بازرگانی تیدا
خانه / چای شکسته / فروش چای شکسته سیاه ایرانی

فروش چای شکسته سیاه ایرانی

فروش چای شکسته سیاه ایرانی در بازار بالاترین حجم مبادلات عمده را دارا است. خرید این چای در بازار داخل و صادرات بسیار پراهمیت بوده و قیمت ارزان تری را نسبت به دیگر انواع چای دارد. فروش چای شکسته درجه یک و اصل را مستقیما از درب کارخانه و از مراکز پخش چای شمال دنبال نمایید.

فروش چای شکسته

چای ها به نوبه خود در بازار دارای تنوعی از درجه و رنج قیمت می باشند که می توان با توجه به ملاک های مدنظر هریک را خریداری نمود. خریداران عمده همیشه به دنبال بهترین قیمت و کیفیت می باشند زیرا بنا به کاربرد های مختلف و بازار مصرف انواع چای را خریداری و عرضه می نمایند. فروش چای شکسته سیاه در بین چای ها سرآمده بوده و هم کیفیت و هم نرخ خوبی را دارا می باشد.

چای شکسته سیاه به چه چایی اتلاق می شود؟

این چای در رده بندی قیمتی پس از چای سرگل، ممتاز و قلم قرار داشته و به لحاظ سایزی از چای باروتی درشت تر و از چای قلم ریز تر است. در بیشتر مواقع با توجه شکل گرد و ظاهر این چای خصلت پر بودن را دارا است و از جمله چای هایی است که دارای طعم تلخی و گسی ملایم و مورد پسند می باشد. چای شکسته مرغوب حاصل استفاده از برگ های جوان تر و چای های شکسته با درجه پایین به دست آمده از برگ های پایین تر گیاه چای هستند.

فروش چای شکسته

اسامی انواع چای شکسته

 • شکسته ممتاز
 • شکسته درجه ۱
 • شکسته درجه ۲
 • شکسته درجه ۳

فروش چای شکسته

ویژگی چای شکسته اصل

 1. بدون هیچ افزودنی غیر طبیعی
 2. رنگ طبیعی و بدون افزونی
 3. رایحه طبیعی
 4. مزه دلنشین
 5. دیر دم (۱۰ الی ۱۲ دقیقه)
 6. زیر و برنده
 7. دارای رنگ سیاه متمایل به قهوه ای

فروش چای شکستهبهترین چای شکسته

اگر به دنبال خرید و فروش چای شکسته مرغوب هستید شکسته ممتاز با پیچش بیشتر و بعد آن شکسته ۱ قرار دارد. به لحاظ قیمتی نیز چای شکسته یک ارزان تر از شکسته ممتاز می باشد. اما اگر قصد صادرات را دارید شکسته ۱ و ۲ پرکاربرد ترین چای ها در این امر می باشند. نمونه های بهاره این چای نیز همانند چای های دیگر مرغوب تر و پرتقاضاتر می باشد.

 

فروش چای شکسته

فروش چای شکسته سیاه صادراتی

نمونه های صادراتی چای شکسته توسط کشور های همسایه بسیار مورد توجه قرار دارد علی الخصوص کشور عراق از عمده مشتریان این چای ایرانی است، زیرا آن ها چای را جوشانده و به دنبال رنگ خوب چای هستند و این چای به دلیل ظاهر کوچک سریع دم کشیده آماده و مورد مصرف قرار می گیرد و توفع رنگ و رایحه یک چای عالی را برای سلایق مردم این کشور دارا است. در مرجع تخصصی چای شمال می توان برترین نمونه از چای صادراتی را در اختیار داشت و فروش چای شکسته، قلم و…در کنار أمور صادراتی مربوطه در حال انجام می باشد.

فروش چای شکسته

فروش چای شکسته سیاه ایرانی

امروزه چای شکسته در جایگاه خوبی از فروش قرار داشته و هم به صورت فله و هم بسته بندی شده در دسترس قرار دارد. فروش چای شکسته سیاه ایرانی به صورت عمده در حال اجرا بوده و در سراسر ایران جهت دریافت این چای در کنار دیگر چای اصیل و سنتی ایرانی می توانید سفارشات خود را به نمایندگی ها و مراکز پخش چای در شمال ارائه نموده تا در سریع ترین زمان سفارشات خود را درب محل کار خود دریافت نمایید. این چای از جمله چای هایی است که اگر قصد خرید یک چای طبیعی اما با هزینه کمتر را دارید در رده پیشنهادات قرار داشته است.

تذکر :

 1. همیشه از چای تازه دم استفاده نموده و برای مصرف چای در ساعات بیشتر حتما تفاله چای را خارج نمایید.
 2. حتما اجازه دهید چای ایرانی به خوبی دم بکشد تا به نتیجه مطلوب برسید.
 3. از مصرف بیش از ۳ الی ۵ فنجان چابی در طول روز به شدت بپرهیزید.
 4. مصرف چای داغ را تا حد بسیار کاهش دهید زیرا عواقب بدی را به دنبال خواهد داشت.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای شکسته

انواع چای شکسته ایرانی قیمت و خرید در مرکز چای شمال

چای شکسته بهتره یا قلم؟ انواع چای شکسته ایرانی قیمت و خرید در مرکز چای …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام