بازرگانی تیدا
خانه / چای ایرانی / خرید و فروش چای ایرانی

خرید و فروش چای ایرانی

خرید و فروش چای ایرانی فله و کیلویی با بهترین کیفیت را در سراسر ایران تجربه نمایید. قیمت چای ایرانی ممتاز اصل و مرغوب ترین انواع چای لاهیجان را چگونه و از کجا دریافت کنیم؟ خرید و فروش چای سیاه و چای سبز ایرانی در بازار داخل و صادراتی با رونق بیشتری نسبت به گذشته در حال انجام می باشد.

خرید و فروش چای ایرانی

چای ایرانی

چای ایرانی به دو بخش اصلی تولید یعنی چای سیاه و چای سبز با درجه بندی در کیفیت تقسیم بندی می شوند. اساس تولید این دو چای از هم مجزا و برگ سبز چای تحت عوامل مختلف خشک و به این دو دسته تقسیم می شود. شیوه تولید چای در ایران سنتی بوده و چای خشک های حاصله کاملا طبیعی و بدون فرآوری با اسانس و رنگ روانه بازار می گردند. گیلان با داشتن بیشترین وسعت باغات کشت چای بزرگترین پرورش دهنده و عرضه کننده چای ایرانی بوده و خرید و فروش چای ایرانی در بازار داخل و حتی صادراتی از این منطقه رونق خاصی را دارا می باشد.

زمان برداشت چای در ایران

زمان برداشت چای در شمال ایران در بهار، تابستان و پاییز بوده و چای های حاصله با توجه به منطقه رشد یافته و فصل برداشت خصوصیات منحصر به فرد و ویژه ای را دارا می باشند. اولین چین چای با مساعد بودن شرایط برداشت از اردیبهشت آغاز و پس از آن هر ۴۵ روز یکبار تا پاییز ادامه می یابد.

خرید و فروش چای ایرانی

زمان تجدید قوای بوته های چای

از اواسط پاییز که برداشت برگ سبز ها پایان می یابد. به دلیل خشبی شدن برگ ها اجازه یکدوره استراحت تا بهار بعدی به گیاه داده می شود. در این زمان گیاه به گل و به بذر نشسته و ظاهر متفاوت و زیبایی را می توان در این فصل شاهد بود. نشستن برف زمستانی بر روی گیاه چای سبب دور شدن حشرات و عدم هجوم آفات به باغات چای می گردد.

مرغوب ترین و بهترین چای ایرانی

چایی با عنوان چای سرگل بهاره یکی از بهترین چای های دسته بندی در رده اول جدول بوده که رایحه و رنگ عالی و طبیعی داشته و خریداران چای همواره درصدد تهیه این چای می باشند. خرید و فروش چای ایرانی سرگل به طور حتم و تضمینی در بازار سطح معاملات خوبی را رقم زده و در سایر برداشت ها که موجود نباشد چای ممتاز رکوردار پرفروش ترین چای نام دارد.

خرید و فروش چای ایرانی

خرید و فروش چای ایرانی

بازار خرید و فروش چای ایرانی از تلاطم ها و فراز و نشیب های بسیاری برخوردار است اما توجه و اهمیت به سلامت و خلوص این چای سبب شده تا در دهه های اخیر بازار پررونق و با استقبال خوبی را از آن مواجه باشیم. خرید و فروش چای ایرانی از طریق فضای مجازی، سایت ها و فروشگاه های اینترنتی جایگاه مهمی را در افزایش سطح تقاضای آن و عرضه هر چه بهترش داشته و معرفی بهتر و بیشتر انواع چای از این طریق سبب شده تا صادرات چای و تقاضای خرید چای توسط دیگر کشور ها افزایش یابد. برای خرید سفارشات عمده و کیلویی چای در هر نقطه از کشور می توان بی دغدغه مستقیم و بدون واسطه از بهترین چای سنتی و اصل در حجم مورد نظر برخوردار شد.

راه های عرضه و فروش چای در بازار ایران

 • خرید سنتی چای
 • خرید اینترنتی چای
 • خرید از طریق نمایندگی ها
 • خرید مویرگی

خرید و فروش چای ایرانی

قیمت چای ایرانی کیلویی فله

ارزش قیمت چای بر حسب عوامل مختلفی تعیین می شود و خریداران با توجه به نوع درخواست و تقاضای مشتریان می توانند هریک از سفارشات خود را ارائه نمایند. خرید چای فله در ایران بسیار رایج بوده و خرید مستقیم می تواند تا حد بسیاری از قیمت ها کاسته و سطح درآمد خوب و پرسودی را نصیب متقاضیان عمده ای نماید. برای دریافت قیمت کیلویی چای فله در هر زمان می توان تنها با ارتباط با مراکز خرید و فروش چای ایرانی از قیمت های ارزان و خوب مطلع گردید.

پخش چای داخلی در بازار

شاید در بسیاری از نواحی کشور ما چای های تولید داخلی به خوبی عرضه نشده و یا با توجه به تقاضا امکان تامین آن وجود نداشته باشد. مجموعه چای تیدا با سال ها تجربه در زمینه عرضه چای لاهیجان همواره آماده همکاری با متقاضیان در سطح کشور بوده و پخش عمده چای در تمام نقاط را عهده دار و در حال انجام می باشد. با پخش مستقیم چای از تولید به مصرف خریداران می توانند چای درجه یک، تازه و اعلا را تهیه و تفاوت آن را با سایر چای های غیر اصل درک نمایند. از چای های قابل عرضه می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • چای سرگل سیاه و سبز
 • چای ممتاز سیاه و سبز
 • چای قلم ساده
 • چای قلم لیزری
 • چای شکسته ۱، ۲ و ۳
 • چای باروتی
 • چای خاکه
 • برند چای ایرانی
 • چای فله اصل و خالص
 • چای صادراتی
 • چای دستی سیاه
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی چای

خرید اینترنتی چای عمده و کیلویی با قیمت عالی

خرید اینترنتی چای عمده و کیلویی با قیمت عالی در مرکز چای شمال امکان پذیر …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام