بازرگانی تیدا
خانه / چای صادراتی / خرید چای صادراتی فله ایرانی

خرید چای صادراتی فله ایرانی

چای صادراتی از محصولات مورد هدف بازار بوده که بهترین سودآوری را برای تجار دارا بوده و خرید این محصول ایرانی به صورت فله و عمده انجام می گیرد. چای صادراتی همانند دیگر چای های موجود در بازار چای دارای دسته بندی کیفیتی و قیمتی می باشد. انواع درجه یک ترین چای صادراتی به همراه گواهی مورد تایید مقصد را از ما بخواهید.

چای از محصولات و کالا های استراتژیک بوده که با توجه به وجود حساسیت در گیاه موردنظر، کشت آن به صورت محدودی انجام می گیرد. البته بیش ترین میزان تولید این محصول در استان های گیلان و مازندران بوده است.

خرید چای صادراتی

چای صادراتی

گیلان و مازندران از مراکز عمده تولید انواع چای صادراتی در کشور به شمار می روند که به دلیل داشتن مراکز متعدد در چای سازی در تلاشند که بهترین چای را به صورت عمده تولید و به صورت بسته بندی شده وارد بازار نمایند. همچنین استان های مذکور علاوه بر تولید چای در ایران به صادرات آن نیز می پردازند و سهم زیادی را در ارزآوری به داخل کشور به خود اختصاص می دهند. چای صادراتی قبل از خروج از کشور باید طی عملیاتی آماده سازی شده باشد که می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. قرنطینه کردن چای
  2. رعایت بهداشت در بسته بندی
  3. رعایت استاندارد های لازم و مشخص

چای صادراتی ایرانی

چای صادراتی فله ایرانی

صادرات چای و همچنین روش خرید این محصول در ۹۰ درصد مواقع در قیمت آن تأثیرگذار می باشد. همچنین به گفته برخی از کارشناسان این محصول اگر به صورت فله و در کیسه های ۲۰ تا ۲۵ کیلویی عرضه گردد، مقرون به صرفه تر بوده و می تواند سود بیشتری ارائه دهد. ایران یکی از کشور های تولید کننده چای در جهان بوده که چای طبیعی تولید نموده و همچنین این محصول را باکیفیت درجه یک و بدون مواد شیمیایی وارد بازار می نماید.
از مزایای فروش چای صادراتی به صورت فله ای در ایران عبارت اند از:

  1. دارای قیمت مناسب تر و ارزان تر
  2. دارای قابلیت مشاهده کیفیت محصول
  3. داشتن حق انتخاب بیشتر در بین انواع چای

خرید چای صادراتی فله ایرانی

خرید چای صادراتی

با هدف شناخت بازار و سودآوری بیشتر در معامله، استان های شمالی کشور به تولید انواع چای مرغوب صادراتی پرداخته اند و این محصول را به صورت عمده و جزئی به مشتری عرضه می دارند.
چای درجه یک صادراتی توسط افرادی چون مغازه داران، فروشندگان مراکز اصلی و عمده فروشان، خریداری می شود و این محصول را می توانید به صورت اینترنتی دریافت کنید.
از مزایای خرید اینترنتی چای می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بازدید راحت تر از سایت و انتخاب محصول
  • انتخاب چندین محصول و تنوع مدل بیشتر
  • ارسال سریع محصولات از فروشگاه ها
  • برقراری ارتباط مستقیم با فروشنده

خرید چای صادراتی ایرانی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای صادراتی

خرید چای صادراتی ایران به بهترین قیمت

چای صادراتی فله با توجه به قیمت ارزان تر همواره مورد توجه تجار قرار دارد. …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام