بازرگانی تیدا
خانه / چای بهاره / خرید چای بهاره ۹۸ لاهیجان

خرید چای بهاره ۹۸ لاهیجان

خرید چای بهاره ۹۸ لاهیجان با ارزان ترین قیمت فروش و حداقل سفارش ۲ کیلو در مرکز پخش چای شمال آغاز شد. انواع چای سیاه و سبز دستچین شده از مرغوب ترین برگ چای باغات نمونه و تضمینی مستقیم از درب کارخانه تا محل کار و یا درب منزل شما در حال عرضه می باشد. خرید چای سرچین بهاره را بدون واسطه و کاملا طبیعی و خالص تجربه نمایید.

خرید چای بهاره

چرا چای بهاره متقاضی بیشتری دارد؟ آیا در تمام فصول این چای وجود دارد؟ چگونه و در چه زمان می توانم جهت خریدش اقدام نمایم؟

گیاه چای از جمله گیاهانی با ارزش اقتصادی بالا است که نوع برگ برداشت شده از آن می تواند نقش مهمی را در کیفیت نهایی آن نمایان نماید. این گیاه از جمله گیاهان بی خزان و همیشه سبز است اما استفاده بهینه از آن در سه فصل بهار، تابستان و پاییز می باشد و در زمستان به این گیاه با توجه به خشبی شدن برگ ها اجازه استراحت و تجدید قوا داده می شود. وجود زمستان های معتدل و نشستن برف بر روی بوته چای در نقاط شمالی ایران که تنها منابع تولید چای در داخل هستند سبب می شود تا اجازه رشد هیچ آفتی به این گیاه داده نشده و با توجه به سلامت بوته ها و برگ ها در نتیجه چای مرغوب و ارگانیکی را در اختیار داشته باشیم.

خرید چای بهاره

چای بهاره چیست و آیا انواع مختلفی دارد؟

جوانه های تازه گیاه چای با آغاز بهار همانند هر گیاه دیگری شروع به رشد نموده که مهم ترین مواد مغذی در آن ها در جریان می باشد ائم از رایحه بالا که در اردیبهشت با مهیا بودن شرایط آمادگی برداشت پیدا می کنند. به چای های برداشت شده در بهار چای بهاره و به چای حاصل از اولین برداشت چای سرچین، چای زرین یا چای سرگل اتلاق می شود.

خرید چای بهاره

اسامی انواع چای های بهاره

  • سرگل (تنها متعلق به چین اول، رایحه بالا، چای پرخواص و تلخ و گس)
  • ممتاز (تلخی و گسی مورد پسند اکثر سلایق، پیچش دانه ها که فقط مختص این درجه است، رنگدهی مورد پسند)
  • شکسته
  • قلم (خوش رنگ و خوش رایحه به دلیل وجود ساقه های ترد و جوان چای)
  • باروتی
  • خاکه

خرید چای بهاره

چرا چای بهاره متقاضی بیشتری دارد؟

از آنجا که شناخت چای بهاره و خواص آن به اثبات رسیده لذا هر ساله مشتریان خاص و بسیاری را به جمع خود اضافه می نماید تا از رایحه و طعم بی نظیرش بهره مند شوند. ارسال مستقیم انواع چای و سطح کیفیت بالا، خرید چای بهاره را بیش از پیش نزد مشتریان محبوب ساخته است. تقاضای خرید چای بهاره تا پایان هر سال در بین متقاضیان وجود دارد اما با توجه به حجم برداشت ها در هر چین باید واقف باشید که موجودی آن با توجه به میزان تقاضای بازار زود به إتمام خواهد رسید. چنانچه قصد تهیه چای های بهار را دارید نیمه دوم اردیبهشت هر سال برداشت و فروشش آغاز می گردد لذا با توجه به هر چند قیمت بالاتر اما سطح کیفیت بالای چای ها زمانی مناسب جهت خرید عمده و حتی مصارف خانگی می باشد.

خرید چای بهاره

خرید چای بهاره ۹۸ لاهیجان

همیشه مراکز تولید نقش مهمی را در ارائه مرغوبیت محصولی همچون چای دارا هستند. شهر لاهیجان با داشتن مراکز متعدد تولید و استقرار سندیکای چای کشور در این شهر یکی از موقعیت ها و مکان های معتبر به جهت خرید چای سنتی و درجه یک است، بنابراین متقاضیان نیز همواره پیگیر تهیه این چای بوده که خرید چای بهاره ۹۸ لاهیجان مستقیم از سایت چای شمال فراهم شده و نمونه هایی برتر چای صادراتی نیز از طریق این مجموعه در حال عرضه بوده که جهت هماهنگی در ثبت سفارش می توان از هم اینک اقدام نمود.

قیمت خرید چای بهاره ۹۸

نام چای قیمت مصرف کننده  (تومان)
چای سیاه سرگل بهاره ۶۰۰۰۰
چای سیاه ممتاز بهاره ۵۰۰۰۰
چای سیاه شکسته بهاره ۴۰۰۰۰
چای سیاه قلم بهاره ۳۵۰۰۰
چای سیاه قلم بدون چوب بهاره ۴۵۰۰۰
چای سبز زرین بهاره ۶۰۰۰۰
چای سبز ممتاز بهاره ۵۰۰۰۰
چای سبز قلم بهاره ۴۵۰۰۰
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

فروش چای بهاره

فروش چای بهاره لاهیجان

فروش چای بهاره لاهیجان در تهران و سایر شهر های ایران از طریق فروشگاه اینترنتی …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام