بازرگانی تیدا
خانه / چای لاهیجان / خرید بهترین چای لاهیجان در بازار ایران

خرید بهترین چای لاهیجان در بازار ایران

بهترین چای لاهیجان چه نام دارد؟ خرید بهترین چای لاهیجان در بازار ایران از طریق فروش اینترنتی و نمایندگی چای در حال انجام است و سایت های بسیاری در این زمینه فعال می باشند. قیمت عمده و کیلویی انواع چای شمال و مرغوب ترین چای فله سیاه و سبز و واحد را در سراسر کشور از طریق ما دنبال نمایید.

همیشه خرید چای با نگرانی هایی برای بسیاری از افراد همراه بوده و هست زیرا شناخت چای مرغوب از چای تقلبی با توجه به اینکه نیاز به تبحر و لوازم آزمایشگاهی خاصی دارد شاید دشواری کار را دو چندان نماید. با توجه به امر تولید چای در کشور ما و قدمت تولید در شهر لاهیجان و نظارت کارشناسان خبره و وجود سازمان های نظارتی لذا می توان با اعتماد بیشتری آن را تهیه نمود ضمن اینکه قیمت مناسب تری را دارا هستند.

بهترین چای لاهیجان

بهترین چای لاهیجان

در لاهیجان چای در سه فصل بهار، تابسان و پاییز برداشت می شود و کیفیت چای بهاره از همه بالاتر و هرچه از سمت این فصل به سمت دیگر فصول پیش می رویم از کیفیت چای کاسته و بر ضمختی برگ های سبز چای افزوده می شود. چای سرگل که تنها مختص به بهار است بالاترین کیفیت و چای ممتاز با وجودش در هر سه چین بهترین چای شمرده می شود.

بهترین چای لاهیجان در بازار ایران

چگونه چای خوب بخرم؟

  1. کمی هوا در چای بدمید باید رایحه طبیعی داشته باشد.
  2. چای شما نیابد سریع رنگ باز کند بلکه باید دم بکشد.
  3. چای را در دست بگیرید، باید دانه بندی سنگین داشته باشد.
  4. حتما ساقه قابل رویت باشد.
  5. چای یکدست مشکی و سیاه نباشد.
  6. زیری را بتوان در چای خشک لمس کرد.
  7. در انواع بهاره زر موجود در چای قابل مشاهده باشد.
  8. چای های با ظاهر درشت را در اولویت خرید قرار دهید.

خرید بهترین چای لاهیجان

بهترین مارک چای لاهیجان در بازار ایران

در شهر لاهیجان کارخانه های متعدد چایسازی وجود دارند که به نوبه خود یا چای های فله را عرضه می کنند و یا در مرحله بعدی با داشتن برند چای بسته بندی با مارک مشخص را راهی بازار چای ایران می نمایند. هم اینک برند های مختلف و شناخته شده ای در این شهر فعالیت دارند و می توان به نوعی خود چای های لاهیجان را به عنوانی برندی معتبر در سطح کشور با سطح فروش بالا دانست.

بهترین مارک چای لاهیجان در بازار ایران

خرید بهترین چای لاهیجان

آیا می دانستید که خرید بهترین چای لاهیجان در بازار ایران امکان پذیر شده؟ هم اکنون وقت اتلاف وقت و صرف هزینه های گزاف بابت طی فاصله ها و گشت و گذار در بازار نیستو شما می توانید تنها با یک تماس و یا ثبت سفارش چای سنتی و صد در صد طبیعی و خالص را در محل کار و یا درب منزل خود تحویل بگیرید. فروش عمده چای از این طریق و سرعت در جابه جایی سبب شده تا دغدغه دسترسی و تحویل طولانی مدت حذف و تا حد زیادی کاهش یابد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای ساچمه ای بهاره

خرید چای ساچمه ای بهاره لاهیجان

چای ساچمه ای بهاره ۱۴۰۰ به چه قیمتی عرضه می شود؟ برای خرید چای ساچمه …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام