بازرگانی تیدا
خانه / چای ممتاز / خرید و فروش چای ممتاز ایرانی در بازار

خرید و فروش چای ممتاز ایرانی در بازار

فروش چای ممتاز با توجه به قیمت و کیفیت همیشه مورد توجه خریداران قرار دارد. خرید و فروش چای ممتاز ایرانی در بازار چای شمال عمده و کیلویی بدون محدودیت در حجم سفارش انجام می گردد. برای خرید چای ممتاز بهاره لاهیجان برداشت اول با قیمت استثنایی با ما همراه شوید.

فروش چای ممتاز

چای ممتاز ایرانی را در بازار چگونه می شناسید؟

همانگونه که از نام این چای مشخص است این چای از نمونه های برتر چای ایرانی نام داشته و به لحاظ درجه بندی در رده دوم پس از چای سرگل قرار دارد. این چای سایز متوسط و شکل پیچش یا نیمه پیچش داشته و در رده چای اعلا با رنگ و رایحه ای طبیعی قرار دارد.

 • قدرت رنگدهی بالا
 • رایحه عالی
 • مزه تلخ و گس دوس داشتنی و طبیعی
 • بدون هیچ افزودنی
 • تازه عرضه شدن به بازار
 • سطح تقاضای بالای خرید
 • وزین بودن دانه های چای از ویژگی های این چای محبوب است.

فروش چای ممتاز

خرید و فروش چای ممتاز ایرانی در بازار

شاید با جرات یکی از چای های پرفروش و پرتقاضای بازار چای ایران را بتوان به چای ممتاز (چای سیاه ممتاز) نسبت داد. امکان برداشت این چای در سه فصل بهار، تابستان و پاییز وجود داشته و سبب جذابیت بخشیدن به قدرت رنگ و رایحه این چای می شود به طوری که نمونه های بهاره رایحه بالاتر و نمونه های تابستان و پاییزه این چای رنگدهی بالاتری را دارند. برای خرید و فروش چای ممتاز ایرانی در بازار چای در کنار سایر چای سنتی اصیل و خالص می توان مراکز مهم و معتبر فروش چای در شمال ایران را برگزید چرا که همواره چای تازه از بهترین باغ ها و کارخانه های برتر را به شکل تازه ارسال می نمایند.

فروش چای ممتاز

قیمت فروش چای ممتاز بهار

قیمت فروش چای در بازار از شاخصه های مهم برای خریداران عمده ای محسوب شده و در حجم های بالا شاهد کاهش قیمت و در نتیجه افزایش حجم سفارشات می باشیم. هر چه چای درجه یک تر قطعا قیمت بالاتر و در نمونه های پایین تر کیفیت همچون چای شکسته، چای قلمی، چای باروتی شاهد قیمت های پایین تر می باشیم. قیمت فروش چای ممتاز بهاره شمال ایرانی در سال ۹۹ عمده ای هر کیلو ۶۰ هزار تومان و جزیی ۷۵ هزار تومان برای خریداران محاسبه گردیده است.

فروش اینترنتی چای ممتاز

شاید یکی از تجربه های نوین و شیرین خرید چای را بتوان در فروش اینترنتی و سایت های باتجربه در شمال ایران شاهد بود که تلاش نموده اند تا بدین طریق چای تازه و تولید سال را مستقیما به مشتریان ارائه نمایند. مشتریان عمده ای و کیلویی چای در بازار هم اکنون این روش را شاخص و در وهله اول ثبت سفارشات خود قرار داده و می توان فروش چای ممتاز را در کنار سایر انواع چای ارگانیک طبیعی به قیمت درب کارخانه و کاملا رقابتی دریافت نمود.

 1. بنک داران
 2. خریداران خانگی
 3. ارگان ها و موسسات
 4. شرکت های بسته بندی
 5. مغازه ها و فروشگاه ها
 6. تجار
 7. نمایندگی ها خریداران عمده و متقاضیان اصلی این چای را شامل می شوند.

فروش چای ممتاز

نمایندگی و مرکز اصلی فروش چای ممتاز

برای خرید عمده ای چای مراکز اصلی تولید و فروش چای در گیلان بسیار مورد توجه خریداران قرار دارد چرا که تنوع کیفیت و ارزان ترین قیمت رقابتی را به جهت کسب حاشیه سود بیشتر ارائه نموده و فرصت خوبی برای خرید برشمرده می شود. خریداران چای ایران در بازار همواره در لیست سفارشات خود همواره خرید و فروش چای ممتاز را مدنظر داشته و از این رو مرکز اصلی فروش چای شمال، بازرگانی تیدا توانسته بهترین شرایط جهت خرید و پخش چای را در بازار سراسر یبرای متقاضیان فراهم آورد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای ممتاز انتخاب شده لاهیجان به بهترین قیمت خرید

چای ممتاز انتخاب شده لاهیجان به بهترین قیمت خرید در بازار چای ایران عمده و …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام