بازرگانی تیدا
خانه / چای ایرانی / صادرات چای فله ایرانی در بسته ۲۰ الی ۲۵ کیلویی

صادرات چای فله ایرانی در بسته ۲۰ الی ۲۵ کیلویی

صادرات چای فله ایرانی در بسته ۲۰ الی ۲۵ کیلویی به کشورهای مختلف مانند ترکیه، عراق و… انجام می شود، این مساله نشان دهنده کیفیت بالای محصولات ایرانی در مقایسه با محصول دیگر کشورها می باشد. قیمت چای فله در صادرات یکی از پارامتر های مهم محسوب می شود. فروش انواع چای صادراتی در مرکز خرید چای شمال در حال انجام است.

امروزه ایران یکی از کشورهایی ست که در زمینه تولید انواع محصولات کشاورزی حرف زیادی برای گفتن دارد. به همین دلیل است که تولیداتش در بازار جهانی مطرح بوده و افراد زیادی آنها را خریداری خواهند کرد. چای از جمله تولیدات خوبی ست که ایرانی ها در زمینه تولیدش عملکرد مطلوبی داشته و در شمال کشور شرکت های زیادی در راستای فرآوری آن فعالیت دارند. این محصول که جهت صادرات مطرح بوده و کشورهای مختلف آن را تهیه می کنند، دارای استاندارد های لازم می باشد. صادرات چای فله ایرانی در طی سال های اخیر افزایش چشمگیری داشته که این امر حاکی از قیمت های مناسب و کیفیت مورد تایید این چای است.

صادرات چای فله ایرانی

صادرات چای ایران

ایران از جمله کشور های وارد کننده و تولید کننده چای است که هر ساله حجم قابل توجهی از چای را صادر می نماید. در مورد چای های صادراتی می توان کیفیت ها و رنج های مختلف قیمتی را مشاهده کرد که این نرخ با دور شدن از چین بهاره کاهش می یابد. با توجه به سودآوری در زمینه صادرات مهمولا صادرات چای فله ایرانی را شاهد هستیم تا برای تجار مقرون به صرفه تر بوده و حذف هزینه های جانبی را در بر خواهد داشت. کشور های حاشیه خلیج فارش اصلی ترین بخش صادرات چای ایران را تشکیل می دهند و چای شکسته بیشترین تقاضای خرید را به خود اختصاص داده است.

صادرات چای ایران

صادرات چای فله ایرانی

به منظور صادرات چای فله ایرانی امروزه بازار کشور های زیادی را می توان مورد توجه قرار داد. این بازارها به دلیل مرغوبیت چای ایرانی آن را تهیه کرده و از مزیت های موجود در آن بهره می گیرند. در حال حاضر صادرات چای ایرانی به کشور های زیر انجام می شود:

  • آذربایجان
  • عراق
  • ارمنستان
  • ترکیه
  • افغانستان
  • کویت
  • روسیه
  • گرجستان
  • آلمان
  • کانادا و…

صادرات چای فله ایرانی

چای در بسته ۲۰ الی ۲۵ کیلویی

با توجه به بهره گیری از بسته بندی های بزرگ که حجم زیادی از انواع چای را در خود جای می دهند، می توان همکاری خوبی با مشتریان خارجی در دیگر کشورها داشت. عموما بسته بندی های چای به صورت ۲۰ الی ۲۵ کیلویی مد نظر بوده که استاندارد های لازم را در خود دارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

ارزان ترین قیمت چای ایرانی در بازا

ارزان ترین قیمت چای ایرانی در بازار

ارزان ترین قیمت چای ایرانی در بازار را حتما از مراکز و منابع اصلی دریافت …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام