بازرگانی تیدا
خانه / چای سیاه / صادرات چای سیاه فله شمال

صادرات چای سیاه فله شمال

صادرات چای شمال به کدام کشور ها در حال انجام است؟ آیا می دانستید که صادرات چای سیاه شمال به دو صورت فله و بسته بندی انجام می شود؟ برای تامین بهترین انواع چای درجه یک و مرغوب ایرانی کافیست تا مرکز خرید چای معتبری را شناسایی و از قیمت فروش ارزان تر چای و سود دهی بالا در کنار کیفیت مورد نظر بهره مند شوید.

چای سیاه را کشور های مختلف دنیا علاوه بر ایران نیز مصرف می کنند. زیرا آن را از جمله دمنوش های خوب به منظور رفع خستگی و دیگر مشکلات می دانند. به همین دلیل از نظر تجاری در جایگاه ویژه ای قرار داشته و افراد زیادی این تولیدات را تهیه می کنند. ایران که یکی از تولید کننده های بزرگ چای در دنیا مطرح است، محصولی درجه یک و حرفه ای را راهی بازار جهانی کرده و فروش خوبی دارند و هم اینک صادرات چای شمال را سالانه در حجم بالا و انواع مختلف کیفیت آن را شاهد می باشیم.

صادرات چای سیاه فله

نمونه چای سیاه صادراتی شمال

  • شکسته
  • ممتاز
  • قلم
  • باروتی
  • خاکه

چای سیاه صادراتی شمال

صادرات چای سیاه شمال

همانطور که می دانید بهترین چای سیاه در شمال ایران تولید می شود. زیرا در این منطقه تاثیرات اقلیم می تواند شرایط خوبی را رقم زده و برداشت محصول در بهترین شرایط انجام می شود. لذا چای سیاه شمال به منظور صادرات وضعیت مطلوب داشته و می توان در حجم بالا آن را راهی بازار جهانی نمود. این چای توانسته در مورد فاکتور های زیر با محصول دیگر کشورها رقابت کند:

  • طعم طبیعی
  • رنگ دهی خوب
  • نداشتن ناخالصی
  • تاثیرات مطلوب
  • عطر خوب

صادرات چای سیاه شمال

عرضه چای سیاه به صورت فله

یکی از روش های مرسوم فروش چای سیاه در بازار جهانی، به صورت فله است. زیرا در این روش خرید عمده راحت تر بوده و خریداران این نیاز را راحت تر برطرف می کنند. از همین رو عرضه کننده ها در ارائه انواع چای فله نیز تلاش خود را بکار گرفته و تولیدات با کیفیت را راهی بازار جهانی می کنند.

صادرات چای شمال ایران

صادرات چای شمال ایران

چنانچه به دنبال منابع خوب و معتبر به جهت خرید چای مورد نیاز خود برای صادرات هستید دو استان گیلان و مازندران با داشتن مراکز متعدد چایسازی و تنها قطب های تولید چای در ایران می توانند مکان مطمئنی برای شما محسوب گردند. صادرات چای شمال ایران فله و بسته بندی با توجه به تقاضای شما و در حجم و تناژ بالا سال هاست که در حال انجام می باشد و این مرکز انجام تمامی امور صادراتی شما را نیز ائم از گواهی بهداشت و استاندارد را نیز بدون دغدغه برای شما عزیزان به انجام خواهد رسانید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای سیاه ایران

بهترین چای سیاه ایران را با چه ویژگی ها بخریم؟

چای سیاه ایران انواع مختلفی دارد. بهترین چای سیاه ایران را با چه ویژگی ها …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام