بازرگانی تیدا
خانه / چای سیاه / خرید چای سیاه ارزان

خرید چای سیاه ارزان

چای سیاه ارزان را چگونه و از کجا بخرم؟ خرید اینترنتی چای سیاه ارزان بی واسطه و با کیفیت عالی و بدون رقیب را به ارمغان آورده است. فروش بهترین انواع چای خشک زرین، شکسته، قلم، ممتاز به قیمت امروز و درب کارخانه اعلام شد.

چای نوشیدنی سلطنتی، گران و مخصوص خانواده های اشرافی بود که با کشت تداوم دار آن در دنیا و امکان تولیدش توسط سایر کشورها و صادرات آن در دسترس همگان قرار گرفت و هم اینک بعد آب از ارزان ترین نوشیدنی ها نام نهاده شده است. چای سنتی سیاه رایج ترین نوع چای خشک در میان خریداران است و جهت اینکه بتوان آن را در هر رنج قیمت در اختیار داشت به دسته ها و اسامی خاصی در بازار شناخته شده می باشند.

چای سیاه ارزان

چای سیاه ایرانی

چای سیاه در ایران به روش سنتی و رسمی تولید می گردد و تلخی و گسی قابل درک را در آن به دلیل دستکاری نشدن می توان احساس نمود. قابلیت تولید آن در سه فصل از سال و با عناوین چای سیاه بهاره، چای سیاه تابستانه و چای سیاه پاییزه خوانده می شوند. چای سیاه ارزان و گران در بازار وجود دارند که به ترتیب از ارزان تا گران عبارتند از : چای خاکه، چای باروتی، چای قلم، چای شکسته، چای ممتاز، چای سرگل

چای سیاه ارزان

خرید چای سیاه ارزان

فروشندگان و خریداران چای همواره در بازار با درخواست های مختلفی مشاهده می شوند که دسته ای چای مرغوب، دسته ای چای ارزان و دسته ای هم قیمت و کیفیت را یکجا می خواهند. ارائه قیمت مناسب به خریداران می تواند در حجم سفارشی که قرار است ارائه شود تاثیر داشته باشد به طوری که یا دلیلی بر افزایش و یا انصراف از خرید خواهد شد. برای اینکه بتوان چای قیمت مناسب تری را خریداری نمود نمایندگی چای شمال در گیلان با داشتن کارخانه های چایسازی بسیار از جمله مهم ترین مراکز تهیه و تامین چای سیاه ارزان و مرغوب می باشند در این مراکز می توان چای درجه یک و بهترین چای اعلای ایرانی را تا چای با ارزان ترین قیمت را جهت مصارف مختلف در اختیار داشت.

چای سیاه ارزان

خرید اینترنتی چای با ارزان ترین قیمت

چنانچه از افراد فعال در صنایع و حوزه چای هستید و به دنبال چای سبز و چای سیاه ارزان و سایر انواع چای می باشید می توانید از طریق خرید اینترنتی و اتصال به تامین کنندگان دست اول بهترین چای را با قیمت ارزان تری نسبت به بازار چای تهیه نمایید. چای فله بیشترین تقاضای خرید را با توجه به قیمت مناسب ترش نسبت به چای های با برند یا اسامی خاص دارا می باشند.

چای سیاه ارزان

قیمت چای کیلویی چگونه سنجیده می شود؟

برای اینکه بتوان چای ها را با کیفیت مختلف و مورد درخواست در بازار در اختیار داشت در کارخانه ها چای ها غربال بندی و به لحاظ شکل ظاهر و کیفیت به نوع های مختلف با قیمت متفاوت تقسیم می شوند. به طوری که چای ساقه، چای خاکه و چای شکسته ۳ ارزان ترین قیمت را نسبت به چای ممتاز و چای سرگل دارا هستند و چای سیاه ارزان قیمت نام نهاده می شوند کما اینکه برای خرید هر چای حتی باکیفیت بالا شما می توانید از منابع اصلی قیمت ارزان تری را دریافت و سودآوری خوبی را تجربه نمایید. برای سنجیده شدن قیمت :

 1. نوع برگ های حاصل از برداشت
 2. نوع چای به دست آمده
 3. منطقه تولید چای
 4. شکل ظاهر چای
 5. فله یا برند بودن چای
 6. حجم خرید
 7. فصل برداشت
 8. میزان محصول به دست آمده

از عامل های مهم و دخیل در جریان می باشند. اما در بازار چای:

 • واسطه ها
 • هزینه های جانبی حمل
 • خلوص چای
 • میزان عرضه و تقاضا
 • حجم واردات
 • نوسانات ارزی تاثیرگذار بر قیمت می باشند.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

پخش چای سیاه طبیعی

پخش چای سیاه طبیعی در سراسر بازار چای ایران

پخش چای سیاه طبیعی در سراسر بازار چای ایران را بدون واسطه با نازل ترین …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام