بازرگانی تیدا
خانه / چای ارگانیک / خرید بهترین چای ارگانیک ایرانی از کارخانه

خرید بهترین چای ارگانیک ایرانی از کارخانه

چای ارگانیک چیست و چرا از طبیعی ترین چای ها در دنیا نامگذاری گردیده است؟ برای خرید بهترین چای ارگانیک ایرانی از کارخانه آیا شیوه ای وجود دارد؟ فروش انواع چای طبیعی و سنتی از لاهیجان بدون واسطه با ارزان ترین قیمت آغاز شد.

چای یکی از محصولات مهم و پرکاربردی است که امروزه سلامت آن به دغدغه ای مهم در میان خریداران برشمرده می شود. طبق آمار حاکی و موجود چای ارگانیک ایرانی در گیلان و مازندران توسط ۱۵۰ عدد کارخانه چایسازی تولید و روانه بازار می شده است. ۵۲ هزار خانوار چایکار شمالی ۹۰ درصد در استان گیلان و ۱۰ درصد در استان مازندران مشغول به فعالیت هستند و هم اینک تنها ۹۰ کارخانه چایسازی فعال مشغول به کار می باشند. متاسفانه چای های حاوی رنگ که از طریق قاچاق وارد کشور می گردند به محض مواجه شدن با آب، چنان رنگ مصنوعی می دهند که با یک قاشق چای تا ۱۰ فنجان چای آماده تحویل می دهند. قطعا با دم نمودن ساده می توان تفاوت دو نمونه چای خالص و چای حاوی رنگ را به راحتی شاهد بود.

چای ارگانیک

چای ارگانیک

در مرحله تولید این چای در باغ های چای از هیچ سمی استفاده نمی شود و حال آنکه موقعیت اقلیمی شمال ایران خود به خود این شرایط را مهیا و هیچ آفت و حشره ای باغات چای را تهدید نمی نماید و برگ های چای چیده شده کاملا عاری از هرگونه سم می باشند. در کارخانه چایسازی نیز هیچ گونه فراوری های شیمیایی جهت رنگ دهی و اضافه کردن افزودنی به چای صورت نمی گیرد و در آخر چای خالص و کاملا طبیعی تولید می گردد که تلخی و گسی قابل درکی را دارا بوده و دیر دم بوده که نیاز است به خوبی بر أساس سایز و کیفیت اصولی دم کشیده شود.

تفاوت چای ارگانیک با چای طبیعی چیست؟

تفاوت چای ارگانیک با بسیاری از چای های موجود در بازار این است که بسیاری از آن ها حاوی برگ‌ های پیر گیاه چای هم هستند که علاوه بر دارا بودن فنول و ترکیب‌های آنتی‌اکسیدانی‌ خوب دارای ترکیب‌های چوبی، لیگنین و سفیدک هم هستند که باعث کاهش کیفیت چای می گردند. به طور کل تفاوت چای ارگانیک با چای معمولی را می توان در نگه داری و برداشت آن تعمیم داد. در کشاورزی ارگانیک چای برگ های بالایی برداشت و برگ های پایینی برداشت نمی شوند.

چای ارگانیک

خواص درمانی چای ارگانیک

 • سطح آنتی اکسیدان بالا و نابودی سلول های سرطانی
 • رفع خستگی و استرس
 • کالری پایین
 • پایین آورنده کلسترول
 • کاهش غلظت خون
 • دفع سموم بدن
 • کاهنده فشار خون بالا
 • حفاظت از کبد
 • استحکام استخوان ها
 • مفید برای بهداشت دهان

چای ارگانیک

کارخانه های چایسازی گیلان

کارخانه های چایسازی گیلان با توجه به وسعت بالای باغات چای در این منطقه امر خطیر و بزرگی را جهت عرضه چای درجه درجه یک و با کیفیت دارا می باشند. در این مکان ها چای ها کاملا خالص و بدون افزودنی و هیچگونه فرآوری خاصی تولید می گردند و می توان انتظار طبیعی ترین چای فله و بهترین مارک چای از برند های معتبر را داشت. کارخانه های چایسازی گیلان هم اینک یکی از ارگانیک ترین چای های دنیا را عرضه نموده و در این راه همواره تلاش های فراوان و بی وقفه ای را در فصول برداشت بهار، تابستان و پاییز انجام می نمایند.

بزرگترین مرکز تولید چای ارگانیک ایرانی در کشور

تولید چای به عنوان یک محصول کشاورزی استراتژیک و خاص در هر منطقه ای امکان پذیر نمی باشد، زیرا این محصول شرایط آب و هوایی خاصی را می طلبد. در شمال کشورمان این شرایط حاکم است و زمینه برای تولید عمده چای خالص و صد در صد طبیعی فراهم می باشد. کارخانه های تولید چای درجه یک ایرانی در شمال علی الخصوص در شهر های چایخیز گیلان همچون لاهیجان به فعالیت های عمده خود ادامه می دهند زیرا امروزه این چای های مرغوب در بازار های داخلی و خارجی دارای مشتریان زیادی هستند. چای عمده و کلی در بزرگترین مراکز تولید چایسازی آماده شده و این امر زمینه را برای تولید بیشتر فراهم می آورد و بازار های پر رونقی را ایجاد می نماید.

چای ارگانیک

خرید بهترین چای ارگانیک ایرانی از کارخانه

برای اینکه بتوان خرید بهترین چای ارگانیک ایرانی از کاخانه را تجربه نمود امروزه راهکار ها و تدابیر خوبی اندیشیده شده تا تامین کننده و خریدار بتوانند سریع به هم متصل و به آنچه که مدنظر دارند برسند این منفعت دوطرفه بوده و خریدار می تواند به بهترین چای با قیمت ارزان تر و فروشنده می تواند فروش خوبی را تجربه نماید. خریداران و تجار محترم می توانند مرغوب ترین انواع چای ممتاز، چای سرگل، چای شکسته، چای باروتی، چای قلم و… را در حجم مورد نظر و مستقیم از طریق مرکز پخش عمده چای شمال در سراسر کشور تجربه نمایند.

شیوه دسترسی و خرید چای شمال

 1. خرید اینترنتی
 2. خرید سنتی
 3. خرید مویرگی و نمایندگی های چای در سطح کشور
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای ارگانیک

خرید بهترین چای ارگانیک شمال ایران

چای ارگانیک توسط مراکز فروش کارخانه های چایسازی در سطح بازار عرضه می شوند. برای …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام