های بالا و صادراتی را می توانید از طریق مجموعه فوق و به صورت اینترنتی سفارش دهید.

گیلان یکی از استان های حاصلخیز و پربار به لحاظ تنوع محصولات کشاورزی است. چای یکی از گونه های نادر و با شرایط اقلیمی خاص است که در نقاط مختلف گیلان مورد کشت و تولید قرار دارد و ۹۰% تولید چای کشور به این استان بر می گردد، لذا فروش چای گیلان عمده و جزیی با نرخ مناسب و ارزان در حال انجام بوده و این استان را به مکانی مطمئن و بازاری خاص جهت تامین دست اول چای تبدیل نموده است.

فروش چای گیلان

انواع چای گیلان

  • چای سیاه سنتی
  • چای سبز
  • چای سفید
  • چای محلی یا دستی

فروش چای گیلان

تنوع چین های چای در گیلان

  • چین بهاره
  • چین تابستانه
  • چین پاییزه

چای در این سه فصل در گیلان برداشت می شود و هرچه به فصل زمستان پیش می رویم از سطح کیفیت چای کاسته شده و برگ های چای خشبی و ضخیم می شوند. بهترین زمان برداشت چای که اوج کیفیت را دارا می باشد بهار است زیرا برگ های چای جوان، تازه و بیشترین مواد معطر را در خود دارا هستند. چای های مربوط به تابستان و پاییز رنگدهی بیشتری را در خود دارند.

فروش چای گیلان

صادرات چای گیلان

صادرات چای در طی سال های اخیر به یکی از نقاط مهم و با حاشیه سود بالا و مناسب برای افراد فعال در این زمینه مبدل گردیده است. هم اینک چای گیلان با توجه به کیفیت بالا و شناخت و مصرفش در بسیاری از کشور ها با استقبال خوبی مواجه گردیده و همین امر بستر مناسب و خوبی را برای صادرات چای گیلان ایجاد نموده است. در سال ۹۷ بالاترین میزان صادرات و فروش چای گیلان در نیمه اول و بهار مشاهده گردیده است.

 

فروش چای گیلان

چگونه و از کجا می توان چای گیلان را ارزان تر تهیه نمود؟

به دست آوردن چای خوب و با قیمت ارزان تر یکی از ملاک های ایده آل برای خریداران چای است. در فروشگاه چای گیلان بهترین نمونه از انواع چای ها گردآوری گردیده تا شما بتوانید تنوعی از کیفیت و قیمت را بنا به درخواست خود در اختیار داشته باشید. برای خرید چای همیشه مراکز و منابع موجود در نقاط چایخیز را انتخاب نمایید تا بتوانید تا حد زیادی از هزینه های جانبی پیش رو بکاهید.

فروش چای گیلان

قیمت فروش چای گیلان

ملاک قیمت فروش چای تحت عوامل مختلفی همچون: نوع چای، منطقه، نوع برند، حجم تقاضا، میزان دست چرخیدن سنجیده میشود. برای خرید عمده و داشتن قیمت روز بهترین راه کار ارتباط با مراکز فروش چای گیلان است.

نام چای قیمت مصرف کننده  (تومان)
چای سیاه سرگل گیلان ۴۰۰۰۰
چای سیاه ممتاز گیلان ۳۵۰۰۰
چای سیاه شکسته ۱ گیلان ۲۲۰۰۰
چای سیاه شکسته ۲ گیلان ۲۰۰۰۰
چای سیاه قلم گیلان ۲۵۰۰۰
چای سیاه قلم سوزنی گیلان ۳۵۰۰۰
چای سیاه قلم درشت گیلان ——
چای سبز ممتاز گیلان ۳۵۰۰۰
چای سبز شکسته ۱ گیلان ۲۲۰۰۰
چای سبز شکسته ۲ گیلان ۲۰۰۰۰
چای سبز قلم گیلان ۲۵۰۰۰
چای سبز قلم ریز گیلان ۳۵۰۰۰
چای سبز قلم درشت گیلان ۳۰۰۰۰

فروش چای گیلان عمده

هر ساله حجم بالایی از چای به صور عمده از گیلان به فروش می رسد و فعالیت مراکز تولید و بازار فروش چای گیلان را می توان در تمام روز های سال فعال و پویا دانست که سکون بودن در آن معنایی ندارد. اگر فعال در حوزه چای و یا تازه وارد این عرصه هستید می توانید تنوعی از چای فله و برند و انواع چای صادراتی ارزان قیمت را در اختیار داشته باشید.

امتیاز
5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای خالص

خرید چای خالص گیلان

چای خالص است یا ناخالص؟ در شمال ایران بهترین چای اصل تولید و به جهت …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام