بازرگانی تیدا
خانه / چای بهاره / چای بهاره گیلان را به بهترین قیمت بخرید

چای بهاره گیلان را به بهترین قیمت بخرید

چای بهاره گیلان را به بهترین قیمت بخرید. آیا چای سرگل بهاره لاهیجان را می شناسید؟ خرید و فروش چای فله تازه بهار در بازار چای رایج بوده و هم اکنون از طریق فروشگاه چای شمال بدون واسطه در حال عرضه و پخش در سراسر ایران می باشد.

چای بهاره

این روز ها بسیار به گوش می رسد که چای های وارداتی و قاچاق موجود در بازار حاوی انواع و اقسام مواد آلوده شیمایی که برای بدن مضر می باشند هستند، اما آیا می دانید که چای تولید داخلی چه خلوص بالایی داشته و خواص شگفت انگیزی را در خود نهان دارند؟

کشاورزان چایکار شمالی علی الخصوص استان گیلان تلاش و سخت های بسیاری را در مسیر برداشت چای متحمل می شوند و با عبور از نقاط صعب العبور و برداشت بهترین برگ چای بدون هیچ نیاز به سمپاشی باغ ها سالم ترین برگ های با ارزش اقتصادی بالا را برایتان به ارمغان می آورند و برای هر ۴۵ روز یکبار از آغاز برداشت در بهار تا پایان برداشت در پاییز به برداشت برگ چای مشغول هستند . در کارخانه ها نیز اجازه استفاده از هیچ افزودنی به چای داده نمی شود و با توجه به لقب چای دیر دم به چای ایرانی اما می توان درجه عالی از رنگ و رایحه و مزه را در آن ها شاهد باشیم.

چای بهاره گیلان

چای بهاره گیلان

گیاه چای در انتهای زمستان و اوایل بهار شروع به جوانه زدن می نماید که غنچه اولیه حاوی کرک که در چای سفید نیز از آن بهره می برند تا تکمیل زمان برداشت برگ ها افزوده و تعدادشان در جدیدترین جوان ها به ۳ الی ۴ برگ می رسد و این برگ ها بیشترین خاصیت و کیفیت را در خود نهان دارند. به چای های حاصل برداشت اول و در فصل بهار را چای بهاره می گویند که به دلیل ترد و لطیف بودن حالت نرم و شکننده ای دارند.

اسامی چای بهاره در بازار ایران

 • سرگل یا زرین بهاره
 • ممتاز بهاره
 • شکسته بهاره
 • قلم بهاره
 • باروتی بهاره
 • خاکه بهاره

چای سرگل بهاره لاهیجان

چای سرگل بهاره لاهیجان بهترین چای بهاره در گیلان نام دارد که تنها در اولین برداشت چای در سال از یک غنچه و دو برگ ثانویه حاصل می شود. رایحه چای سرگل بسیار خوشایند و مدهوش کننده بوده و چون حالت کم و نوبرانه ای دارد از ارزش قیمت بالایی نسبت به چای ممتاز و چای قلم برخوردار است.

چای بهاره

چای بهاره :

 1. رایحه طبیعی و بالایی دارد.
 2. در نمونه های چای خشک بهاره تکه های کوچک برگ سبز دیده می شود که حاکی از حرارت ندادن بالا و پیشگیری از سوختن و تلخ شدن چای می باشد.
 3. زر های طلایی را که همان جوانه های کوچک میانی چای هستند می توان در چای بهاره شاهد بود.
 4. چای های فصل بهار کاملا طبیعی و بدون اسانس هستند.
 5. ارزش بهایی چای این فصل بالا است.
 6. به دلیل استفاده از برگ های لطیف چای خشک بهار نرم و شکننده است.
 7. میزان ساقه در چای بهار به دلیل آبدار بودن تردی بالاتری داشته و در حفظ رایحه بیشتر موثر هستند.

چای بهاره گیلان

خرید بهترین انواع چای گیلان

فصل های تابستان و پاییز و بهار مهم ترین زمان برداشت چای در استان چایخیز گیلان است و همواره تقاضیان در تمام سال برای تامین چای، انواع چای سنتی و خوش رنگ و طعم شمال را پسندیده و فروش چای داخلی در طی سال های اخیر در میان مصرف کنندگان به خوبی مشهود بوده است. برای خرید بهترین انواع چای بهاره سیاه و چای سبز درجه یک گیلان مراکز فعال چایسازی و مراکز فروش چای در شهر های چایخیز گیلان تلاش می نمایند تا مرغوب ترین چای اصل و خالص را به مشتریان عرضه نموده و در این مسیر از هیچ افزودنی به چای استفاده نمی گردد.

چای بهاره

چای بهاره گیلان را به بهترین قیمت بخرید

چای های با عنوان بهاره در بازار چای با قیمت های مختلفی در حال عرضه هستند و بسته به شکل ظاهر و کیفیت دارا بوده شامل رنج قیمت مختلفی می گردند. اما راه های خوب و مقرون به صرفه تری امروزه برای خریداران فراهم آمده و می توانید چای بهاره گیلان را به بهترین قیمت بخرید. با راه اندازی سایت ها در فضای مجازی راه رسیدن تامین و خریدار بسیار کوتاه تر شده و می توان در عرضه چند دقیقه و سرچ در این فضا با اتصال به نقطه هدف چای سنتی و کاملا ارگانیک دنیا را به قیمت رقابتی و پایین تر از بازار در حجم عمده و کیلویی سفارش و خریداری نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای خالص

خرید چای خالص گیلان

چای خالص است یا ناخالص؟ در شمال ایران بهترین چای اصل تولید و به جهت …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام